6 Aralık 2017 Çarşamba

#SPK, #ANELT Anel Telekom ve #ANELE Anel Elektrik birleşme başvurusunu resen işlemden kaldırdı

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
urul, güncel finansal tablolarla yeniden başvurulması halinde birleşme işleminin yeniden değerlendirileceğini şirketlere bildirdi Anel Telekomünikasyon ve Anel Elektrik birleşmesinde yeni bir gelişme yaşandı. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) söz konusu birleşme başvurusu hakkında, finansal tablo tarihi ile birleşme işleminin onaylanacağı kurul tarihi arasında altı aydan fazla süre olması sebebiyle başvurunun resen işlemden kaldırılmasına karar verdi. Bu karar üzerine Anel Telekomünikasyon, 2017 yılı hesap dönemine ait finansal tablolar ve gerekli diğer belgeler ile SPK'ya tekrar başvurulacağını açıkladı.

Konu ile ilgili Anel Telekomünikasyon tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

"Sermaye Piyasası Kurulunun Anel Elektrik Proje Taahhüt Tic. A.Ş. bugün gönderdiği 4.12.2017 tarih ve 29833736-106.01.01-E.13527 sayılı ekli yazısında, II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği'nin 6 ncı maddesinin birinci fıkrası uyarınca halka açık ortaklıkların taraf oldukları birleşme işlemlerinde, finansal tablo tarihi ile işlemin onaylanacağı genel kurul toplantı tarihi arasında altı aydan fazla süre geçmeyecek şekilde düzenlenen ara dönem finansal tabloların esas alındığı, Tebliğ'in 8 inci maddesinin ikinci fıkrası gereğincede Kurul tarafından onaylı duyuru metninin, birleşme işleminin onaylanacağı genel kurul toplantı tarihinden en az otuz gün önce kamuya açıklanması gerektiği bildirilmektedir.

Sermaye Piyasası Kurulu, 4.12.2017 tarih yazısında yukarıda anılan mevzuat hükümleri çerçevesinde, mevcut durumda bahse konu talebin birleşme işleminde ve başvuru dosyası ekinde Kurul incelemesine sunulan belgelerin hazırlanmasında esas alınan 30.06.2017 tarihli finansal tablolar üzerinden sonuçlandırılmasının mümkün bulunmadığını belirtmiş, 29/09/2017 tarihinde Anel Elektrik Proje Taahhüt Tic. A.Ş. tarafından yapılan başvurunun resen işlemden kaldırıldığını bildirmiştir.

Diğer taraftan, aynı yazı ile ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde gerekli bilgi ve belgelerin hazırlanarak süresi içerisinde Sermaye Piyasası Kurulu'na yeniden başvuruda bulunulabileceği hususu hatırlatılmıştır. Bu çerçevede Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından Anel Elektrik Proje Taahhüt Tic. A.Ş. ile birleşilmesine ilişkin olarak 2017 yılı hesap dönemine ait finansal tablolar ve anılan tebliğ ekinde aranan diğer gerekli bilgi ve belgeler ile birleşme işlemine ilişkin duyuru metninin onaylanması için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmasına karar verilmiştir."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17