25 Ocak 2018 Perşembe

İzmir Valiliği kadroya geçen taşeron işçiler isim isim liste

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
12 Ocak'ta biten taşerona kadro başvurularından sonra yavaş yavaş kadro listesi belli oluyor. Her kurumun farklı tarihlerde açıkladığı kadro listesine en son olarak İzmir Valiliği eklendi. İzmir Valiliği 33 kişinin kadroya geçtiğini duyurdu. Peki kadro listesinde kimler var?

Binlerce işçinin merakla beklediği kadro listesi belli oluyor. Konya Orman Genel Müdürlüğü'nden sonra İzmir Valiliği de kadroya geçen taşeron işçilerin listesini yayınladı. İzmir Valiliği Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda 33 kişinin başvurusunun onaylandığı kaydedildi. Peki hangi isimler kadroya geçti?


İZMİR VALİLİĞİ KADROYA GEÇEN İSİMLERİN LİSTESİ İzmir Valiliği'den yapılan açıklamada,  01/01/2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23 ve geçici 24 üncü maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar Tebliğin 10. Maddesi gereği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğümüz ve bağlı İlçe Nüfus Müdürlüklerinde 04/12/2017 tarihi itibariyle çalışmakta olan ve ekli listede isimleri belirtilen 24 kişilik temizlik hizmet alımında çalışan personelden 1 kişinin (Kevser BULUT) başvuruda bulunmadığı, 23 kişilik temizlik ve 10 adet güvenlik hizmet alım personelinin, tespit komisyonumuzca yapılan inceleme neticesinde aranılan şartları taşıdığı ve sınava girmeye hak kazandıkları ilanı;


01/01/2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23 ve geçici 24 üncü maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar Tebliğin 10. Maddesi gereği İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğümüz ve bağlı İlçe Nüfus Müdürlüklerinde 04/12/2017 tarihi itibariyle çalışmakta olan ve ekli listede isimleri belirtilen 24 kişilik temizlik hizmet alımında çalışan personelden 1 kişinin (Kevser BULUT) başvuruda bulunmadığı, 23 kişilik temizlik  ve 10 adet güvenlik hizmet alım personelinin, tespit komisyonumuzca yapılan inceleme neticesinde aranılan şartları taşıdığı ve sınava girmeye hak kazandıkları ilanı;


TEMİZLİK HİZMETİNDE ÇALIŞAN PERSONEL LİSTESİ
SNADI-SOYADIGÖREV YERİ
1Perihan AYDOĞAN PACACIBAYRAKLI İLÇE NÜFUS MÜD.
2Şengül ERDİKİCİBAYINDIR İLÇE NÜFUS MÜD.
3Ayşe KIVRAKBEYDAĞ İLÇE NÜFUS MÜD.
4Umut YILDIRIMBUCA  İLÇE NÜFUS MÜD.
5Nimet GÜMÜŞSUBUCA İLÇE NÜFUS MÜD.
6Dilek TURANBORNOVA NÜFUS MÜD.
7Nurhayat BAĞANÇEŞME  İLÇE NÜFUS MÜD.
8Rüveyde AÇIKGÖZDİKİLİ İLÇE NÜFUS MÜD.
9Duygu VARVARGAZİEMİR İLÇE NÜFUS MÜD.
10ÇELEBİ TOSUNGÜZELBAHÇE İLÇE NÜFUS MÜD.
11Nesibe ÇOBANKARABAĞLAR İLÇE NÜFUS MÜD.
12Ayşe Tülay ÜNSALKARABAĞLAR ŞEFLİĞİ
13Pakize DOĞANMENDERES İLÇE NÜFUS MÜD.
14Seza ÖZELNARLIDERE İLÇE NÜFUS MÜD
15Necmiye ASLANSELÇUK İLÇE NÜFUS MÜD.
16Nuray AKCANTORBALI İLÇE NÜFUS MÜD.
17Selçuk KÜKREKURLA İLÇE NÜFUS MÜD.
18Halil BALKIRKARABURUN İLÇE NÜFUS MÜD.
19Tuğçe SOPAİL  NÜFUS VE VAT.MÜD.
20Songül AKTAŞİL  NÜFUS VE VAT.MÜD.
21Ayşe KORKMAZKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
22Fadime ERDENKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
23Selma GAYIRKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
   
 GÜVENLİK  HİZMETİNDE ÇALIŞAN PERSONEL LİSTESİ
 ADI-SOYADIGÖREV YERİ
1İsmail DEMİRBAYRAKLI İLÇE NÜFUS MÜD.
2Selahattin AKÇAYBAYRAKLI İLÇE NÜFUS MÜD.
3Sevinç YORULKANBAYRAKLI  İLÇE NÜFUS MÜD.
4BARIŞ AKTAŞÇEŞME İLÇE NÜFUS MÜD.
5ÖMER MEHMET AKKAYAİL NÜFUS ve VAT. MÜD.
6SERKAN TOKSÖZKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
7TAMER BÜLENT ÜNSALKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
8FATMA ESMERKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
9Zekai AYDOĞDUKONAK İLÇE NÜFUS MÜD.
10MERVE YILDIRIM (KADAN)BORNOVA NÜFUS MÜD.

http://www.izmir.gov.tr/il-nufus-ve-vatandaslik-mudurlugunden-duyuru4

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17