14 Mart 2018 Çarşamba

#ETILR Etiler Marmaris’e ünlü ortak geldi

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Yağ ticaretinin ünlü markası Selin’in iki ortağı Sedat Seyrek ve Mustafa Seyrek, Nureddin Çevik’ten aldıkları 3.6 milyon liralık hisseyle borsanın önemli gıda şirketi Etiler Marmaris’e ortak oldu. Her fırsatta şirketi ve Borsa İstanbul’da işlem gören hisseleri güçlendirecek adımların atıldığı, geçtiğimiz günlerde sermaye artırımı yapılmak suretiyle yabancı ortak edinme yönünde kararın alındığı Etiler Marmaris’te flaş gelişme…

Yönetim Kurulu’nun imza attığı ve görüşmeler için Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik’in yetkilendirildiği önemli hamleden 4 gün sonra yağ ticaretinin ünlü markası Selin’in ortaklarının, Etiler Marmaris’ten hisse aldığı açıklandı.


Selin’in ortakları Sedat Seyrek ve Mustafa Seyrek, yeme içme sektörünün önde gelen markalarından Etiler Marmaris’le ortaklık için el sıkıştı. Mehmed Nureddin Çevik, 1 TL nominal değerli paylarını 5 TL bedel üzerinden Seyrekler’e sattı. Sedat Seyrek ve Mustafa Seyrek,  Çevik’in sahip olduğu 727 bin TL nominal değerli B Grubu hisselerin  720 bin TL ‘lik kısmını aldı. Seyreklere yapılan devrin bedeli 3.6 milyon TL tutarında.

Şirketten KAP’a gönderilen açıklamada, “Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmed Nureddin Çevik sahip olduğu 727.370 TL nominal değerli (B) grubu hisselerinden, 360.000 TL nominal değerli hissesinin Sayın Mustafa Seyrek'e ve 360.000 TL nominal değerli hissesinin Sayın Sedat Seyrek'e olmak üzere toplam 720.000 TL nominal değerindeki paylarının devri için 13.03.2018 tarihinde (bugün) Hisse Devri sözleşmesi imzaladığını şirketimize bildirmiştir” denildi.

TÜRKİYE’Yİ SARAN LEZZET YOLCULUĞU

Uzun yıllar önce başlayan gıdadaki hızlı tüketim alışkanlığı, Etiler Marmaris Lezzet Yolculuğu ile bugün Türkiye’nin 15 ilinde toplam 51 şubede devam ediyor. Etiler Marmaris İstanbul yiyecek kültürüne kattığı değişmez lezzetlerini önce tüm Türkiye’ye ardından da yurtdışına taşımak hedefinde. Bu hedef doğrultusunda hızla yol alan Etiler Marmaris, kurumsallaşma çalışmalarını tamamladı. Eğitimli ve dinamik personeli, kazandıran franchise yapısı, güçlü operasyonel desteği sayesinde her geçen gün de büyümeye devam ediyor.

Bugün "%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli" sloganıyla, yüksek gıda güvenliği standartlarında üretim yapan Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışan Etiler Marmaris 2010 yılında Türkiye’nin en iyi lezzet noktası seçildi. Türkiye'de hızlı tüketilecek lezzetlerde akla gelen ilk isim Etiler Marmaris, her gün bünyesinde çalışan 1000 kişiyle günde ortalama 20.000 müşterisine üstün hizmet vermektedir.

1960’DAN BERİ YAĞ TİCARETİ…

58 yıl önce yağ ticaretiyle piyasaya giren ve Selin’ markasıyla tanınan şirketle ilgili olarak, resmi internet sitesinde yer alan köşede şu bilgiler veriliyor:

“Kurucumuz Ali Seyrek tarafından, geleneksel yöntemlerle 1960 yılında başladığımız yağ ticareti, bugün “SELİN” markasıyla serüvenine devam ediyor.   Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde, seçkin yağ lezzetlerini sofralarla buluşturan Güney Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti. İzmir’in Kemalpaşa İlçesindedir.   Dolum Tesisi ve Çanakkale Gelibolu’daki günlük 250 ton kırım gerçekleştiren entegre yağ fabrikasıyla, sektörde önemli bir yere sahiptir.   Halen tesisimizde ayçiçek, mısırözü ve kanola tohumu kırımı yapılmakta olup rafine edilmiş yağlar “SELİN” markası ile pazarlanmaktadır. Yağlarımız yaklaşık 30 yıldır dünyanın birçok bölgelesinde tanınmakta ve tüketilmektedir. Yurtiçi satış Bölgeleri Marmara, Doğu Anadolu, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Batı Karadeniz. Doğu Karadeniz, Akdeniz ve İç ve kıyı Ege   Yurtdışı Satış Bölgeleri Afrika, Asya, Türki Cumhuriyetler, Rusya, Bulgaristan, Suriye, İran, Irak, Lübnan, Kuveyt, Dubai, Suudi Arabistan, K.K.T.C. Yemen, Libya. Pakistan, Afganistan.”

MEHMED NUREDDİN ÇEVİK KASAYA 3.3 MİLYON TL KOYDU

Yüksek kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünleri Etiler Marmaris markası ile  sunmayı ve gelişmiş altyapısı ile yüksek standartlarından hem yatırımcıları hem de müşterilerini yararlandırmayı, amaçlayan Etiler Marmaris’in  sermayesi  12 milyon 352 bin 370 TL’ye çıkartıldı.

Sermaye artırımı mevcut ortakların yeni pay alma hakları tamamen kısıtlanarak, Etiler Marmaris Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik tarafından Şirket’e 3 milyon 375 bin TL nakit sermaye avansı olarak sağlandı. Çevik Nominal değeri 1TL olan her bir hisse için 4.64 TL primli fiyat kullandı. Böylece şirket kasasında 3 milyon 375 bin TL girmiş oldu .

2017’DE YÜZDE 30 BÜYÜDÜ

Etiler Marmaris Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nurettin Çevik şirketin sermaye yapısını güçlendirirken .büyüme hızını artırdıklarını belirterek şunları söyledi:

“Bir yandan Etiler Marmaris’in sermaye yapısını güçlendirirken, diğer yandan büyümeye devam ediyoruz. Şirketimiz 2017’de yüzde 30 büyüme yakaladı, 2018’de büyüme hedefimiz yüzde 50.

Sermaye artırımımız bu büyümeye katkı sunacaktır. Sermaye artırımı sürecinde, şirket ortaklarımızın ve yatırımcıların çıkarlarını gözettik. Sermaye yapımızı güçlendirerek büyümeye devam ediyoruz. Etiler Marmaris’in altyapısını sağlıklı bir şekilde geliştirerek bayilerimize en uygun koşulları, lezzet severler müşterilerimize ise günümüz standartlarının üzerinde bir toplam kaliteyi sunmayı hedefliyoruz.”

Etiler Marmaris’in  şu anda 51 olan bayi sayısının 2019 yılı sonuna kadar 100’e çıkartılması amaçlanıyor.

http://www.borsagundem.com/haber/etiler-marmarise-unlu-ortak-geldi/1286000

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17