14 Eylül 2018 Cuma

2018 Yılı Sonuna Kadar MEMUR MAAŞLARI

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --

KPSS sonucuna istinaden merkezi yerleştirme veya kurumlar tarafından yapılan sınavlar neticesinde 2018 yılı bitimine kadar olan dönemde memuriyete ilk defa başlayacak olanların aylık maaşları (15 Aralık sonrası göreve başlayacak olanların 2018 yılında çalışacakları güne isabet eden kıst maaşları) halen geçerli olan katsayılar esas alınarak hesaplanacak.
Kamu kurum ve kuruluşlarına ait çeşitli unvanlardaki Devlet memuru kadrolarında 15 Aralık 2018 tarihine kadar ilk defa göreve başlayacak olanların alabileceği aylık net maaşın miktarı, eğitim durumlarına ve atandıkları kadro unvanlarına göre farklılık gösterecek.
Bu çerçevede, konuya ilişkin bilgi vermesi bakımından, Devlet memuriyetine bazı eğitim seviyelerinde ve bazı kadro unvanlarında ilk defa girenlerden, hizmet süresi 1 yıldan az olup haklarındaki gelir vergisi kesinti oranı  %15 olanların 2018 yılının ikinci yarısında ne kadar olacağı konusunda memurunyeri.com olarak hazırladığımız tabloya aşağıda yer verilmiştir.
Göreve yeni başlayan/başlayacak bazı personelin aylık
Eğitim Düzeyi
Unvanı
Aylık Net Maaşı
(2018’in ikinci yarısında)
LİSE VE LİSE DENGİ OKUL
Çarşı ve Mahalle Bekçisi
3.317 TL
Sağlık Teknisyeni
3.258 TL
Teknisyen(TH)
3.107 TL
Hizmetli
2.758 TL
Memur - Şoför
2.964 TL
Mübaşir
2.924 TL
İmam Hatip
3.164 TL
ÖNLİSANS
Hemşire - Ebe - Sağlık Teknikeri - Laborant
3.450 TL
Orman Muhafaza Memuru
3.030 TL
Tekniker(TH)
3.448 TL
Veteriner Sağlık Teknikeri
3.511 TL
LİSANS
Zabıt Kâtibi
3.075 TL
Koruma ve Güvenlik Görevlisi
3.032 TL
VHKİ
3.026 TL
Bilgisayar İşletmeni
3.046 TL
İnfaz Koruma Memuru
3.296 TL
Arkeolog - Astrolog
3.905 TL
İstatistikçi - Jeolog - Matematikçi - Fizikçi
3.973 TL
Mühendis - Mimar
4.605 TL
Hizmetli
2.765 TL
Memur - Şoför - Çocuk Eğitimcisi
2.971 TL
Polis
4.007 TL
Öğretmen
3.320 TL
Vaiz
3.371 TL
Avukat
4.309 TL
Mütercim
3.164 TL
(teknik lisansiyer olmayan) Çözümleyici - Programcı
3.615 TL
Zabıta Memuru - İtfaiye Eri
3.037 TL
İş ve Meslek Danışmanı
3.491 TL
Ekonomist
3.004 TL
Sosyolog - Kütüphaneci
3.449 TL
Biolog
3.640 TL
Diş Hekimi
4.782 TL
Veteriner
4.639 TL
Eczacı
4.046 TL
Hemşire - Ebe - Çocuk Gelişimcisi - Diyetisyen -  Fizyoterapist - Psikolog - Sosyal Hizmet Uzmanı-Tıbbi Teknolog 
3.636 TL
NOT:
*Aile yardımı ve asgari geçim indirimi bakımından, bekar (ya da eşi çalışan) ve çocuksuz personele göre değerlendirme yapılmıştır.
*Döner sermayeden yararlananlar için, sabit döner sermaye ödemesi (net ek ödeme miktarı kadar) hesaplamaya dahil edilmiştir.
*Fazla çalışma ücreti ile çalışılan kurumlardan ve görev yapılan yerlerden kaynaklı olabilecek ödeme farklılıkları ile ek ders ücreti, denge tazminatı, ikramiye, vekalet ücreti ve tayın bedeli ödemeleri dikkate alınmamıştır.
*Sendika aidatı kesintisi ve toplu sözleşme ikramiyesi ödemesi dikkate alınmamıştır.
*Yabancı Dil Tazminatı dikkate alınmamıştır.
*Gelir Vergisi oranı %15 olarak uygulanmıştır.
*BES kesintisi dikkate alınmamıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17