1 Ekim 2018 Pazartesi

20 Bin Öğretmen Ataması Tahmini Branş Kontenjan Dağılımı ve Taban Puanları

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
20 Bin Öğretmen Ataması Tahmini Branş Kontenjan Dağılımı ve Taban Puanları. 20 bin öğretmen ataması için hazırlanan tahmini branş kontenjan dağılımını ve taban puanları haberimizde.. 20 Bin Öğretmen Ataması Tahmini  Branş Kontenjan Dağılımı ve Taban Puanları. 20 bin öğretmen ataması için hazırlanan tahmini branş kontenjan dağılımını ve taban puanları  haberimizde... 
Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk atama bekleyen öğretmen adaylarına Ağustos ayında 20 bin öğretmen ataması daha yapılması konusunda müjde vermişti. Daha sonra Ağustos ayının ortalarında 20 bin öğretmen ataması için atama takvimi duyuru ile açıklandı. Açıklanan duyuruya göre 20 bin öğretmen atamasına başvurular Kasım ayında alınacak, Aralık ayında ise öğretmen adayları belirlenen yerlerde sözlü sınavlara alınacak.

20 bin öğretmen atamasına 2017-2018 KPSS puanları ile başvuru alınacak. Atama takviminin belirlendiği duyuruda branşlara göre kontenjan sayıları açıklanmamıştı. Branş kontenjanları Ekim ayında yapılacak olan norm güncellemesinin ardından duyurulacak. Branş branş öğretmen ihtiyacı belirlenecek sonra 20 bin öğretmen ataması için branş kontenjanları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilan edilecek.

20 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINDA BRANŞ KONTENJANLARI NASIL OLACAK?

 Sözleşmeli öğretmen atamaları öncesi en çok öğretmen atamaları yapılacak olan branşları siz atama bekleyen öğretmen adaylarımız için analiz ettik, bu analiz haberimizi  farkıyla haberimizde bulabileceksiniz. Mebpersonel.com olarak öğretmen atamaları ile ilgili son gelişmeleri, geçmiş haberlerimizde sizlere yayımlamıştık.

Olası 20 bin öğretmen atamalarında öne çıkan branşları siz öğretmen adaylarımız için mebpersonel.com farkıyla açıklıyoruz.20 bin öğretmen atamalarında bazı branşlar yine önceki atamalarda olduğu gibi ön plana çıkacak. 20 bin öğretmen atamasında en çok alım yapılacak banşları sizler için paylaşıyoruz.

NOT: Akıllı telefonlardan tabloyu göremeyen adaylar, telefonun ekranını yatay konuma getirerek branş kontenjan tahmini sayımızı görebilirsiniz.

BranşlarTAHMİNİ KONTENJANLAR2017-2018 KPSS TAHMİNİ
TABAN PUANI
Sınıf Öğretmenliği385071
İngilizce177568
Din Kült. ve Ahl.Bil.155578
Okul Öncesi Öğrt147677
İlköğretim Matematik Öğr.130071
Türkçe128078
 Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji100178
PDR95079
Özel Eğitim70475
Beden Eğitimi70176
Sosyal Bilgiler60780
Bilişim Teknolojileri60179
Matematik54082
Türk Dili ve Edebiyatı50583
 Görsel Sanatlar39471
İ.H.L. Meslek Dersleri39170
Müzik33060
Tarih27381
 Arapça27063
Kimya20381
 Fizik19377
Coğrafya16382
Biyoloji12080
Almanca8081
 Felsefe7788
 Teknoloji ve Tasarım7767
 Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik6279
 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi4972
 Muhasebe ve Finansman3672
 Giyim Üretim Teknolojisi30...
 Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik28...
 El San.Tek./Nakış27...
 Makine Tek./Makine ve Kalıp26...
 Sağlık/Hemşirelik23...
 Tekstil Tek./Tekstil21...
 El San.Tek./El Sanatları17...
 Grafik ve Fotoğraf/Grafik16...
 Kuyumculuk Teknolojisi15...
 Harita-Tapu-Kadastro/11...
 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme11...
 Halkla İlişkiler ve Organizasyon 10...
 Mobilya ve İç Mekan Tasarımı9...
 Metal Teknolojisi8...
 Seramik ve Cam Teknolojisi8...
 Konaklama ve Seyahat Hizmetleri8...
 Büro Yönetimi7...
 Radyo-Televizyon7...
 Adalet7...
 Ulaştırma Hizmetleri7...
 Yiyecek İçecek Hizmetleri7...
 Motorlu Araçlar Teknolojisi6...
 Sağlık/Acil Sağlık Hizmetleri6...
 Güzellik ve Saç Bakım Hizmetler6...
 Sağlık Bilgisi6...
 Gıda Teknolojisi6...
 Hasta ve Yaşlı Hizmetleri6...
 İnşaat Tek./Yapı Tasarımı5...
 Tekstil Teknolojisi/Trikotaj5...
 Sanat Tarihi5...
 Denizcilik/Gemi Yönetimi ve K.4...
 Sağlık/Sağlık Hizmetleri Sekreterliği.4...
 Yenilenebilir Enerji Teknolojileri3...
 Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri2...
 Fransızca2...
 Grafik ve Fotoğraf/Fotoğraf2...
 Hayvan Yetiştiriciliği2...
 Pazarlama ve Perakende2...
 Eğlence Hizmetleri2...
 Gemi Yapımı/Tekne ve Yat Yapımı2...
 Harita-Tapu-Kadastro/2...
 İnşaat Tek./Yapı Dekorasyon2...
 Laboratuvar Hizmetleri2...
 Plastik Teknolojisi2...
 Psikoloji2...
 Sanat ve Tasarım/Dekoratif Sanatlar2...
 Sanat ve Tasarım/İç Mekan Dekorasyon2...
 Uçak Bakımı/Uçak Elektroniği2...
 Tarım Tek./Tarım Makineleri2...
 Biyomedikal Cihaz Teknolojileri2...
 Gemi Yapımı/Çelik Gemi Yapımı2...
 Hayvan Sağlığı2...
 İspanyolca2...
 Makine Tek./Makine Model2...
 Makine Tek./Makine Ressamlığı2...
 Matbaa2...
 Müzik Aletleri Yapımı2...
 Ray.Sis.Tek./Ray.Sis.İnşaat2...
 Ray.Sis.Tek./Ray.Sis.Makine2...
 Sağlık/Ortopedik Protez-Ortez2...
 Tasarım Teknolojileri2...
 Tekstil Tek./Tekstil Terbiye2...
 Aile ve Tüketici Hizmetleri2...
 Tarım Tek./Bahçe ve Tarla Bitkileri2...
 Bahçecilik1...
 Çince1...
 Denizcilik/Gemi Makineleri1...
 Gazetecilik1...
 Gemi Yapımı/Gemi Tesisatı1...
 Metalurji Teknolojisi1...
 Rusça1...
 Sanat ve Tasarım/Plastik Sanatlar1...
 Tarım Tek./Bahçe Peyzaj1...
 Uçak Bakım/Uçak Gövde-Motor1...
GENEL TOPLAM20000

MEBPERSONEL.COM/ÖZELHABER
www.mebpersonel.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17