Son Dakika

Hadi ipucu ve güncel joker kodu nedir?

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --

Hadi Nedir ?
 • Hadi uygulaması akıllı telefonlarınızda canlı olarak hergün yapılan bilgi yarışmasıdır..

Hadi Nerden İndirilir ?
 • Uygulamayı Google Play Store veya Apple Storedan indirmeniz gerekmektedir..
Hadi Nasıl Oynanır ?
 • Oyun canlı olduğu için günde iki kez yayınlanır ve saatini kaçırırsanız bir daha o yarışmaya katılamazsınız.
 • Hadinin başladığı saatler Öğlen 12:30 ve Akşam 20:30 dur.
 • Referanslı Üyelik ile 5 TL Kazanmak için kayıt sırasında referans kısmına: ozkanli06 yazmanız yeterli.

Hadi Oyun Kuralları Nelerdir ?
 • Hadi oyunu Müge Boz'un sunumuyla açılır.
 • Toplamda 12 soru sorulur.Her bir soru üç şıklıdır.Süreniz 10 saniyedir.
 • 12 sorunun tümünü bilen kişiler büyük ödülü paylaşır.
 • Sosyal medya hesaplarını takip ederek ipucu ile hergün kolayca bir soru bilebilirsiniz.
 • Büyük ödül değişmekle birlikte genellikle 6.000 TL'dir.
 • Hesap bakiyeniz 20 TL'ye ulaştıgında banka hesabınıza çekebilirsiniz.


Joker Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Nasıl Kazanılır ?
 • Joker bir soruyu bilemediğinizde kullanılabilir.Jokeri soruyu gördüğünüzde değil soruyu yanlış cevapladınızda kullanırsınız.
 • Joker kazanmak için ya instagram sayfasından çekilişlere katılıp joker kazanacaksınız ya da arkadaşlarınızı oyuna davet ederek referans kısmına kendi nickinizi yazdıracaksınız.

Peki Hadi Yarışması Güvenilirmidir ? 

 • Hadi Turkcell sponsorlu bir uygulamadır.Büyük ödülü de bu sponsorlukla sağlamaktadır.Ayrıca Müge Boz gibi ünlü bir isimin sunuculuğu uygulamaya güvenmemizi sağlıyor.

28 Kasım’da Hadi’de ipucu olarak, “hadi bu akşam 20 zor soruyla 20.30’da! Ödül 10.000 TL. Ejderhalar yalnızca dizilerde ve kitaplarda değil, gerçek hayatta da karşımıza çıkıyor. Bugünkü ipucumuz ejderhaları bayrağına ve ulusal marşına taşıyan bir ülkeden geliyor. Ulusal marşının adı “Gürleyen Ejderhalar Ülkesi” olan ve bayrağında ejderha figürü bulunan bu ülkenin adını bilen var mı?” sorusu soruldu. Cevap: Bhutan’dır. Bhutan bayrağı, Bhutan'ın ulusal bayrağı. Çaprazlama, iki eşit büyüklükte üçgen oluşturacak biçimde sarı ve turuncu iki parçaya bölünmüştür ve üzerinde beyaz bir ejder figürü bulunur. 19. yüzyıldan bu yana ufak değişiklikler ile gelen bayrak bugünkü biçimini 1960 yılında almıştır. Çarşamba akşamlarımızın heyecanı, hayatı durduran Zor hadi bu akşam 20.30’da! Zor hadi günlerinde “jokerler kapış kapış bitiyor, ne zaman joker alabileceğiz?” diye soran hadicilere kayıtsız kalamadık.?? Sadece bu akşam ki Zor hadi’ye özel, jokerlerinizi App Store ve Google Play’den alabilirsiniz Hadi jokerlerinizi alın, akşam zor hadi’de buluşalım!
x
Hadi ipucu Bayrağında ejderha figürü bulunan bu ülkenin adı nedir sorusu araştırılıyor. ipucu 28 Kasım joker kodu nedir sorusu araştırılıyor. 28 Kasım’da Hadi’de ipucu olarak, “hadi bu akşam 20 zor soruyla 20.30’da! Ödül 10.000 TL. Ejderhalar yalnızca dizilerde ve kitaplarda değil, gerçek hayatta da karşımıza çıkıyor. Bugünkü ipucumuz ejderhaları bayrağına ve ulusal marşına taşıyan bir ülkeden geliyor. Ulusal marşının adı “Gürleyen Ejderhalar Ülkesi” olan ve bayrağında ejderha figürü bulunan bu ülkenin adını bilen var mı?” sorusu soruldu. Cevap: Bhutan’dır. Bhutan bayrağı, Bhutan'ın ulusal bayrağı. Çaprazlama, iki eşit büyüklükte üçgen oluşturacak biçimde sarı ve turuncu iki parçaya bölünmüştür ve üzerinde beyaz bir ejder figürü bulunur. 19. yüzyıldan bu yana ufak değişiklikler ile gelen bayrak bugünkü biçimini 1960 yılında almıştır. Çarşamba akşamlarımızın heyecanı, hayatı durduran Zor hadi bu akşam 20.30’da! Zor hadi günlerinde “jokerler kapış kapış bitiyor, ne zaman joker alabileceğiz?” diye soran hadicilere kayıtsız kalamadık.?? Sadece bu akşam ki Zor hadi’ye özel, jokerlerinizi App Store ve Google Play’den alabilirsiniz Hadi jokerlerinizi alın, akşam zor hadi’de buluşalım!Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz.

HADİ 28 KASIM 20.30 İPUCU

SORU:hadi bu akşam 20 zor soruyla 20.30’da! Ödül 10.000 TL. Ejderhalar yalnızca dizilerde ve kitaplarda değil, gerçek hayatta da karşımıza çıkıyor. Bugünkü ipucumuz ejderhaları bayrağına ve ulusal marşına taşıyan bir ülkeden geliyor. Ulusal marşının adı “Gürleyen Ejderhalar Ülkesi” olan ve bayrağında ejderha figürü bulunan bu ülkenin adını bilen var mı?

CEVAP: Bhutan

Bhutan bayrağı, Bhutan'ın ulusal bayrağı. Çaprazlama, iki eşit büyüklükte üçgen oluşturacak biçimde sarı ve turuncu iki parçaya bölünmüştür ve üzerinde beyaz bir ejder figürü bulunur. 19. yüzyıldan bu yana ufak değişiklikler ile gelen bayrak bugünkü biçimini 1960 yılında almıştır. 

HADİ 28 KASIM 12.30 İPUCU

SORU: Kedilerin soğuktan korunması için yapılan barınaklara ne denir?

CEVAP: Kedi evi

HADİ 28 KASIM JOKER KODU

Hadi bugün 12:30’da

Ödül Adore Mobilya’dan 20.000 TL Sevgili hadiciler bugünün yarışması sizler için Adore Mobilya’dan geliyor 10.000 joker de Adore Mobilya instagram hikayesinde saat 10:00’da sizi bekliyor@adoremobilya KaçırmayınHadi Nedir?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

Aralarında 15 yıldan fazla sürede onlarca dijital ürüne imza atmış; Emre Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, tecrübeli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak amacıyla teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

İşte 'Hadi'nin kullanıcıları için yaptığı açıklama:

Her gün aynı saatte Hadi bilgi yarışmasına katılabilir, arkadaşlarını davet ederek Joker hakkı kazanabilir ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsin;)

O zaman Hadi.

HADİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hadi internet yarışması 165 bin lira kazandırdı

Mobil uygulama üzerinde canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması ‘Hadi’ ile kazanma heyecanı BiP'te başladı. Turkcell'den yapılan açıklamaya göre yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde ödül dağıtıldı. Mobil cihazlardan oynanabilen, canlı yayında para ödüllü bilgi yarışması fikri ile yola çıkan Vipme, BiP’in stratejik iş ortağı olarak ‘Hadi Bilgi Yarışması’ ile kullanıcılar artık diledikleri yerden mobil cihazlarıyla yarışıp, para ödüllerinin sahibi olabiliyor.Turkcell'den yapılan açıklamaya göre şimdiye kadar gerçekleştirilen yarışmalarda 165 bin TL’nin üzerinde ödül dağıtıldı. Hadi’de en fazla katılımcı rekoru ise 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla gerçekleşti. Yarışmaya ilgili ve katılımcı sayısı her gün artmaya devam ediyor. Hadi uygulaması için, Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP’in keşfet kategorisi altında hadi bilgi yarışması kanalı açıldı. Yaklaşık 1 milyon takipçisi olan bu kanal üzerinden yarışmacılara en son bilgiler iletilirken aynı zamanda her hafta yarışmada kullanabilecekleri ‘Joker’ hakkı (ekstra can hakkı) ve yarışmada sorulacak sorularla ilgili ipuçları da veriliyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise Merve Toy ve Müge Boz yapıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17