Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: '10 yıllık rezerv tespit ettik'

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Cumhurbaşkanı Erdoğan Edirne'de önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan "3 milyar metreküp rezerve sahip yeni gaz sahaları keşfettik." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Selimiye Meydanı'nda düzenlediği Edirne mitinginde, halka hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fethinden bugüne kadar Edirne için ülkemiz için canlarını veren şehitlerimizi rahmetle anıyorum, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.
Edirne'den bakanlar bütün Türkiye'yi Balkanları görebilir. Fatih Sultan Mehmet işte böyle bir şehirde dünyaya geldi. Çok çalışarak, Edirne'yi ve ilçeleri Fatih Sultan Mehmet'e layık olanların yönetmesi lazım. İstanbul'u fetheden o güzel kumandan ve o güzel ordu, fethi nereden başlattı. Edirne'den başlattı. Edirne bu milletin göz bebeğidir. Edirne, Meriç ve Tunca'nın suladığı sularla bolluktur, berekettir. Siz bizim geleceğimizsiniz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "31 Mart'a hazır mıyız? Gayretli miyiz? O zaman üstünüz. Edirne bir CHP klasiği olan çöp, çukur, çamur zihniyetinden inşallah 31 Mart'ta kurtulacak. Dişe dokunur tek bir hizmet getirmeyenlerin sonu, inşallah geliyor. Bugüne kadar ülkemizin 80 vilayeti ile beraber Edirne'ye de yatırımlarımıza devam ettik, ediyoruz. Bugüne kadar toplamda Edirne'ye 15 katrilyon yatırım yaptık. Türkiye'de sosyal devlet ilkesini en yaygın en başarılı şekilde uygulayan AK Parti olmuştur” diye konuştu.

“Bizde kula kulluk yok”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizde kula kulluk yok. Biz sadece Rabbimizin huzurunda eğiliriz. Rabbimizin huzurunda secdedeyiz. Bunun dışında asla. Halkalı-Kapıkule hızlı tren hattı projemizde çalışmalar sürüyor. Halkalı-Kapıkule Hızlı tren projemizin alt yapısı hazır, seyahat 4 saatten, 1 saat 20 dakikaya inecek. Onlar konuşur, biz yaparız. Ergene Nehri için alt yapıları hazırladık. Bay Kemal, senin bu belediyelerin bunlara bugüne kadar neden müdahale etmedi. Bay Kemal, bugüne hep yalan üretti. SSK'nın müdürü olduğu zaman neler yaptığını biliyoruz. Bunlar, anne babaların morglardan teslim etmezlerdi. Bizler şehir ve devlet hastanelerimizde biz bir şeyi gerçekleştirdik. Ergene Nehri'nin su kalitesinde ciddi seviyelerde iyileşmeye ulaştık, devam ediyoruz. Ergene Havzası'nda 13 ileri biyolojik su arıtma tesisi inşa ettik. Bunların ikisini Edirne'de inşa ettik. Edirne'nin içme suyu sorununu çözdük. Edirne'yi taşkınlardan korumak için Kanal Edirne projesini hayata geçiriyoruz. Bu sene Edirne nehir taşkınlarından korunacak” şeklinde konuştu.
"Helga modern de benim Ayşe, Fatma kardeşim artık değil mi?”

Erdoğan, “2,6 katrilyon çiftçilerimizi tarımsal destek verdik. Bay Kemal, çiftçi aç diyor. Eline gözüne dursun. Bunlar net rakamlar. Edirne'de, birçok ilçede dahi doğalgazı getirdik. Batılı modern de Helga modern de benim Ayşe, Fatma kardeşim modern değil mi artık. Bunları kim çözdü” diye konuştu.
“Bay Kemal bunlardan haberin var mı?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bize düşen anlatmak, oy vermek vatandaşımın kendi takdiri. Demokrasi bu. Anlatmaya devam edeceğiz. Bu alanda bulunan 15 bin kişi de anlatacak. Bu yıl Enez ve Lalapaşa'ya doğalgaz getiriyoruz. Edirne'de yatırımcı kardeşlerimize iş insanlarımıza 1,7 katrilyon yatırım teşviki verdik. 2017 yılında yerli kaynaklardan elektrik üretimi yüzde 45'di şimdi bu oran yüzde 65 oldu. Nereden, nereye. Enerji konusunda size bir müjde, geçtiğimiz hafta mevcut doğalgaz rezervimize, 3 milyar metreküp rezerve sahip yeni gaz sahaları keşfettik. Bay Kemal bundan da bir haberin var mı, bunu da söyle, bir teşekkür et bu hükümete ama söylemez” ifadelerini kullandı.
"Gelin Edirne'yi modern bir şehir haline getirelim”

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"İstanbul'da, çöp dağları vardı. Ümraniye çöplüğü patladı 39 vatandaşımız öldü. Gazeteler, promosyon olarak gaz maskesi dağıtıyordu. Edirne'de böyle olmasın. İçim yanıyor, gönlüm acıyor, gelin artık Edirne'yi modern bir şehir haline getirelim. Bugün Batı'da, Almanya'da, Batı Trakya'da camilerimizi yakıyorlar. Çipras'a dedim 'Ruhban okulunu' istiyorsunuz. Gelin dedim Fethiye Cami'ni açalım. Cami yapıyorsunuz, minare yok. Çan kulesi olmadan kilise olur mu? Batı Trakya'da Türk ismine dahi tahammül edemiyorsunuz. Biz düşünce, inanç ve eğitim özgürlüğü ile yolumuza devam edeceğiz. Roman vatandaşlarımız bizim dönemimizde toplumdaki hak ettikleri yere yükseldiler. Böyle de devam edeceğiz. El ele vereceğiz, 15 Temmuz'da nasıl dimdik durduysak, yine duracağız."
“Bu şehri de laiklik istismarından ve istismarcılarından kurtaracağız”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz milletimizi tornadan çıkmış gibi belki kalıplara hapsetmek yerine, açık fikirli, farklı görüşlü bir millet olmasını istedik. Bu ülkede diğerlerinin hakkına hukukuna saygılı olmak şartıyla dilediği gibi yaşayabilir. Altını çiziyorum, hakkına hukukuna saygılı olmanın dışında kimseye farklı bir muamele yoktur. Varsa karşısında ben varım. Bu şehri de laiklik istismarından kurtarmamız gerekiyor. İş bilmez, hizmet yapmaz istismarcılardan kurtarmaya hazır mısınız? Balkanların giriş kapısı, iftihar şehrimiz sizlerin desteği ile güçlü ülkemize desteğini verecektir. Serhad şehri olmak, öncü olmak en ön saflarda olmak demektir” dedi.

Erdoğan, Edirne mitinginin ardından helikopter ile İstanbul'un Ataşehir ilçesinde düzenleyeceği miting için kentten ayrıldı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17