Son Dakika

26 Mart 2019 Salı

Ada AVM Suzuki Vitara Çekiliş Kampanyası

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Vites artıran alışveriş keyfine katılanlar Ada AVM’de!
Sakarya'nın alışveriş ve yaşam merkezi ADA Alışveriş Merkezi, yeni kampanyası ile 1 ziyaretçisine Suzuki Vitara 4X4 otomobil hediye edecek. 23 Mart 2019 tarihinde başlayan ve 23 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek kampanya katılmak için kampanya tarihleri arasında Ada AVM içerisindeki mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak danışma bankosundan O Kart başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Kampaya Detayı:
Bu kampanya Miratur Turizm İnş. ve Tic. A.Ş tarafından, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 13.03.2019tarih ve 24951361-255.01.02-E.2610sayılı izni ile düzenlenmektedir.
23.03.2019(Saat:10.00)-23.06.2019(Saat:22.00) tarihleri arasında Sakarya ilinde bulunan ADA AVM içindeki tüm mağazalardan (ADA AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, işçiliksiz altın alışverişleri, ürün değişim fiş/faturaları, gift kart/hediye çeki ile yapılan alışverişleri hariç) aynı gün içinde toplamda 100.-TL ve katları tutarında (her 100.-TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden O Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.
Kampanyaya sadece O KART sahibi tüketiciler katılabilir.
Kampanya bitiş tarihi 23.06.2019 (22.00) olup katılım noktalarından sadece 23.06.2019 tarihli e-arşiv faturaların son giriş tarihi 24.06.2019 (22.00) dir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir.
Ad-soyad bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan O Kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
O KART sahibinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.
Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz.
Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher/makbuz geçerli değildir.
E-arşiv faturanın görsel olarak ibrazı zorunludur.
Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Fiş/fatura fotokopisi, seyahat acentelerinin kestiği fatura dışındaki (makbuz, seyahat belgesi, fiş, voucher) belgeler ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Fiş/faturanın ADA AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur.ADA AVM’de bulunan markaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı ADAA VM mağazalarından yapılmış olsa dahi) kampanyaya dahil edilemez.
İskonto, indirim, promosyon uygulanan faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
Ürün iadesinde, kasa fişi/faturası ile bilgisayar çıktısının aslının çekiliş kayıt görevlisine iade edilmesi gerekmektedir.
Çekiliş; 28.06.2019 tarihinde saat 14.00’da Küpçüler Mah. Sakarya Cd No:324 Erenler/Sakarya adresinde bulunan ADA AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek ve1kişi Suzuki Vitara 1.6GL+Benzinli 4X4 AT-Otomatik 2018 model otomobil(137.100,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Kazanan talihliler 03.07.2019 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Postada meydana gelen gecikmelerden kampanya düzenleyici firma ve çekiliş ajansı sorumlu tutulamaz.
İkramiye kazanan asil talihlinin 18.07.2019 tarihine kadar, yedek talihlinin 02.08.2019tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura ve bilgisayar çıktıları ile info@umutcekilis.com mail adresine ya da Umut Çekiliş’e şahsen başvurmaları gereklidir.
Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir.
Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Kampanya duyurularında kullanılan araç görselleri ile ikramiye olarak verilecek aracın renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.İkramiyelerin son teslim tarihi 03.08.2019’dur.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
18 yaşından küçükler ile ADA AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, ADA AVM’nin hizmet aldığı (güvenlik, temizlik, teknik)taşeron firma çalışanları, Miratur Turizm İnş. Tic. A.Ş,Umut Çekiliş çalışanları, her türlü tüzel kişiler, ticari ve şahıs firmaları kampanyaya katılamazlar.
Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler(veraset ve intikal vergisi ile ruhsat masrafları)talihlilere aittir.
Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17