Son Dakika

En İyi Dövüş Filmleri – Heyecanlı ve Bol Kavgalı En Güzel 20 Dövüş Filmi

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Aksiyon filmleri ve macera filmleri ile birlikte anılan dövüş filmlerini ilk olarak uzak doğu sinemasından görsek de sonrasında tüm dünyada başarılı örnekler karşımıza çıkmaktadır. İşte, mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer alan tüm dünyada herkesin beğenisini kazanan ve en çok izlenen dövüş filmleri…

27. Romeo Ölmeli / Romeo Must Die (2000) IMDb: 6.1
en iyi dövüş filmleri
Romeo Ölmeli  "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Şehirli çete savaşlarını konu alan aksiyon dolu bir Romeo ve Juliet öyküsü. Ölen kardeşinin intikamını almak için yola koyulan Han Sing rakip çete liderinin kızına gönlünü kaptırır.

Fragman

26. Ninja’nın İntikamı / Ninja Assassin (2009) 6.4
en iyi dövüş filmleri
Ninja’nın İntikamı  "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
2009 yılında vizyona giren ve dövüş filmleri arasında oldukça etkileyici bir yapım olan Ninja’nın İntikamı, aynı zamanda en güzel intikam filmi örneklerinden de bir tanesidir. James McTeigue tarafından yönetilen Ninja’nın İntikamı hem dövüş sahneleri hem de güçlü oyuncu kadrosuyla oldukça başarılı bir yapım. Filmde, durdurlamayan bir suikastçı olan Raizo’nun hikayesini konu edinmektedir.

Fragman

25. Asla Pes Etme / Never Back Down (2011) IMDb: 6.6
en iyi dövüş filmleri
Asla Pes Etme  "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Son yılların en çok sevilen dövüş filmlerinden bir tanesi olan Asla Pes Etme, ilk olarak 2008 yılında beyaz perde de yer aldı. Filmde, usta dövüşçü Jean Roqua ile çaylak öğrencisi Jake’in hayatındaki dönüşümleri aktarılmaktadır. Okulun güzel kızı Baja ile tanışan Jake, partiye davet edilir ve orada Ryan isimli biriyle şansızlık eseri kavgaya tutuşur. Dövüşü kaybeden Jake, herkes tarafından küçük görülür. En yakın arkadaşı Max, ona karışık savunma sanatlarından bahseder ve Jake artık intikam peşindedir.

Fragman

24. Ali (2001) IMDb: 6.8
en iyi dövüş filmleri
Ali (2001) "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Dünyanın en büyük boksörleri arasında gösterilen ve aynı zamanda sonrada Müslüman olan Muhammed Ali'nin hayatını anlattığı 2001 yılı ABD yapımı dram filmi. Ünlü boksörü Will Smith canlandırmaktadır. Filmde, Vietnam Savaşı sırasında “benim onlarla bir sorunum yok” diyen ve şampiyonluk ünvanına el konulan ve boks'tan uzaklaştırılan Ali'nin yaşamından kesitler yer almaktadır.

Fragman

23. Kır Zincirlerini / Unleashed (2005) IMDb: 7.0
en iyi dövüş filmleri
Unleashed film "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Dövüş filmlerinin en başarılı oyuncuları arasında yer alan Jet Lee’nin listede yer alan ilk filmi… Kır Zincirlerini! 30 yaşına gelene kadar Bart adlı adamın ofisinin altındaki küçük bir depoda yaşayan Danny, adeta bir ölüm makinesidir. Hayatı boyunca kapalı bir depoda yaşamıştır. İhtiyaç duyulduğu zaman yaşadığı yerden çıkartılır ve Bart ne isterse o görevi yerine getirir. Bart ise hayatının tefeceilikle geçindiren, borcunu ödemeyenlere de Danny’i gönderen birisidir. Bir gün Bart tuzağa düşer öldüğü zannedilir. Artık Danny özgürdür… Peki, gerçekten de öyle midir?

Fragman

22. Öfke / Chocolate (2008) IMDb: 7.0
en iyi dövüş filmleri
Öfke Chocolate "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
2008 yılında vizyona giren bir Tayland filmi olan Öfke, karate ve dövüş filmi hayranlarının oldukça hoşuna gidecek bir yapım. Aksiyon ve Drama türünde yer alan oldukça başarılı bir yapım olan Chocolate bir an önce izlemenizi öneririz.

Fragman

21. Öldüren Karatecinin İntikamı- Jing Wu Man (1972) IMDb: 7.4
en iyi dövüş filmleri

Bruce Lee, dövüş sanatları filmlerini Batı'da sevdirip ölmeden önce, film sanayinde devrim yarattı. İkinci filminde, ölen ustasının intikamını almak için rakip Japon karate okuluyla çarpışan dövüş sanatı öğrencisini canlandırdı. Lee'nin kung fu yetenekleri ve filmin işgalci Japonya'nın Çinlileri istismar edişini yansıtması ile çığır açıcıdır.

Fragman

20. Son Sanş / Southpaw (2015) IMDb: 7.4
en iyi dövüş filmleri

Son yılların en başarılı dövüş filmleri arasında gösterilen harika bir film… Son Şans (Southpaw), kariyerinin zirvesine çıkmak için çabalayan başarılı bir boksör olan Billy Hope’nin hayatını aktarmaktadır. Ailesiyle mutlu bir hayat süren Hope’nin karısı bir gün trajik bir şekilde hayatını kaybeder. Billy ise kendisini alkole uyuşturucu ile iyileştirmeye çalışır. Dibi gören Billy’e bir darbede mahkemeden gelir. Kızının velayetini ve evini kaybetme ihtimali ortaya çıkar. Artık, kızını kaybetmemek için mücadele etmeye başlar ve kendisini eğitmesi için Tick adında eski bir boksörden yardım ister. Bu Bİlly’nin son şansıdır… Gerçekten etkileyici bir dövüş filmi izlemek isterseniz Son Şanş’ı mutlaka listenize dahil etmelisiniz.

Fragman

19. Yenilmez 3 / Undisputed III: Redemption (2010) IMDb: 7.5
en iyi dövüş filmleri

İlk olarak 2002 yılında vizyona giren Yenilmez serisinin, 2010 yılında beyazperdeye gelen Yenilmez 3 filmi, cezaevinde yeni bir dövüş turnuvasının başlamasını konu edinir. Filmde, Rus mahkum Boyka, Yenilmez 2′nin sonunda dizinden sakatlandığı için hayatına sakat bir bacakla devam etmektedir. Dövüşemeyen Boyka, tuvalet temizleyip yerleri silmektedir. Dünyanın her yerinden mahkumların geldiği turnuvada hayatta kalmak ve özgürlüğünü kazanmak için Boyko’nun tekrardan dövüşmesi gerekmektedir.

Fragman

18. Onaltıncı Raund / The Hurricane (1999) IMdb: 7.6
en iyi dövüş filmleri
Onaltıncı Raund "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Sinemanın en başarılı oyuncularından bir tanesi olan Danzel Washington’un rol aldığı The Hurricane filmi, orta sıklet boks şampiyonluğuna yakın olan Rubin 'Hurricane' Carter’ın hiçbir suçu yokken cinayetten hapse atılmasını konu edinir. Tabi böyle bir durum sonunda Dünya Şampiyonluğu ihtimalini ortadan kaldırır. Carter, ırkçı önyargılara karşı duyduğu öfke ve çaresizliğini 'The Sixteenth Round' adlı otobiyografisinde dile getirir. Yıllar sonra otobiyografiyi okuyan birkaç aktivist, gerçeği ortaya çıkaracağını söyler ve bu durumdan sonra Carter yeniden özgür bir insan olabilmek için mücadele etmeye karar verir.

Fragman

17. Creed / Creed: Efsanenin Doğuşu (2015) 7.6
en iyi dövüş filmleri

Rocky filmlerinin unutulmaz dövüşçüsü Apollo Creed’in hikayesinin anlatan filmde Michael B. Jordan (Adonis) rol almaktadır. Adonis, bir yetimhane yaşayan ve her daim kavga eden bir çocuktur. Bir gün babasını tanıdığı söyleyen bir kadın gelir ve onu yetimhaneden çıkarmak ister. Bu kişi Apollo Creed’in eşidir. Üvey annesi sayesinde güzel bir hayata sahip olan Adonis, yine de bu durumdan memnun olmaz. Tek istediği babası gibi büyük bir boksör olmaktadır. Bu amaç uğrunda yardım alacağı kişi ise tabi ki babasının en büyük rakibi ve en iyi arkadaşı olan Rocky Balboa’dır.

Fragman

16. Korkusuz / Fearless (2006) IMDb: 7.7
en iyi dövüş filmleri

Dövüş filmleri sevenlerinin çok yakından tanıdığı Jet Li’nin rol aldığı Korkusuz, izleyenlerin adeta stres atmasını sağlayan bir yapım. Unutulmaz filmler arasında yer alan filmin konusunda, küçük bir çocuğun herkesin önünde yenilmesinden sonra duyduğu utancı ve sonrasında dünyanın en iyi dövüşçüsü olma yolundaki çabasını anlatır. En güzel dövüş filmleri listesinde yer alan bu yapımı kesinlikle izlemelisiniz.

Fragman

15. İp Man 2 / Yip Man 2 (2010) IMDb: 7.6
en iyi dövüş filmleri

Listemizin alt bölümlerinde yer alan Yip Man’ filminin ikincisi olan Yipman 2, Usta Wing Tsun'un dövüş sanatlarındaki başarı öyküsünü anlatmaya devam etmektedir. Devam filmi özelliği sebebiyle ana hatları belli olan yapım, izleyici tarafından da oldukça beğenilmiştir.

Fragman

14. Baskın / The Raid (2011) IMDb: 7.6
en iyi dövüş filmleri

Bir filmde tamamıyla dövüş sahneleri olsun, her anı tekme tokat yumruk olsun istiyorsanız tam da size göre bir film. 2011 yılında vizyona giren ve dövüş filmi tutkunlarının beğenisini kazanan Baskın, aynı zaman en iyi aksiyon filmleri arasında da gösterilmektedir. Filmde, özel yapıdaki operasyon ekibinin şehrin dışında polisin bile girmeye cesaret edemediği bir binaya girip temizleme emrini almasını konu edinir. Her katı, katillerle dolu bu binaya girmek Cellat ile dans etmek gibi olacaktır.

Fragman

13. Kung Fu / Kung Fu Hustle (2004) IMDb: 7.8
en iyi dövüş filmleri
Kung Fu Hustle "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Chow, dövüş sanatları yıldızlarına saygı niteliğindeki bu filmde, Balta Çetesi ile bir kenar mahallenin yaşlıları arasındaki savaşa karışan dövenbaz rolünde yer almaktadır.

Fragman

12. Dövüşçü / The Fighter (2010) 7.8
en iyi dövüş filmleri

Vizyona girdiği sene içerisinde En İyi Film dalında “Oscar Adayı” olan Dövüşçü filmi, gerçek bir hayat hikayesini konu alan etkili bir yapım. Dram yükü oldukça ağır olan filmde Mark Wahlber ve Christian Bale rol almaktadır. Filmin konusu ise iki kardeşin her şeye rağmen tekrar bir araya gelip parçalanan aile düzenlenlerini düzeltmek için verdikleri çabayı anlatmaktadır. Her anı heyecan dolu bu güzel dövüş filmini, mutlaka izleme listenize almalısınız.

Fragman

11.Kaplan ve Ejderha / Tiger and Dragon (2000) IMDb: 7.9
en iyi dövüş filmleri
Tiger and Dragon filmi "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Görsel şöleni yüksek dövüş filmleri arasında en önemli yapımlardan bir tanesi … Kaplan ve Ejderha!

Filmde, efsane olarak adlandırılan savaşçı Li Mu Bai, Yeşil Kader adını verdiği sihirli kılıcını bölgenin valisi konumunda olan Yu Shuı Lien’e ye teslim eder. Ancak işler istendiği gibi gitmez ve kılıç çalınır. Artık şüpheler Li'nin ustasını öldüren kötü şöhretli bir kaçak olan Jade Fox üzerindedir. Oldukça etkileyici ve heyecan dolu bu dövüş filmini izleme listenize almanızı tavsiye ederiz.

Fragman

10. Kahraman / Hero (2002) IMDb: 7.9
en iyi dövüş filmleri

Dövüş filmlerinin en güzel örneklerinin yer aldığı Çin sinemasından harika bir yapım… Her yani Kahraman filmi konu olarak, Çin'in Savaşan Krallıklar döneminde ülke 7 krallığa bölünüşünü izleyiciye aktarmaktadır. O dönemde yer alan tüm kiralık katiller hiçbir zaman Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü kadar korku salmayı başaramıştır. Bu on adım içinde dünyayı sarsacak bir aşk, onur ve görev hikayesi emin olun ki sizleri çok etkileyecektir. Filmin başrolünde Jet Li’nin olmasını da özellikle belirtmek isteriz.

Fragman

9. Şampiyon / The Wrestler (2008) IMDb: 7.9
en iyi dövüş filmleri

Genç yaşından itibaren dövüşen ve geçinmeye çalışan Randy 'Koç' Robinson, özel hayatında oldukça başarısız ve tek ailevi bağı olan kızıyla arası kopuk bir adamdır. Ringe çıktığında hayranların tezahüratları ve sevgi gösterileri onu hayata bağlayan en önemli şeydir. Ancak bir gün boks sırasında kalp krizi geçirir ve bir daha dövüşmemesi gerektiği söylenir.

Bir süre boyunca doktorların sözünü dinleyen hırslı adam, kızıyla arasını düzeltir ve yeni birisiyle tanışır. Sonrasında ise ne mi olur? Ring hasreti tekrardan baş gösterir ve sahalara geri döner… Artık ölümle yaşam arasında ince bir çizgidedir. Gerçekten son yılların en güzel dövüş filmlerinden bir tanesi olan “Şampiyon”u, kesinlikle izlemelisiniz.

Fragman

8. Ip Man / Yip Man (2008) IMDb: 8.0
en iyi dövüş filmleri

Tüm zamanların en başarılı dövüş filmi olarak gösterilen Yip Man, eski dövüş filmlerinin yenilmez adamı Bruce Lee’nin sifusu yani ustasıdır. Filmin ana konusu 200 yıllık tarihe sahip olan Kung Fu’nun gerçekleri… Başrolünde Wing Chun'un yer aldığı bu filmde seyirciye eşsiz bir seyir zevk yarattığından emin olabilirsiniz.

Ayrıca film, 2018 yılı itibarıyla 4 filmden oluşmaktadır. Film serileri listesinde de yer alan Yip Man’i mutlaka izlemenizi öneririz.

Fragman

7. Kül Kedisi Adam / Cinderella Man (2005) IMDb: 8.0
en iyi dövüş filmleri
Kül Kedisi Adam filmi "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
James J. Braddock’un gerçek hayat hikayesini anlatan Cinderella Man, tüm zamanların en çok izlenen dövüş filmlerinden bir tanesidir. Filmde, Braddock ve ailesinin ABD'deki Büyük Ekonomik Kriz yıllarında yaşadığı zorlu mücadeleyi konu edinir. Dünya Ağır Sıklet Boks seviyesinde zirveye kadar tırmanan Braddrock’un hayat hikayesini anlatan bu efsane filmi mutlaka izlemelisiniz.

Fragman

6. Kill Bill / Kill Bill (2003) IMDb: 8.1
en iyi dövüş filmleri

Gelmiş geçmiş en iyi dövüş filmleri arasında yer alan Kill Bill, aynı zamanda intikam temalı bir film olarak da karşımıza çıkmaktadır. IMDB’de 8.1 puana sahip olan ve uzun yıllardır bu gücünü koruyan filmde, “Gelin” olarak karşımıza çıkan Uma Thurman, muhibi Bill tarafından yönetilen bir Suikast Çetesi'nin üyesidir. Bill’in çocuğuna hamile olduğunu öğrendikten sonra bu işlere son verip kaçmaya yeltenir. Yeni bir şehirde yeni hayat kuran “Gelin”, yaşadığı bölgede tanıştığı bir adamla evlenmek isterken, düğün gecesi Bill ve çetesinin saldırısına uğrar… 4 yıl komada kalan kahramanımız gözlerini açtığında tek bir şey için yaşar… İntikam!

Fragman

5. Rocky (1976) IMDb: 8.1
en iyi dövüş filmleri
Rocky filmi "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Sylvester Stallone gibi büyük bir ustanın bugünlere gelmesini sağlayan ve tüm zamanların en iyi dövüş filmleri arasında gösterilen Rocky, 1976 yılında ilk filmi ile vizyona girdi. Sağladığı başarı sayesinde tüm dünyada izlenen bir film olan Rocky, sonrasında 4 film daha çekerek sinemada oldukça güzel bir gişe yaptı. O yıllarda insanları sinemaya çeken ender filmlerinden bir tanesi oldu ve günümüzde de halen başarı öyküsü anlatılmaya devam edilmektedir. Eğer henüz Rocky serisini izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederiz.

Fragman

4. Büyük Dövüş / Warrior (2011) IMdb: 8.1
en iyi dövüş filmleri

Son yılların en başarılı oyuncularından bir tanesi olan ve birçok filmde izleyicileri karşında yer alan Tom Hardy, 2011 yılında vizyona giren Büyük Dövüş filmi adeta zirveye ilk adımını attı. Olağanüstü oyuncuların sergilendiği film IMDB’de şimdiye dek 8.0 puanını altına düşmedi. Filmin oyuncu kadrosunda Joel Edgerton, Jennifer Morrison ve Frank Grillo gibi ünlü isimler yer alıyor. Dövüş filmleri izlemeyi seviyor ve bir de üstelik Tom Hardy hayranıysanız, tam da size göre bir yapım…

Fragman

3. Milyon Dolarlık Bebek / Million Dollar Baby (2004) IMDb: 8.1
en iyi dövüş filmleri

Tüm zamanların en iyi dövüş filmleri arasında yer alan ve En İyi Film dalında Oscar Ödülü’nün sahibi olan Milyon Dolarlık Bebek, Clint Eastwood gibi başarılı bir yönetmenin eseridir. diğer dövüş filmlerinin aksine merkezinde bir kadın bulunan filmin yardımcı oyuncuları Hillary Swank ve Morgan Freeman’dır. Dövüş filmi izleyip, heyecanı doruklarda yaşamak ve biraz olsun dramı hissetmek isteyenleri mutlaka izlemesi gereken bir film…

Fragman

2. Dangal (2016) IMDb: 8.5
en iyi dövüş filmleri
Dangal filmi "blogspot.com" ile ilgili görsel sonucu
Son yılların en iyi filmleri arasında yer alan ve aynı zaman en yeni dövüş filmlerinden bir tanesi olan Dangal, Aamir Khan tarafından 2016 yılında vizyona girdi. Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı filmde 22 yaşındaki Geeta Phogat’ın babası ile beraber yaşadığı başarı hikayesi anlatılmaktadır. 2010 yılındaki Olimpiyat Oyunları’nda Hindistan’ın güreş dalında ilk altın madalyasının anlatıldığı filmde hem heyecanlanacak hem hüzünlenecek hem de çok pis gaza geleceksiniz.

Fragman

1. Fight Club / Dövüş Kulübü (1999) IMDb: 8.8
en iyi dövüş filmleri

Gelmiş geçmiş en güzel filmler arasında yer alan ve sinemada kült film olarak anılan Fight Club, gerilim ve gizem türünün yanı sıra aynı zamanda en iyi dövüş filmlerinden de bir tanesidir. İsmi zaten Dövüş Kulübü… Filmde yer alan altın kuralar;
Dövüş Kulübü hakkında konuşmamaktır. Dövüş Kulübü'nün ikinci kuralı, Dövüş Kulübü hakkında KONUŞMAMAKTIR! Dövüş kulübünün üçüncü kuralı biri “pes” diye bağırır, sakatlanır ya da bayılırsa dövüş sona erer. Dördüncü kural, bir dövüşte yalnızca iki kişi dövüşür.

Henüz daha Dövüş Kulübü filmini izlemediyseniz mutlaka ama mutlaka izlemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17