Son Dakika

Masterchef 2. Sezon Son Bölüm

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
MasterChef Türkiye yeni bölümleri Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri izleyebilirsiniz.

Yarışmanın yeni sezonunda jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve İtalyan şef Danilo Zanna yer alıyor. Dünyaca ünlü şeflerin karşısında maharetlerini sergileyecek olan yarışmacılar şeflerin zaman zaman sert tepkileri ile de yüzleşmek zorunda kalacak.
Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Kıvanç Ermiş Kimdir?
Kıvanç Ermiş 24 yaşında ve Private aşçı. Gastronomi bölümü öğrencisi. Somer Şef’in Kıvanç için ”Benim iki senedir Masterchef’te bir hayalim var. Kendimden daha kalıplı biriyle çalışmak bu yüzden evet diyorum” bu herkesi güldürdü. Masterchef 2. tura geçti ve kendine yeni bir şans vermiş oldu.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Onur Dursun Kimdir?
Onur Dursun paramedik işi ile ilgileniyor. Onur Dursun Masterchef yarışmasında az pişmiş kekik soslu makarna yaptı. Masterchef yarışmasında Onur Dursun İzmir’den katılıyor. Jüri üyeleri Onur Dursun hakkında nasıl yorum yaptı ve evet hayır durumu sizlerle;

Mehmet Şef  evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef evet dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir?
Güzide Mertcan 31 yaşında testil atölyesi var kendisi de uzman estetisyen. Güzide Mertcan Masterchef yarışmasında jüri üyelerine Vietnam Somon Füme yaptı. Ancak buna kendi tarzını kattı ve jüriyi de kendine hayran bıraktı. Jüriden 3 evet alarak yarışmaya devam etme kararı aldı.

Mehmet Şef  evet dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef evet dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Mustafa Aydın Kimdir?
Masterchef Türkiye yarışmasında 2. sezon yarışmacı adayı olan Mustafa Aydın 31 yaşında ve aşçı. Jüri üyelerine Peru usulü Levrek yapan Mustafa Aydın’da 2 evet alarak yarışmaya devam etme şansı kazandı. Mustafa Aydın 2. tur eleme den geçerek asıl yarışmacı olacak mı?

Mehmet Şef  evet dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef hayır dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Erol Öztürk Kimdir?
Erol Öztürk 32 yaşında ve Aşçı. Adını kendi verdiği Rubik Kuzu servis etmek istiyor Masterchef jürisine. Ancak başına talihsiz bir olay geliyor ve kuzuyu kesecekken yere düşünüyor. Somer Şef yere düşen kuzu etini bize servis edemezsin diyor. Sadece sosunu servis etmek zorunda kalıyor. Bu haliyle bile jüriden 2 evet alarak yarışmaya devam hakkı kazanıyor.

Mehmet Şef  hayır dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef  evet dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Batuhan Bayır Kimdir?
Batuhan Bayır 22 yaşında aşçı. Masterchef yarışmasında yarışmak için aday olan Batuhan Bayır jüriye farklı bir yemek sundu. Jüri onun emeğini kullandığı malzemeleri yaptığı sosu çok beğendi ve 3 evet ile 2. tura klamay ahak kazandı. Masterchef yarışmasında Batuhan Bayır 3 evet alan nadir yarışmacılardan.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Orhan Eren Kimdir?
Masterchef 2. sezon yarışmacı adayı olan Orhan Eren 45 yaşında. Bir işletme sahibi olan Orhan Eren Masterchef jürisine Sivas Usulü madımak yemeği yaptı. Masterchef yarışması benim hayallerime ulaşmam için bir amaç değil araç diyor.  Orhan Eren 2. turda yarışmaya hak kazanıyor.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Onur Akbaş Kimdir?
Onur Akbaş 28 yaşında eski polis ve şuan işletmeci. Onur Akbaş 12 13 yıllık işletmecilik yapıyor ve kendi lokantasını açtı. Onur Akbaş altın bonfile yaptı jüri üyelerine. Onur Akbaş geçen sene ilk elemeyi geçememişti. Bu sezon başarılı olacak mı? ONUR AKBAŞ MASTERCHEF YENİ SEZON YARIŞMACISI OLMAYA HAK KAZANDI.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Sema İnan Kimdir?
Masterchef yarışmasında yarışmaya aday olan Sema İnan 45 yaşında. Sema İnan aşçı. Sema İnan balık ve meze ustası olduğunu söyledi. Sakızlı beğendili Levrek yapan Sema Hanım bakalım jüriden 2 evet alabilecek mi? Somer Şef hayır dedi, Danilo Zanna evet dedi ancak Mehmet Şef Masterchef Türkiye de Sema Hanım’a evet dedi. Sema Hanım Masterchef 2019’ya olacak.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Samet Yılmaz Kimdir?
Samet Yılmaz 21 yaşında aşçı. Samet Yılmaz genç bir yarışmacı fırında kuzu yaparak jüriden evet almaya çalışan Samet bunu başarabildi mi? Mehmet Şef yine farkını ortaya koydu ve kuzuyu butuyla eline aldı yedi. Somer Şef Samet Yılmaza hayır dedi. Danilo Zanna da hayır dedi ve Mehmet Şef’te hayır dedi. 3 hayır ile elenen ilk yarışmacı oldu.
Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef hayır dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Cemre Uyanık Kimdir?
Cemre Uyanık 27 yaşında ve aşçı. Gastronomi yüksek lisans öğrencisi. Farklı bir balık yemeği yaptığını söyleyen Cemre umarım baharatlı tatları seviyorsunuzdur diyerek jüriden olumlu yorum bekliyor. Somer Şef Cemre’ye Evet dedi Danilo zanna kararsız kaldı. Özgüven önemli bir şeydir arkasında durabilirsen diyor Somer Şef ve Cemre’ye senin bizden öğreneceğin bir şey yok diyerek tepki gösteriyor.

Cemre yaptıklarından dolayı çok özür diliyor. Yaptıklarının farkında olmadığını söylüyor. Somer Şef, Cemre’nin  karşısındaki şefleri susturmaya çalışmasına sinirleniyor. Danilo Şef hayır dedi. Somer Şef evet dedi , Mehmet şef evet dedi ve Cemre devam ediyor.

Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef evet dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Hayg Koçsayhan Kimdir?
Masterchef 2. sezon yarışması Hayg Koçsayhan 40 yaşında ve yabancı bir yemek yaptı. Türkçe adının olmadığını söyleyen Hayg yemeği yetişmedi malesef. Yemeğinin pişmediğinden ve karideslerin küçüklüğünden muzdarip bakalım jüri üyeleri nasıl değerlendirecek? Hayg evet cevabını alamadı malesef. Masterchef yarışmasında hayır alınca elendi.

Danilo Zanna hayır dedi.
Mehmet Şef hayır dedi.
Somer Şef hayır dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Sezer Amca Kimdir?
Masterchef Türkiye yarışmasında yarışan olan Sezer Amca kimdir? Sezer Amca 27 yaşında ve aşçıbaşılık yapıyor. Masterchef 2019 2020 yarışmacısı olan Sezer somon yaptı sonra sohbet esnasında programda yanına sevgilisini çağırdılar ve yemeğin tadına baktı.  Masterchef jürisinden aldığı cevaplar şöyle;
Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef evet dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Nevruz Yıldız Kimdir?
Masterchef yarışmasında Nevruz Yıldız mantar dolması yaptı. Nevruz Yıldız 23 yaşında ve ağız ve diş sağlığı teknikeri. Nevruz Yıldız yaptığı mantar dolması ile jüri üyelerinden nasıl yorumlar aldı? Yemeğin basitliği ile eleştirilen Nevruz Yıldız 3 hayır aldı ve elendi.

Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef  hayır dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Açelya Kılıçay Kimdir?
Masterchef 2. sezonda Açelya Kılıçay 21 yaşında ve aşçı. Açelya pazı yaprağında yeşil zeytinli levrek yaptı yarışmacılara. Levrek yemeği oldukça çok yapıldı Masterchef te bu da beğenme ihtimalini düşüren bir unsur aslında. Bakalım jüri üyeleri Açelya’yı nasıl değerlendirecek?

Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef evet dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Şağan Kınay Kimdir?
Şağan Krep içinde tavuk sundu jüriye. Henüz 19 yaşında olan ve aşçılık lisesi mezunu olan Şağan Kınay genç olmasının avantajı ile jüriden olumlu yorumlar aldı ve 2. etapta yarışmaya hak kazandı.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Ahmet Görkem Süngü Kimdir?
Masterchef yarışmacı adayı olan Ahmet Görkem Süngü makarna hamurunu kendi açtığı için Somer Şeften aferin alsa da hamuru şeflerin önünde haşlamadığı için eleştirildi. Hazır tabakla gelen Ahmet Görkem eleştirildi. Bakalım yorumlar ne yönde? Ahmet Görkem Süngü Masterchef yarışmasında elendi. Jürilerden sırasıyla;

Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef  hayır dedi.


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Yasin Obuz Kimdir?
Masterchef 2. sezon yarışmacılarından birisi olan Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz Diyarbakırlı. İstanbulda yaşıyor ve Sirkecide restaurantında yemekler yapıyor. 30 yaşında olan Yasin Obuz Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun oldu. Yasin Obuz işletmecilik ile uğraşmaktadır. Yasin Obuz’un en belirgin özelliği hiperaktif hareketli çılgın biri olması. Masterchef jürilerine arpacık soğanlı somon yapan Yasin nasıl bir yorum alacak? Evet hayır durumu aşağıda paylaştık.


Daha önce Yemekteyiz yarışmasına katılan Yasin Obuz’un misafirlerine et ikram etmeden önce küçük tüp ile eti kızartmaya çalışması, alevle şov yapması unutulmayacak anlardandı. Tavırları ile yarışmacılar tarafından sürekli tepki çeken Yasin Obuz son olarak Ece Erken’in başka bir hesap adıyla bana küfür etti iddiası ile gündeme gelmişti. Bakalım Masterchef yarışmasında Yemekteyiz yarışmasındaki gibi gündem olmayı başaracak mı?

YASİN OBUZ 1 HAYIR 2 EVET İLE MASTERCHEF YARIŞMASINDA DEVAM EDİYOR.

Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef  evet dedi.


Masterchef 2019 2020 2. sezon yeni yarışmacıların isimlerini kim olduğu bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Masterchef yeni yarışmacıları bu sefer daha çok zorlanacaklar. Jüri karşısına tek tek çıkarak önce bir elemeye tabii tutulacaklar. Tek tek yarıştıkları için de Masterchef jürisi ile başbaşa kalacaklar. Masterchef yeni sezon yarışmacılarının bilgileri konumuzu eklenecektir. Şimdilik resimlerine ulaştığımız yarışmacıların isimlerini en kısa sürede paylaşacağız.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Halit Eroğlu Kimdir?
Halit Eroğlu aşçı. Henüz 23 yaşında olan Halit Eroğlu bu yarışma için elinden geleni yapıyor. Hafif kızarmış levrek yemeği ile sunum yapan Halit jüriden olumlu puan alacak mı? Halit yemeğini tam olarak yetiştiremedi. Levrek sunumunu tam olarak yapamadı bakalım jüri üyeleri evet diyecek mi? Sadece Somer Şef’ten evet aldı diğer iki jüriden hayır aldı ve yeni sezonda yer almayacak!!


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Batuhan Öner Kimdir?
Batuhan Öner oyuncu olan Begüm Öner’in erkek kardeşi. Begüm Öner Seksenler dizisinde pastacı Sami’nin kızı rolündeydi. Batuhan Öner’e destek için yarışmada yanında oldu. Batuhan Öner 33 yaşında aşçı. Yaptığı yemeğin adı yabancı bakalım jüri üyeleri evet diyecek mi? Batuhan için Mehmet Şef termometre ile yemeğin sıcaklığını ölçüyor ve beğeniyor sıcaklığını. Sonrasında tadına bakıyor jüri üyeleri sırasıyla Somer Şef çok beğendi ancak yaptığı yemeğin arkasında durması gerektiğini söyledi. Danilo Şef te evet dedi ve Mehmet Şef ise tabağı eline aldı yemeğe başladı. 3 EVET İLE BATUHAN ÖNER 2. ETAPTA..


Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Mustafa Başgöz Kimdir?
Mustafa Başgöz 52 yaşında ve emekli astsubay. Masterchef yarışmacısı Mustafa Bey yemeğini yaptı. Masterchef yarışmasında yarışma adayı olan Mustafa Başgöz kanserden ölen eşini anlatınca şefler duygularına hakim olamıyor. Mehmet Şef hayır diyor ancak Danilo ve Somer Şef evet diyor ve Mustafa Başgöz yarışmada devam etme hakkı kazanıyor. Somer Şef gözyaşını tutamıyor ve Mustafa Bey’e sarılıyor.

Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef  evet dedi.


Masterchef bu sezonu önceki sezondan daha zor geçecek kesinlikle. Jüri üyeleri yemek yapmanın bir sanat olduğunu düşündükleri için daha hassas davranacaklar. Yemek yaparken ciddiyetsizliğe asla tahammülleri yok. Yeni sezonda 2019-2020 Masterchef olmak isteyen yarışmacıları seçerek kıyasıya bir rekabete sokacaklar.

Masterchef 2. sezon yarışmacı adayı Gülşah Suna kimdir?
Masterchef yarışmasına Gülşah Suna katıldı. Gülşah Suna yarış atı yetiştiriciliği işini yapıyor. Gülşah Suna yemeğe kendi isim koymuştum. Fantastik Köfteli Atom yapacaktı ve köfteleri unuttuğunu sonradan anladı. Konuşmaktan yemeği unuttu ve şeflerden ağır eleştiriler aldı. Özellikle Mehmet Şef’ten korktuğunu dile getirdi. Gülşah Suna yaptığı hatalar sonucunda elenmek zorunda kaldı. Jüriden hayır cevabı aldı ve yarışmadan elendi.


Masterchef 2019-2020 Yeni Sezonda Neler Değişti?
Masterchef  önceki sezonlarda yarışmacılar takım halinde yarışıyor ve kaybeden takımdan bir kişi eleniyordu. Yeni sezonda ise öncelikle jüri üyeleri en iddialı yarışmacıları seçerek takımları belirleyecekler. Ciddi olmayan ve Masterchef için yeterli beceri ve isteği olmayan yarışmacılar bir bir elenecekler.

Masterchef  Tv8 ekranlarında bu sezon yeni bir jüri üyesi de yer alacak. Geçtiğimiz sezon jüride yer alan Hazer Amani bu sezon koltuğunu Danilo Zanna’ya bıraktı. Hazer Amani Neden Jüri üyesi değil

13 yorum:

 1. MasterChef Türkiye 2.Sezon Yarışmacılar
  1-MasterChef Onur AKBAŞ

  Master Chef Onur AKBAŞ
  Master Chef Onur AKBAŞ

  Onur AKBAŞ Master Chef Türkiye yarışmasının ikinci sezonunda hünerlerini sergileyecek olan yarışmacılar arasında yer alıyor. Şimdilerde 28 yaşında olan Onur AKTAŞ işletmeci ve aynı zamanda şeflik yapmaktadır. Sosyal medya hesaplarında kendisinin yaptığı yemekleri de tanıtan yarışmacının yemekleri nasıl olacak.

  2-Masterchef Hayg Koçsayhan

  Masterchef Hayg Koçsayhan
  Masterchef Hayg Koçsayhan

  Hayg Koçsayhan yarışmanın 41 yaşında olan yarışmacısıdır. Oldukça iddialı söylemleri ile dikkat çeken Masterchef yarışmasının ikinci sezon yarışmacısı bakalım gösterdiği performans ile eleme turlarından başarı ile ayrılacak mı. Yarışmacı hakkında şimdilik pek fazla bilgi bulunmasa da Masterchef Hayg Koçsayhan kimdir? Nerelidir? gibi soruların yanıtlarını en kısa zamanda burada bulabilirsiniz.

  3-Masterchef Hilal AKBULUT

  Masterchef Hilal AKBULUT
  Masterchef Hilal AKBULUT

  2019 yılında ikinci sezonu ile ekranlara gelen başarılı yemek yarışmasında yer alan Masterchef Hilal AKBULUT 25 yaşında. İstedikten sonra başaramayacağı hiç bir şeyin olmadığını dile getiren yarışmacı bakalım ikinci sezonda nereye kadar ilerleyebilecek. Masterchef Hilal Akbulut kimdir? instegram adresi ve bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

  4-Masterchef Zeynep GÜRTOP

  Masterchef Zeynep GÜRTOP
  Masterchef Zeynep GÜRTOP

  Masterchef yarışmasında yeni sezonda yer alan bayan yarışmacılar arasında yer alan Masterchef Zeynep GÜRTOP Kimdir? Nerelidir? instegram adresi gibi bilgileri yarışma hayranları tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. Sevilen programda yarışacak olan adaylar arasında yer alan Zeynep Gürtop 23 yaşında.”Şef olmak yalnızca iyi yemek yapmak değildir” sloganı ile başlayan Zeynep hanım tabağa imza atmaya geldiğini vurguladı.

  Masterchef 2.Sezon Tüm Yarışmacılar
  5-Masterchef Kıvanç Ermiş

  Masterchef Kıvanç Ermiş
  Masterchef Kıvanç Ermiş

  Bu sezon yarışan adaylar arasında öğrenci olan Masterchef Kıvanç Ermiş 24 yaşında. Yarışmanın yeni sezonunda yer alan yarışmacılar arasında bulunan Kıvanç Ermiş İstanbul’da Özel bir üniversitede Gastronomi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kendine fazlası ile güvendiğini ifade eden yarışmacı “yeme ve içmeyi sevdiğini” belirtiyor.

  6- Masterchef Açelya Kılıçay

  Masterchef Açelya Kılıçay
  Masterchef Açelya Kılıçay

  21 yaşında olan Masterchef yarışmacısı Açelya Kılıçay ” Yemek Yapmak Bir Sanat ise Ben Bir sanatkarım” diyerek yarışmada ne kadar iddialı olduğunu belli ediyor. Masterchef yarışmasının 2019 yılı Ağustos ayında başlayacak olan ikinci sezonunda 1. grup yarışmacıları arasında yerini alan Açelya KILIÇAY hanıma başarılar diliyoruz.

  7-Masterchef Rigoberto Dos Reis

  Masterchef Rigoberto Dos Reis
  Masterchef Rigoberto Dos Reis

  İkinci sezonu ile TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Master chef yarışmasının bu seneki yabancı yarışmacılarından biriside Masterchef Rigoberto Dos Reis oldu. 40 yaşında olan yarışmacı bıçak kullanması ile oldukça usta bir aşçı olduğunu kanıtladı bile.

  8-MasterChef Nevruz Yıldız

  MasterChef Nevruz Yıldız
  MasterChef Nevruz Yıldız

  Masterchef Nevruz Yıldız yarışmanın gençlerinden birisi. Henüz 22 yaşında olan yarışmacı Kendi elleri ile yemek yapmanın farklılığından bahsederek iddialı yarışmacılardan olduğu hissettirdi. Bu sezon Masterchef yarışması 18 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak. İlk bölümlerde yarışmacılar arasında yapılacak olan seçmelere Nevruz YILDIZ kalacak mı hep birlikte göreceğiz.

  YanıtlayınSil
 2. 9-Masterchef Sinan KABAKTAŞ

  Masterchef Sinan KABAKTAŞ
  Masterchef Sinan KABAKTAŞ

  Tv 8 ekranlarında yayınlanan yemekteyiz yarışmasından da yakinen tanınan Sinan KABAKTAŞ bu sene Masterchef yarışmasında izleyenlerin karşısında olacak. Geçen sene hatırlanacağı üzere Murat’da yemekteyiz yarışmasından Masterchef’e gelen ve daha sonra diskalifiye olan yarışmacıydı. Bakalım Sinan KABAKTAŞ Masterchef yarışmasında bu sezon nelere imza atacak.

  10- Masterchef Yasin OBUZ

  Masterchef Yasin OBUZ
  Masterchef Yasin OBUZ

  Yarışmanın bu sezon oldukça renkli kişiliklerinden birisi olduğunu daha ilk tanıtımda gösteren Masterchef Yasin Obuz şimdilerde 32 yaşında. Kendi deyimi ile “Yarışmanın ikincisinin kim olacağını merak ettiğini” belirten yarışmacı oldukça renkli bir kişilik. Yarışmanın genç yarışmacılarından birisi.

  Masterchef 2019 Yarışmacıları Kimler
  11-Masterchef Mehmet Çalışkan Öztürk

  Masterchef Mehmet Çalışkan Öztürk
  Masterchef Mehmet Çalışkan Öztürk

  Yarışmanın önceki sezonunda tıpkı Murat gibi Aşçılık mesleği dededen kalan ve şimdilerde de Aşçılık üzerine eğitimine devam eden Masterchef Mahmet Çalışkan Öztürk yeni sezon yarışmacıları arasında yer almaktadır.

  12- Masterchef Ümmet Taşın

  Masterchef Ümmet Taşın
  Masterchef Ümmet Taşın

  Sevişerek izlenen yemek yarışmasına artık saatler kala bu seneki yarışmacılar oldukça merak ediliyor. Yarışmacılar arasında yer alan ve 16 grupta bulunan Mastervhef Ümmet Taşkın henüz daha 24 yaşında. Acısı ve kebabı ile ünlü ilimiz Şanlıurfa’da aşçılık yapmakta.Kendi deyimi ile birinci olmayı hedefliyor.

  13-Masterchef Selin Onat

  Masterchef Selin Onat
  Masterchef Selin Onat

  Bu sene ikinci sezonu ile ekranlara gelecek olan tv 8 ekranlarının sevilen yarışmasında 16. grupta yarışmaya katılan bekar yarışmacının ismi Masterchef Selin Onat oldu. Şimdilerde 29 yaşında olan yarışmacı özellikle yeni tatlılar konusunda meraklı. Seyahat etmeyi ve gezmeyi seven yarışmacı bakalım diğer yarışmacıları elemeyi başarabilecek mi?

  14-Masterchef Seda Gümüşçü

  Masterchef Seda Gümüşçü
  Masterchef Seda Gümüşçü

  Yarışmanın İzmirli olan yarışmacısı 14-Masterchef Seda Gümüşçü 33 yaşında. Kendisini en iyi hissettiği yerin mutfak olduğunu dile getiren yarışmacı ufak mutfaklardan mucizeler yaratan ev hanımlarını temsilen yarışmaya katıldığını ifade ediyor. Bu sene ikinci sezonu ile ekranlara gelen yarışma programında yarışacak olan 16 grup arasına kalmayı başaran yarışmacı 16. grupta yer alacak.

  15-Masterchef Müge Güney

  Masterchef Müge Güney
  Masterchef Müge Güney

  Sevilerek izlenen ve reytinglerde oldukça iyi sonuçlar alan yemek yarışmasının İstanbul ilinden katılan yarışmacısı Masterchef Müge Güney 32 şimdilerde yaşında. Uluslar arası lojistik eğitimi alan yarışmacı garsonluk ve komilik alanarında çalışmış.

  YanıtlayınSil
 3. 16-Masterchef Mert Duran

  Masterchef Mert Duran
  Masterchef Mert Duran

  İkinci sezonu ile 18 Ağustos akşamı izleyenler ile buluşacak olan Masterchef yarışmasında 16.grupta bulunan yarışmacılar arasında yer alan Masterchef Müge Güney 24 yaşında. Spor antrenörlüğü ile uğraşan yarışmacı içim disiplin ön planda. Sporcu yarışmacıların başarılı olabildiği yemek yarışmasında bakalım Mert Duran nasıl bir performans sergileyecek.

  Master Şef 2019 Yarışmacıları
  17-Masterchef Sebahat Erol

  Masterchef Sebahat Erol
  Masterchef Sebahat Erol

  Ekranların fenomen yemek programlarından birisi olma özelliği ile geçen sezon reytinglerde oldukça başarılı işler çıkaran yarışmada 2019 yılında yarışacak ve yemekleri ile jüri üyelerinin beğenilerini kazanmaya çalışacak olan adayları tanıtmaya devam ediyoruz. Yarışmaya 15.gruptan katılan Masterchef Sebahat Erol yarışmaya Akdeniz bölgemizin metropol şehri Antalya’dan katılmakta. Şu andaki yaşı 32 olan yarışmacı kendi deyimi ile küçük yaşlardan beri sunum ve lezzet konusunda uzman olduğunu vurguluyor.

  18-Masterchef Hüseyin Ergül

  Masterchef Hüseyin Ergül
  Masterchef Hüseyin Ergül

  Tv 8 ekranlarında yarın akşam ekranlarda yeni sezonu ile merhaba diyecek olan yemek yarışmasının 15. grup yarışmacıları arasında yerini alan Masterchef Hüseyin Ergül 23 yaşında. Yemek yemeyi çok sevdiği için mutfağa girdiğini tanıtım videosunda dile getiren yarışmacı bu konuda eğitim aldığını ve Türkiye’nin yeni Masterchef’i olmaya geldiğini söyledi.

  19- Masterchef Gökçe Güler

  Masterchef Gökçe Güler
  Masterchef Gökçe Güler

  Masterchef yarışmasının bu sezon yarışmacıları arasında gençlerin sayısı oldukça fazla. Genç yarışmacılar arasında bulunan ve elemelere 15. gruptan katılan Masterchef Gökçe Güler henüz 25 yaşında. Fizyoterapist olan yarışmacı boyunun tezgaha yetiştiği günden beri babaannesi ile birlikte yemek yaptığını vurguladı.

  20-Masterchef Şehmus Özgür Uğran

  Masterchef Şehmus Özgür Uğran
  Masterchef Şehmus Özgür Uğran

  Yemek yarışmaları arasında gece kuşağında ayrı bir yeri olan ve ülkemiz dışında bir çok ülkede benzer bir format ile yayınlanan masterchef yarışması 15.grup yarışmacıları arasında yer alan Masterchef Şehmus Özgür Uğran 29 yaşında. Kendisine eskiden Özgür şef dendiğini söyleyen yarışmacı artık master chef olmak istediğini söyleyerek iddialı olduğunu gösterdi. İşi ve Çenesi ile uğraşmanın zor olduğununda altını çizen yarışmacı bakalım eleme turlarında nasıl bir performans sergileyecek.

  21-Masterchef Yekaretina Sungur

  Masterchef Yekaretina Sungur
  Masterchef Yekaretina Sungur

  15. Grup dan Masterchef elemelerine katılacak olan Masterchef Yekaretina Sungur 29 yaşında. Yarışmaya İstanbul ilinden katılan Yekaretina Rus Türk Orta Asya ve İtalyan Mutfaklarına hakim olduğunu belirtti. Kendisini göstermek ve yeni şeyler için yarışmaya katıldığını vurgulayan Masterchef Rus yarışmacıya başarılar diliyoruz.

  22-Masterchef Murat Tokmak

  Masterchef Murat Tokmak
  Masterchef Murat Tokmak

  18 Ağustos akşamı yeni sezon ilk bölümü ile Tv 8 ekranlarında başlayacak olan yarışmada 16 grup ve her grupta 6-7 arası yarışmacı bulunuyor. Sizlere tanıtacağımız yarışmacı 15. grupta yer alan Masterchef Murat Tokmak 29 yaşında. Trabzon’dan yarışmaya katılan Murat Tokmak evli ve iki çocuk babası.

  YanıtlayınSil
 4. Masterchef 14.Grup Yarışmacılarını Tanıyalım
  23-Masterchef Miraç Güney


  Masterchef Miraç Güney

  Yarışmada 14. gruptan yarışmaya katılan Masterchef Miraç Güney 21 yaşında. Babası o daha 10 yaşında iken açtığı restoran ile bu macerada yer aldığını dile getiren master şef Miraç Günay yarışmanın oldukça iddialı adayları arasında. 11 Yıldır mutfakta çalışan ve bu alanda alaylı olarak oldukça fazla deneyim ve tecrübesi bulunan yarışmacı bununla da kalmayıp 4 yıl gastronomi okumuş. Bilgisi ve tecrübesi ile birinci olmaya geldiğini söyleyen yarışmacı zirve için oldukça iddialı. Peki Masterchef Miraç Güney Kimdir ? Yarışmada tahminlerimize göre final şansı yüksek yarışmacılar arasında yer aldığını bilgi ve tecrübesine dayanarak tahmin etmek hiç zor değil.

  24- Masterchef Seda Çalışır

  Masterchef Seda Çalışır
  Masterchef Seda Çalışır

  Ekranların en fenomen yemek programı sırlamasında ilk sırayı elinde bulunduran Masterchef 2019 Yeni Sezon yarışmacıları arasında 34 yaşındaki Masterchef Seda Çalışır oldukça iddialı bir yarışmacı.1985 yılında Marmara’nın incisi İstanbul ilinde dünyaya gelen yarışmacı ”birinci olmaya gelmedim ben zaten birinciyim’ diyerek adeta diğer rakiplerine göz dağı verdi.

  25-Masterchef Rıfat Yurttaş

  Masterchef Rıfat Yurttaş
  Masterchef Rıfat Yurttaş

  Masterchef Yarışmasının 2. sezonunda toplam 16 grupta yaklaşık 80 yarışmacı bulunuyor. Bu yarışmacılar arasında yer alan ve 14. grupta eleme mücadelesi verecek olan Masterchef Rıfat Yurttaş 27 yaşında. Türk gelenek ve göreneklerine uygun olarak sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmak için yarışmada bulunduğunu belirten yarışmacı iddialı yarışmacılar arasında.

  26- Masterchef Cansu Bayrak

  Masterchef Cansu Bayrak
  Masterchef Cansu Bayrak

  18 Ağustos 2019 Pazar akşamı yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan yemek yarışmasında yarışan yarışmacılara tanıtmaya devam ediyoruz. 14. grup yarışmacıları arasında yer alan Masterchef Cansu Bayrak yarışmaya İzmir ilinden katılıyor. Yazımız tarihi itibari ile 25 yaşında olan genç yarışmacı iddialı olduğunu ve Cansu’ya Mater şef diyeceksiniz sözleri ile diğer yarışmacılara gözdağı verdi.

  27-Masterchef Oğul Cihan Akın

  Masterchef Oğul Cihan Akın
  Masterchef Oğul Cihan Akın

  Masterchef yarışmasına artık sayılı saatler kala yavaş yavaş yarışmacıların da kimler oldukları belli olmaya başladı. 2. sezona Pazar akşamı merhaba diyecek olan yarışmada 14. grupta yarışacak olan Masterchef Oğul Cihan Akın şimdilerde 31 yaşında. 7 yaşından beri mutfaklarda olduğunu dile getiren yarışmacı gençlik hayallerini gerçekleştirmek istiyor.

  YanıtlayınSil
 5. Master Chef 13.Grupta Hangi Yarışmacılar Var ?
  28-Master chef Metin Erçe Çelebi

  Master chef Metin Erçe Çelebi
  Master chef Metin Erçe Çelebi

  Yemek yarışmaları arasında belkide en çok izlenme oranını elinde bulunduran yarışmada bu sezon da heyecan dolu bölümler bizleri bekliyor. Yarışmada bu sezon 16 ayrı grup içinde bulunan yarışmacılar yer alacak. Bu yarışmacılar arasında bulunan Master chef Metin Erçe Çelebi yarışmanın genç yarışmacıları arasında yer almaktadır. Metin Erçe Çelebi yarışmaya başkent Ankara’dan katılıyor. Henüz 20 yaşında olan yarışmacı diğer deneyimli yarışmacılar arasında bakalım hünerlerini gösterebilecek mi?

  29-Master chef Onur Mete

  Master chef Onur Mete Master chef Onur Mete
  Master chef Onur Mete

  Bu sezon sevilen yemek yarışması Master chef oldukça genç bir yarışmacı kadrosundan oluşuyor. Yarışmanın formatı gereği 13. gruptan yarışmaya katılan bir başka genç isim Master chef Onur Mete oldu. henüz 22 yaşında olan yarışmacı İstanbul ilinden geliyor 6 sene Lise ve üniversitede aşçılık eğitimi aldığını vurgulayan yarışmacı 13. gruptan yarışıyor.

  30-Masterchef Ahmet Can Karagöz

  Masterchef Ahmet Can Karagöz
  Masterchef Ahmet Can KaragözMasterchef Ahmet Can Karagöz

  Yarışmaya İstanbul’dan katılan Masterchef Ahmet Can Karagöz 30 yaşında. Yaklaşık 4 senedir mutfaklarda olduğunu ve yarışmayı kazanmak için geldiğini dile getiren yarışmacı master şefin sesi olmaya geliyorum diyerek bıçaklar ile keman çalma hareketi yaparak iddialı olduğunu gösterdi.

  31-Masterchef Eda Karabulut Nayır

  Masterchef Eda Karabulut Nayır
  Masterchef Eda Karabulut Nayır

  34 yaşında olan yarışmanın tecrübeli isimlerinden olacağını düşündüğümüz Masterchef Eda Karabulut Nayır pastacı kalfası. Aynı zamanda hamur işlerinde de yetenekli olduğu görülen yarışmacı 13. grup yarışmacıları arasında yer almaktadır. Hırsı ile masterchef olmak istediğini söyleyen yarışmacıya başarılar diliyoruz.

  32-Master Chef Mohammed Ayad

  Master Chef Mohammed Ayad
  Master Chef Mohammed Ayad

  Yarışmanın 13. grubunda yer alan yabancı yarışmacı Master Chef Mohammed Ayad yarışmanın gençlerinden birisi. Şimdilerde 25 yaşında olan yarışmacı Irak Kerkük Türkmeni. Yarışmada yer alan 16 grup arasından 13.grupta yarışacak olan Kerkük Türkmeni Mohammed Ayad kazanmak istiyor.

  YanıtlayınSil
 6. MasterChef Türkiye 12. Grup Yarışmacılar
  33- MasterChef Furkan Yalçın Kimdir ?

  MasterChef Furkan Yalçın
  MasterChef Furkan Yalçın

  Yarışmanın 2. sezonunda 12. grupta yer alan yarışmacılar arasında en genç olan yarışmacı MasterChef Furkan Yalçın henüz 19 yaşında. Babasının tavsiye ve yönlendirmesi ile aşçılık mesleğine gönül veren genç yarışmacı bu alanda çalışarak edindiği tecrübeleri yarışmada sergilemek istiyor.

  34-MasterChef Özge Atmaca kim?

  MasterChef Özge Atmaca kim
  MasterChef Özge Atmaca kim

  12. Grup yarışmacıları arasında yer alan bayan yarışmacı MasterChef Özge Atmaca İstanbul ilinde yaşamaktadır. 25 yaşında olan Özge Atmaca Alaylı Aşçılardan birisi. Rekabet ortamlarını sevdiğinden dolayı yarışmaya katıldığını beyan eden Özge Atmaca hanıma başarılar diliyoruz.

  35-Masterchef Delali Döndü

  Masterchef Delali Döndü
  Masterchef Delali Döndü

  Yarışmanın tecrübeli isimlerinden birisi olan Masterchef Delali Döndü 32 yaşında ve mesleği de yarışma formatına uygun olarak aşçılık. Tek hayalinin aşçıbaşılık olmak olduğunu vurgulayan yarışmacı Delali Döndü Masterchef yarışmasında başarılı olmak istiyor.

  36- Masterchef Nalan Toprak

  Masterchef Nalan Toprak
  Masterchef Nalan Toprak

  Yemek yarışmaları içinde farklı formatı ile beğeni ile izlenen master şef yarışmasında bu sezon 16 grupta yer alan yarışmacılar ter dökecek. Yarışmada 12. grupta yer alan Masterchef Nalan Toprak bıçak kullanması ile dikkatlerden kaçmayan 31 yalındaki yarışmacı. Futbol hakemliği yapan yarışmacı aynı zamanda yemek yapmayı çok seviyor. Pasta ve börek konusunda annesinin gün arkadaşlarına hizmet eden yarışmacı 12. grupta yarışacak.

  37- MasterChef Atilla Soy

  MasterChef Atilla Soy
  MasterChef Atilla Soy

  Yarışma bu sezon da tüm heyecanı ile devam ederken 12. grupta mücadele ve ter döken yarışmacı MasterChef Atilla Soy 38 yaşında. Evli ve iki kızı olan yarışmacı bu mesleğe baba mesleği olarak başlamış. Kendisini favori olarak gören yarışmacıya başarılar diliyoruz.

  Masterchef 2019 Yarışmacıları
  38-Masterchef Bahri Papila

  Masterchef Bahri Papila
  Masterchef Bahri Papila

  Yarışmanın oldukça idialı isimlerinden olmasını beklediğimiz Masterchef Bahri Papila 14 yaşında pastacılık ile bu işe başlayıp daha sonra aşçılık olarak devam etmiş. Kendisini balıklara fısıldayan adam olarak tanımlayan yarışmacı 34 yaşında. Yarışmanın 11.grubundan yarışmaya katılan Bahri Papila Kimdir? Nerelidir ? Ayrıntılar yazının devamında olacak.

  39-Masterchef Beray Berrin Dinç

  Masterchef Beray Berrin Dinç
  Masterchef Beray Berrin Dinç

  Sevilen yarışma programı bugün yeni sezon ilk bölümü ile tv 8 ekranlarında olacak. Yarışmada 16 grup içinde bulunan bir çok isim yer alacak. Sizlere tanıtacağımız yarışmacı ise 11. grupta mücadele veren Masterchef Beray Berrin Dinç Marmarisli ve şimdilerde 24 yaşında. İzleyin ve görün diyerek kendisini bu yarışmaya çok yakıştırdığını ifade etti.

  YanıtlayınSil
 7. 40-MasterChef Emre Kayhan

  MasterChef Emre Kayhan
  MasterChef Emre Kayhan

  Yarışmanın genç yeteneklerinden birsi olan Masterchef Emre Kayhan henüz 23 yaşında. Aşçılık yapan yarışmacı rakipleri ezip geçeceğini vurguladı. Bu sezonki yarışmada 11. grup içinde yer alıyor.

  41-MasterChef Cengiz Başboğar

  MasterChef Cengiz Başboğar
  MasterChef Cengiz Başboğar

  Tv 8 ekranlarında bugün akşam izleyenler ile buluşacak olan yarışmada 11. grup içinde yer alan MasterChef Cengiz Başboğar 38 yaşında. Aydın’da yaşayan yarışmacı 16 yaşından beri mutfaklarda. Sportmen ve atletik vücudu ile de ön plana çıkan yarışmacı sevgimi katar yemeğimi yapar mutfağın tozunu attırırım diyerek mücadele edeceğini vurguladı.

  42-MasterChef Abdülselam Duman

  MasterChef Abdülselam Duman
  MasterChef Abdülselam Duman

  Yarışmaya İstanbul’dan katılan MasterChef Abdülselam Duman heyecanlı olduğunu vurgulayarak 11. gruptan yarışmada eleme gruplarında yer aldı.

  43-Masterchef Alican Sabunsoy

  Masterchef Alican Sabunsoy
  Masterchef Alican Sabunsoy

  Yarışmanın 28 yaşındaki yarışmacısı Masterchef Alican Sabunsoy aslen Adanalı. Sadece kebap yapmadığını vurgulayan yarışmacı iki senedir Uzak doğu mutfağında çalıştığını ifade ederken Dünya çapında bir şef olabilmek için geldiğini dile getirdi. Yarışmalarda zaman zaman suşi tarzı uzak doğu yemeklerinde avantajlı olacağını tahmin ettiğimiz yarışmacıya başarılar diliyoruz.

  44- Masterchef Yıldız Didem Aykut Kim Kaç Yaşında

  Masterchef Yıldız Didem Aykut
  Masterchef Yıldız Didem Aykut

  Yarışmanın tecrübeli yaşlarından olan bayan yarışmacısı Masterchef Yıldız Didem Aykut şimdilerde 39 yaşında. Hangi yemeği yaparsanız yapın içine bol miktarda sevgi kaytın sloganı ile yarışmada 10. grup içinde mücadele edecek.

  45-Masterchef Faruk Batuhan Kimdir?

  Masterchef Faruk Batuhan Kimdir
  Masterchef Faruk Batuhan Kimdir

  Sevilen yarışmada bu sezon 16 grup içinde yer alan yarışmacılar arasında kendisine 10. gruptan yer bulan Masterchef Faruk Batuhan el lezzeti yoktur teknik vardır diyerek adeta diğer yarışmacılara göz dağı verdi. 33 yaşında olan yarışmacı bu akşam yayınlanacak yeni sezon ilk bölümünde ekranlarda olacak.

  YanıtlayınSil
 8. 46-Masterchef Rüveyde Hatice Kalaman Kaç Yaşında


  Masterchef Rüveyde Hatice Kalaman

  Yarışmanın bir başka bayan yarışmacısı olan Masterchef Rüveyde Hatice Kalaman yarışmanın en yaşlı yarışmacılarından birisi. Türk asıllı Alman vatandaşı olan Hatice Kalaman 58 yaşında. Yaşının verdiği tecrübe her halinden belli olan yarışmacı kazanmaya geldiğini ifade etti.

  47-Masterchef Yusuf Avşar Bilgileri

  Masterchef Yusuf Avşar Bilgileri
  Masterchef Yusuf Avşar Bilgileri

  İstanbul’da yaşayan ve 35 yaşında olan Masterchef Yusuf Avşar 20 senedir aşçı. Bu alanda oldukça fazla tecrübe sahibi olan Yusuf Avşar yarışmada iyi derece yapacaktır diye tahmin ediyoruz. Hali hazırda şef olduğunu dile getiren yarışmacı burada master tamamlayacağını ve yarışmayı kazanacağını ifade ederek başladı yarışmaya.

  48- Masterchef Yarışmacısı Pınar Gönen Kimdir?

  Masterchef Yarışmacısı Pınar Gönen Kimdir
  Masterchef Yarışmacısı Pınar Gönen Kimdir

  Tv 8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışmasında bu sezon toplam 16 grup ve 80 yarışmacı mücadele edecek. Elemeler sonrası yarışmacı sayısının azalması beklenmektedir. Yarışmanın 3.grubunda yer alan Masterchef Pınar Gönen hanım yarışmaya Adana ilinden katılıyor. 31 yaşında olan yarışmacı bıçak kullanması ile usta birisi olduğunu gösterdi.

  49- Masterchef Onur Dursun

  Masterchef Onur Dursun
  Masterchef Onur Dursun

  Yarışmanın 3. grubunda yer alan Masterchef Onur Dursun yarışmanın genç yeteneklerinden birisi. Henüz daha 20 yaşında olan yarışmacı 2019 yılında Master chef olacağını ifade etti.

  50-Masterchef Sema İnan Kim Nereli Kaç Yaşında

  Masterchef Sema İnan Kim Nereli Kaç Yaşında
  Masterchef Sema İnan Kim Nereli Kaç Yaşında

  Yarışmanın yaşı olgun yarışmacıları arasında yer alan ve 16 grup arasında 3. grupta yarışacak olan Masterchef Sema İnan 45 yaşında. Sema Usta ile birlikte yapmak ve olmak arasındaki farktan bahseden yarışmacı yaşının da verdiği tecrübe ile bakalım nasıl bir performans sergileyecek.

  51-Masterchef Ahmet Görkem Süngü

  Masterchef Ahmet Görkem Süngü
  Masterchef Ahmet Görkem Süngü

  Yeni sezon ilk bölümü ile bu akşam saat:20:00 de tv 8 ekranlarında izleyenleri ile buluşacak olan yarışmada 80 yarışmacı arasında kendisine yer bulan ve 3.grupta yarışmaya dahil olan Masterchef Ahmet Görkem Süngü yarışmaya eğlenmek amacı ile geldiğini ve eğlenmeye başladıktan sonra neler yapacağını göreceğimizi söylerek bıçak kullanmada usta olduğunu gösterdi. Henüz 22 yaşında olan yarışmacı 3.grupta yarışacak.

  52-Masterchef Gülşah Tuna At Antrenörü

  Masterchef Gülşah Tuna At Antrenörü
  Masterchef Gülşah Tuna At Antrenörü

  27 yaşındaki yarışmacı Masterchef Gülşah Tuna At 27 yaşında. Oldukça ilginç bir şekilde mesleği dikkat çeken Gülşah Tuna At Antrenörü olarak bir çok başarıya imza attığını ve 2020 nin kazanan masterchefi olacağını vurguladı.

  YanıtlayınSil
 9. Master Chef Yeni Sezon 4.Grup Yarışmacılar
  53-Masterchef Şağan Kartalbey Kınay 20 yaşında Çanakkale’den Katılıyor
  54-Masterchef Sıla İnedi 24 yaşında
  55-Master Chef Orhan Eren 46 yaşında
  56-Masterchef Damla Tuncer 33 Yaşında
  57-Masterchef Mustafa Aydın 32 yaşında İstanbul’an katılıyor Şef yardımcısı

  Masterchef Yeni Sezon 5. Grup Yarışmacılar
  58-Masterchef Halit Eroğlu 23 yaşında 13 yaşından beri aşçı
  59- Masterchef Suna Aydın 33 yaşında aşçı
  60- Masterchef Sezer amca 26 yaşında Bursa Gemlik’ten katılıyor
  61- Masterchef Hazer Çöplüoğlu 49 yaşında ve Aslen Niğde’li ev hanımı İzmir’den katılıyor iki çocuğu var
  62- Masterchef Batuhan Bayır 22 yaşında

  Masterchef Yeni Sezon 6.Grup Yarışmacılar
  63- Masterchef Murat Tekin 49 yaşında Aydın ili Kuşadası ilçesinden yarışmaya katılıyor.
  64- Masterchef Esra Tekkaya 42 yaşında ve Kayserili. İyi bir mantı ustası.
  65- Masterchef Samet Yılmaz 22 yaşında
  66- Masterchef Cemre Uyanık 30 yaşında Özel üniversite aşçılık mezunudur.
  67- Masterchef Zekeriya Öztürk 31 yaşında
  68-Masterchef Sezgin Kocaacar 30 yaşında.Mesleği Aşçı olan yarışmacı kendini ispat etmeye gelmiş.

  69- Masterchef Güzide Mertcan 32 yaşında evli ve 3 çocuk annesi. Yemeklerde görsellik ön planda.
  70- Masterchef Burak Han 19 yaşında ve yarışmaya Adana’dan katılıyor.
  71- Masterchef Filiz Sarı 32 yaşında İsveç’de yaşıyor. Mesleği aşçı. Anadolu ve İskandinavyamutfağını harmanlamaya gelmiş
  72- Masterchef Fahrettin Elman 52 yaşında 13 yaşından beri mutfaklarda.
  73- Masterchef Arda Özkurt 28 yaşında
  74- Masterchef Emre Yavuz 30 yaşında Yalova ilinden yarışmaya katılıyor
  75- Masterchef Hande Ekici 21 yaşında ve yarımaya İzmir’den katılıyor.

  Masterchef 9. Grup Yeni Sezon Yarışmacıları
  76- Masterchef Mustafa Başgöz 50 yaşında emekli asker
  77- Masterchef Ayşegül Arslangiray 35 yaşında pastacı olan yarışmacı aynı zamanda anne.
  78- Masterchef Erol Aytürk 32 yaşında
  79- Masterchef Burcu Ataş 36 yaşında futbol hakemi ve düğün organizatörü
  80- Masterchef Şhahnavaz Afghan 32 yaşında aslen İranlı olan yarışmacı dğnya mutfağında bir çok ülkede çalışmış.
  81- Masterchef Ekin Eylem Ulaş 32 yaşında İstanbul dan yarışmaya katılıyor. 12 senedir aşçı.
  82- Masterchef Aleyna Akbulak 22 yaşında bilgi yarışmasına katılmıştı daha önce

  YanıtlayınSil
 10. MasterChef Türkiye 2.Sezon Şefler
  1-Master Chef Anilo ZANNA

  Master Chef Türkiye yarışmasının 2. sezonunda Hazer Şefin yerine yarışmada olacak. Aslen İtalya doğumlu olun Şef Zanna aynı ülkede Gastronomi alanında eğitim aldı. Şeflik kariyerine restronlarda başlayan başarılı şef ilerleyen yıllarda ülkemize yerleşerek kendi iş yerini açtı.TV programlarında da görülen başarılı şef bir dönem kendi yemek programı ile izleyenlerin karşısına çıktı. Öğrencilere İstanbul ilinde danışmanlık yaptı. 15 Nisan 1982 doğumlu olan Anilo Zanna şimdilerde 38 yaşlarında .İstanbul ilinde bulunan The Pizza Co isimli iş yerinin sahibidir. Tuğçe Demirbilek hanım ile 2012 tarihinde evlenmiştir. Zeno Tibet isminde 2013 doğumlu bir oğlu vardır.2016 yılında yayınlanan Görümce isimli filmde rol almıştır.

  2-Master Chef Mehmet Yalçınkaya

  3-Master Chef Somer Sivrioğlu

  YanıtlayınSil
 11. MasterChef Türkiye yarışması hız kesmeden devam ediyor. Binlerce kişi arasından belirlenen 14 kişinin yarıştığı MasterChef Türkiye’nin 1 Eylül tarihli bölümünde takım mücadelesi yaşandı. Peki, MasterChef Türkiye’de ilk takım yarışını kim kazandı?
  TV8'de yayımlanan MasterChef'in ilk takım oyununda yarışmacılar var güçleriyle şeflerin verdiği menüyü yetiştirmeye çalıştı. Mehmet Şef, yarışmacılardan dört çeşit yemek istedi. İlk takım oyununda gruplar, bakla çorbası, perde pilavı, islim kebabı ve kompostodan oluşan menüyle jüri karşısına çıktı. Peki, MasterChef Türkiye’de ilk takım yarışını kim kazandı?

  TV8'de yayımlanan MasterChef'te Somer Şef, iki takımın yemeklerini değerlendirdi. Somer Şef, ilk takım yarışının kazananı açıkladı. MasterChef Türkiye’nin ilk takım yarışımı mavi takım kazandı.

  YanıtlayınSil
 12. MasterChef Türkiye 6.Bölüm izle 1 Eylül 2019 Full Tek Parça Son2 Eylül 2019 08:51

  MASTERCHEF YARIŞMACILARI KİMLER?

  Suna Aydın, Ekin Eylem Ulaş, Mustafa Aydın, Eda Karabulut Nayir, Açelya Kılıçay, Murat Tokmak, Rıfat Yurttaş, Cemre Uyanık, Onur Dursun, Güzide Mertcan, Nalan Toprak, Yasin Obuz, Batuhan Bayır, Faruk Batuhan Öner.

  Masterchef Türkiye kırmızı mavi takım yarışmacıları : 2019 yeni sezonunda yeni yarışmacılarla kaldığı yerden devam eden Masterchef Türkiye’de bu sezonun mavi ve kırmızı takımları belirlendi.

  İşte Masterchef Türkiye kırmızı mavi takım yarışmacıları :

  Mavi Takım

  Rıfat
  Yasin
  Ekin
  Batuhan
  Suna
  Eda
  Batuhan

  Kırmızı Takım
  Mustafa
  Murat
  Cemre
  Açelya
  Güzide
  Nalan
  Onur

  Kazanan MAVİ TAKIMMMM

  YanıtlayınSil
 13. TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 15. yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı.

  ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
  MasterChef Türkiye'de Pazartesi günü ekrana gelen bölümde Mustafa ve Suna eleme adayları olmuştu. MasterChef Türkiye 15. bölümde oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım saray mutfağı lezzetlerinden oluşan menüyü hazırlamak için saniyelerle yarıştılar.

  masterchef2

  MasterChef Türkiye 15. bölümde oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kaybeden taraf kırmızı takım oldu.

  Yarışmanın 17 Eylül Salı ekrana gelen 15. bölümde ise Eda ve Orhan elemeye kaldı.

  MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?
  MasterChef 2. sezon 15. bölümde eleme yemeğini Mehmet Yalçınkaya belirledi. Eleme adayı olan 4 isim elenmemek için Mehmet Şef'in zorlu tarifine en yakın yemeği yapabilmek için yarıştı. Mehmet Şef menüyü deniz tarağı, salatalık ceviche olarak belirledi.

  Eleme mücadelesine kalan Mustafa, Ekin, Orhan ve Suna arasından bu hafta elenen yarışmacı ise Orhan Eren oldu. Orhan Eren geçtiğimiz günlerde de yarışma sırasında fenalaşarak baygınlık geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı.

  YanıtlayınSil

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17