Son Dakika

Vestelcell tarifeleri neler

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Türkiye dördüncü GSM operatörü geliyor. Hali hazırda bulunan Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom’un yanı sıra Vestelcell de artık GSM operatörü sektörüne girme kararı aldı. Vestelcell ne zaman geliyor? Vestelcell hangi ayda açılacak? Vestelcell tarifeleri belli mi?

Vestel Bayilerinde satışı yapılmaktadır.


Türk Telekom ve Vestel'den yerli iş birliği adı altında gerçekleştireeckleri Vestelcell
Bu hizmet TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumludur.
9 GB. 1000 DK. 1000 SMS. VESTELCELL İÇİ SINIRSIZ KONUŞMA. 45 TL / AY. ...
6 GB. 750 DK. 1000 SMS. VESTELCELL İÇİ SINIRSIZ KONUŞMA. 35 TL / AY.
3 GB. 500 DK. 1000 SMS. VESTELCELL İÇİ SINIRSIZ KONUŞMA. 25 TL / AY. ...


VESTELCELL İndirim Kodu Kampanyası Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
İlgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB,  VESTELCELL Gururla 6GB,  VESTELCELL Gururla 9GB Tarifeleri’nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya VESTELCELL tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve / veya ön ödemeli tarifelerden geçiş yolu ile başarıyla dâhil olan ve 12 fatura dönemi boyunca Vestelcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren abonelere indirim kodu tanımlanacaktır.
Daha açık ifade etmek gerekir ise, ilgili kampanya kapsamında VESTELCELL Gururla 3GB abonelerine 75 TL, VESTELCELL Gururla 6GB abonelerine 100 TL, VESTELCELL Gururla 9GB abonelerine 150 TL VESTEL indirim kodu tanımlanacaktır
Vestel İndirim Kodu olarak kullanılabilecek şifre, tarife aktivasyonun ardından 12 fatura dönemi taahhüt veren abonelerin, tarife aktivasyonu yapılan hattına iletilecektir.
Abonelere çek faydasından ötürü herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacak olup, indirim faydası ile ilgili koşullar aşağıda iletildiği gibi uygulanacaktır.
Vestel İndirim Kodu ile ilgili diğer şartlar aşağıda olduğu gibidir:

İndirim kodu sadece kampanyaya katılan ve VESTELCELL sistemine kayıtlı Vestel Yetkili Satıcılarında ve kod sahibinin kimlik ibrazı ile geçerlidir.
İndirim Kodu sadece tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
İndirim Kodu bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.
İndirim çeklerinin kullanımı için tek faturadaki Vestel toplam alışveriş tutarının, kullanılmak istenilen toplam hediye Kodu tutarı kadar olması gerekmektedir.
Birden fazla indirim kodu birleştirilemeyecektir.
İndirim Kodu karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
İndirim Kodu tutarına KDV dâhildir.
İndirim Kodu’nun saklanması ve güvenli bir yerde tutulması gerekmektedir. İndirim Kodu’nun 3. kişiler tarafından kullanılması halinde Vestel’in veya TT Mobil’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
İndirim Kodu www.vestel.com.tr internet sitesinden yapılan online alışverişlerde kullanılamaz.
Her T.C. Kimlik numarası, bir yıl içerisinde maksimum 3 kez indirim Kodu’na hak kazanabilir. Yeni hat aktivasyonu ile indirim Kodu kazanma hakkı 1 ile sınırlıdır.
Kampanyadan yalnızca T.C. uyruklu müşteriler yararlanabilir.
Vestel indirim Kodu, ilgili tarifelere verilen taahhüt süresi baz alınarak iletilen kodun ardından, Vestel mağazalarında kullanılabilecek olup, tüm Taahhüt Süresi boyunca 1 defaya mahsus sağlanacaktır.
İndirim kodu VESTELCELL hattına ve irtibat numarasına, kod olarak gönderilecektir.
Kodların geçerlilik süresi 3 ay olacaktır, 3 ay sonunda kullanılmayan kodlar iptal edilecektir.
İndirim kodu bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.
İndirim kodları farklı kampanyalarla birleştirilemez.
İndirim kodu ile satın alınan ürün iadesinde indirim kodu sahibine iade edilir. (Yeni kod gönderilir) Ve aynı koşullar kapsamında kullanılabilir.
İndirim kodu ile yapılan alışverişlerde kalan bakiye var ise iade edilmez.
İndirim kodu karşılığında nakit ödeme yapılmamaktadır.
Aynı indirim kodu sadece bir alımda (faturada) kullanılabilir.
Aynı veya farklı kişilere tanımlanan indirim kodları birleştirilemez.
İndirim kodu sadece kampanyaya katılan ve VESTELCELL sistemine kayıtlı Vestel Yetkili Satıcılarında ve kod sahibinin kimlik ibrazı ile geçerlidir.
İndirim kodunun kullanılmasından kaynaklanan tüm sorumluluk müşteride olup, usule aykırılıklarda VESTEL’in veya TT Mobil'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
VESTEL’in indirim kodu koşullarına ilişkin olarak tek taraflı değişiklik yapma haklı saklıdır. Bu değişiklikler  www.vestelcell.com.tr internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.
Bahse konu güncelleme belirtilen tarih itibariyle kampanyaya dahil olacak tüm aboneler için geçerli olacaktır.
Kampanyanın diğer koşulları aşağıda belirtildiği gibi uygulanacaktır.
HEDIYE 1 GB Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları​;

Kampanyadan tüm faturalı tüm aboneler faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında 30 gün geçerli 1GB hediye cepten internet sunulacaktır.
Kampanya katılımı 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında olacaktır.
Abonelerimiz “HEDIYE1GB” yazıp 5555’e SMS göndererek kampanya katılımı için başvuru yapabilecektir.
Kampanya kapsamında KALAN ya da INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
Kampanyaya sadece 1 kez katılım yapılabilir.
Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa mevcut tarifelerinin internet aşım kuralları geçerli olacaktır.
Faturalı hattınızdan faturasız hattınıza geçiş işlemlerinde faturalı hattınıza tanımlı hediye internet hakkınız son bulacaktır. Kampanya koşulları kapsamında faturasız hattınız ile kampanyadan tekrar faydalanabilirsiniz.

1 yorum:

 1. Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell ve VESTELCELL tarifeleri haricindeki bireysel faturasız ... Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Fırsat 4 Paketi'nin fiyatı aylık 23 TL, Fırsat 7 Paketi'nin fiyatı aylık 27 Türk Telekom Faturasız Ve Faturalı Hat Fiyatları Nedir? ... Samsuncell, Trabzoncell, Uğurcell, Wirofon, Pttcell, Pocell, Vestelcell ve PTTcell yer almaktadır. Vestelcell hat fiyatları

  Vestelcell faturasız

  VESTELCELL faturasız hat fiyatları

  Vestelcell numaraları

  Vestelcell Paketleri

  Vestelcell Numarası

  VESTELCELL şikayet


  YanıtlayınSil

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17