Son Dakika

#BIST Günün Önemli Şirket Haberleri #PENGD #AKGRT #ASUZU #ODAS #BJKAS #GSRAY #FENER #PNSUT #NTHOL #CEOEM #DAGHL

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Günün önemli şirket haberleri

PENGD Penguen Gıda, Borsa İstanbul PENGD hisselerinde tedbir uygulanacağını duyurdu. BİST tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamaya göre, Şirket hisselerinde gerçekleşen işlemler nedeniyle, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında 13 Ekim 2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut açığa satış yasağına ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımı ile  Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması", "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" ve "Piyasa Emri (Market Order) ve Piyasadan Limite Emir (Market To Limit Order) Girişinin Kısıtlanması" önleyici tedbirler uygulanacak. Hissede tedbirlerin uygulanacağı son tarih ise 12 Ocak 2021 olacak.

Aksigorta üretimini arttırdı - Son Dakika Ekonomi Haberleri

AKGRT Aksigorta'nın 2020 Eylül ayındaki toplam prim üretimi bir önceki yılın aynı ayına göre %19 oranında artarak 422,8mn TL'ye yükselmiştir. Kara araçları sorumluluk hariç toplam üretim ise aynı dönemler itibarıyla %27 oranında artarak 269mn TL olmuştur. Diğer yandan, eylül  ayı prim üretimi ile beraber Şirket'in 2020 Ocak - Eylül dönemi prim üretimi bir önceki yıla göre %13 oranında artarak 3.520mn TL'ye yükselmiştir. Kara araçları sorumluluk hariç toplam üretim ise yıllık olarak %14 oranında artmış ve 2.336mn TL olmuştur.

Günün önemli şirket haberleri 11/08/2017 foto haber - BorsaGündem.com

ASUZU Anadolu ISUZU, Moldova Kişinev Belediyesi'nin açmış olduğu toplam 100 adet otobüs alımına ilişkin şehir içi toplu taşıma ihalesine 10 Eylül 2020 tarihinde teklif verilmiş olup; teklifin kazanan teklif olduğu şirkete bildirilmiştir. Toplam ihale bedeli yaklaşık 13,3mn EUR olup 100 adet otobüs teslimatı ve bu araçların satış sonrası hizmetlerinin yerine getirilmesini kapsamaktadır.

Erdoğan'ın İş Bankasındaki CHP hisseleri için planı belli oldu - Evrensel

ISCTR İş Bankası tarafından yurt içinde 30 milyar TL nominal değere kadar farklı tür ve vadelerde TL cinsinden borçlanma aracı ve 3 milyar TL Türk Lirası nominal değere kadar farklı tür ve vadelerde Türk Lirası cinsinden yapılandırılmış borçlanma aracı ihraç edilmesine karar verilmişti. Söz konusu karar kapsamında Banka tarafından SPK'ya gerekli başvuruda bulunulmuştur.

Odaş Elektrik 20 günlük planlı duruşu açıkladı

ODAS Odaş Elektrik'in %100 bağlı ortaklığı olan Çan Kömür ve İnşaat A.Ş.'nin paylarının halka arzına yönelik başvurunun 12.10.2020 tarihi itibariyle SPK'ya yapıldığı duyurulmuştur.


Beşiktaş Logosu İndir Vektörel BJK Logo

BJKAS Beşiktaş Futbol 1Ç2020'de (1 Haziran - 31 Ağustos dönemi) 40,4 TL net dönem zararı kaydetmiştir. Beşiktaş Futbol geçen yılın aynı döneminde 66,8mn TL net dönem zararı elde etmişti. Şirket'in bu dönemdeki satış gelirleri 120,3mn TL ile yıllık %6,5 oranında artış kaydederken, brüt kar 67,5mn TL olmuştur. Geçen yılın aynı döneminde 21,2mn TL brüt zarar kaydedilmişti. Operasyonel giderleri 7,4mn TL olan Şirket, diğer faaliyetlerden 43,3mn TL gider kaydetmiş ve böylece esas faaliyet karı 16,8mn TL olarak gerçekleşmiştir. Şirket'in bu dönemdeki net finansman gideri 64,7mn TL'dir. Şirket geçen yılın aynı dönemindeki finansman gideri ise 36,1mn TL idi.

Küçük Kızlarda Galatasaray durdurulamıyor - altyapibasket.com

GSRAY Galatasaray Sportif 1Ç2020'de (1 Haziran - 31 Ağustos dönemi) 39,5mn TL net dönem zararı kaydetmiştir. Şirket geçen yılın aynı döneminde 79,6mn TL net dönem karı elde etmişti. Şirket'in bu dönemdeki satış gelirleri 151,8mn TL ile yıllık %20,9 oranında azalış kaydederken, brüt kar 12,8mn TL olmuştur. Geçen yılın aynı döneminde 67,9mn TL brüt kar kaydedilmişti. Şirket bu dönemde 21,3mn TL net finansman gideri kaydetmiştir. Şirket geçen yılın aynı döneminde önemli bir finansman geliri/gideri kaydetmezken, 18,8mn TL yatırım faaliyetlerinden gelir kaydetmişti.

Fenerbahçe'ye 3 yıldız birden

FENER Fenerbahçe Futbol 1Ç2020'de (1 Haziran - 31 Ağustos dönemi) 31,2mn TL ana ortaklık net dönem zararı kaydetmiştir. Fenerbahçe Futbol geçen yılın aynı döneminde 81,5mn TL ana ortaklık net dönem karı elde etmişti. Şirket'in bu dönemdeki satış gelirleri 120,1mn TL ile yıllık %26,1 oranında artış kaydederken, brüt kar 24,4mn TL olmuştur. Geçen yılın aynı döneminde 0,3mn TL brüt zarar kaydedilmişti. Şirket bu dönemde 16,7mn TL net finansman gideri kaydetmiştir. Şirket geçen yılın aynı döneminde önemli bir finansman geliri/gideri kaydetmezken, 101,6mn TL yatırım faaliyetlerinden gelir kaydetmişti.

Pınar Körfez Birliğinde işini büyütüyor | Ambalajlı Süt ve Süt Ürünleri  Sanayicileri Derneği

PNSUT Pınar Süt, 20/04/2020 tarihli özel durum açıklamasında, 01.01.2019-31.12.2019 dönemine ilişkin kâr payı dağıtımının 14/10/2020 tarihinde gerçekleştirilmesine karar verildiği duyurulmuştu. 18/09/2020 tarih ve 31248 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun geçici 13. maddesinin 1. fıkrasında değişiklik yapıldı. İlgili karar ile sermaye şirketlerinde 30.12.2020 tarihine kadar 2019 yılı net dönem karının yalnızca %25'inin dağıtımına karar verilebileceği belirlemesi yapıldı. Bu kapsamda Şirket Yönetim Kurulu'nun 12/10/2020 tarihli toplantısında, Şirketi'n 2019 yılına ilişkin dağıtılabilecek kar payı ödemesinin %25'inin 14 Ekim 2020 tarihinde yapılmasına kalan kısmın 31 Aralık 2020 tarihinde ödenmesine karar verildi. 1 TL nominal değerli paya ödenecek nakit kar payının 1.taksidi brüt (TL) 0,1081307, 2. taksidi 0,2768692 TL’dir.

NET Holding - Kurumsal Yönetim Politikaları

NTHOL Net Holding kendi payları ile ilgili olarak 2,78 - 2,88 TL fiyat aralığından 1.500.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi gerçekleştirmiştir. Bu işlemle birlikte sermayedeki payları %37,97 sınırına ulaşmıştır.CEOEM Ceo Event, Uluslararası 2020 UCI Dağ Bisikleti Maraton Dünya Şampiyonası, 23–25 Ekim 2020 tarihleri arasında Sakarya’da gerçekleştirilecek olup etkinliğin organizasyon ve koordinasyonu Şirket tarafından yapılacaktır. Bütçesi 3.655.340TL+KDV’dir.DAGHL Dagi Yatırım Holding, 10.800.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin tamamı nakit karşılığı olmak üzere 69.200.000 TL (%640,74074 ) bedelli olarak artırılarak 80.000.000 TL ‘ye çıkarılmasına karar vermiştir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17