Son Dakika

#BIST Günün Önemli Şirket Haberleri #MRGYO #KONYA #THYAO #SAHOL #TTKOM #PETKM #CCOLA #ALKIM #OTKAR #MGROS #DIRIT

→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
#KONYA Konya Çimento, VBTS kapsamında Şirket payları 05/11/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 19/11/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecek. Halihazırda hissede uygulanmakta olan brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 19/11/2020 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecek.
#MRGYO Martı GMYO payları 05/11/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 19/11/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecek. Halihazırda hissede uygulanmakta olan brüt takas uygulaması ise tek fiyat işlem yöntemi ile birlikte 19/11/2020 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecek.

THYAO 1Ç20 Bilanço Değerlendirmesi - Seda Yalçınkaya

#THYAO Türk Hava Yolları, yılın üçüncü çeyreğinde, ortalama piyasa beklentisi olan 1.268 mn TL’lik net zararın altında 946 mn TL net zarar açıkladı. Ciro, 3Ç20’de piyasa ortalama beklentisi ile uyumlu yıllık bazda %51,3 düşüşle 11.018 mn TL seviyesinde gerçekleşti. FAVÖK ise yılın üçüncü çeyreğinde Piyasa ortalama beklentisinin %4,7 üzerinde yıllık bazda %55,9 azalışla 2.563 mn TL FAVÖK açıkladı (3Ç19’da 5.817 mn TL FAVÖK). 

Sabancı Holding'in 2016 Sürdürülebilirlik Raporu yayımlandı - Son Haberler  - Milliyet

#SAHOL Sabancı Holding, yılın üçüncü çeyreğinde, ortalama piyasa beklentisinin %36,3 üzerinde, yıllık bazda %69,1 artış ile 1.611 milyon TL net kar açıkladı. Üçüncü çeyrekte satış gelirleri, yıllık %29,4 artışla 6.075 milyon TL seviyesinde gerçekleşti. FAVÖK ise yılın üçüncü çeyreğinde, yıllık bazda %62,1 artışla 3.404 milyon TL seviyesinde gerçekleşti. 

Türk Telekom mağazalarından tüm ürünlere ulaşılabilecek

#TTKOM Türk Telekom, 3Ç20’de 432 milyon TL net kar açıkladı. Açıklanan rakam, piyasa beklentisinin %16 üzerinde gerçekleşti. Ciro yıllık bazda %18,6 artarak 7,37 milyar TL seviyesinde, piyasa beklentisinin %5 üzerinde gerçekleşti (Piyasa beklentisi: 7,13 milyar TL). FAVÖK yıllık bazda %16 artışla 3,48 milyar TL seviyesinde gerçekleşerek, Piyasa beklentisinin %4 üzerinde gerçekleşti (Piyasa beklentisi: 3,33 milyar TL). 

Devlet Petkim'den tamamen çıktı - Son Haberler - Milliyet

#PETKM Petkim, yılın üçüncü çeyreğinde, ortalama piyasa beklentisinin %43,1 üzerinde, yıllık bazda %23,2 artış ile 290,6 milyon TL net kar açıkladı. Üçüncü çeyrekte satış gelirleri, ortalama piyasa beklentisi ile uyumlu, yıllık %3,4 artışla 3.038 milyon TL seviyesinde gerçekleşti. FAVÖK ise yılın üçüncü çeyreğinde, ortalama Piyasa beklentisi olan 465,2 milyon TL’nin %7,5 üzerinde, yıllık bazda %26,9 artışla 500,1 milyon TL seviyesinde gerçekleşti.

Coca-Cola İçecek'ten 606 milyon ünite kasa satış hacmi

#CCOLA Coca Cola İçecek'in 3Ç2020 ana ortaklık net dönem karı 857,1mn TL ile 630mn TL olan ortalama piyasa beklentisinin üzerinde gerçekleşmiştir. Şirket, 3Ç2019'da 556,5mn TL ana ortaklık net dönem karı açıklamıştı. Satış gelirleri üçüncü çeyrekte bir önceki yılın aynı dönemine göre %29,2 oranında artan Şirketin brüt karı ise %42 oranında artarak 1.918mn TL'ye yükselmiştir. Aynı dönemde operasyonel giderler %6 oranında artarken, diğer faaliyetlerden 25,9mn TL gider kaydedilmiş ve böylece faaliyet karı %73,7 oranında artarak 1.184mn TL'ye ulaşmıştır. Yatırım faaliyetlerinden 7,6mn TL gelir kaydedilirken, finansman giderleri de 16,2mn TL'yi göstermiştir. 237,6mn TL'lik vergi gideri sonrası net dönem karı 937,3mn TL olurken, azınlık payı düşüldükten sonra ana ortaklık net dönem karı 857,1mn TL olarak gerçekleşmiştir. Üçüncü çeyrek kar rakamıyla birlikte Şirketin Ocak-Eylül dönemi ana ortaklık net dönem karı 1.396mn TL'ye ulaşmıştır. Bir önceki yılın aynı döneminde ana ortaklık net dönem karı 965,2mn TL idi. 

ALKIM: Karındaki artış, olumlu yansıyor haberi - BorsaGündem.com

#ALKIM Alkim Alkali Kimya'nın üçüncü çeyrek ana ortaklık net dönem karı bir önceki yılın aynı dönemine göre %97,8 oranında artarak 58,5mn TL'ye yükselmiştir. Satış gelirleri üçüncü çeyrekte bir önceki yılın aynı dönemine göre %3,1 oranında artan şirketin brüt karı ise %18,3 oranında artarak 64,1mn TL'ye yükselmiştir. Operasyonel giderler aynı dönemde %4,4 oranında azalırken, diğer faaliyetlerden 3Ç2019'da kaydedilen 79 bin TL'lik gidere karşın 3Ç2020'de kurların da katkısıyla 22mn TL gelir kaydedilmiş ve böylece faaliyet karı %79 oranında artarak 73,7mn TL'ye ulaşmıştır. Ayrıca finansman tarafında 6,9mn TL gelir kaydedilmiştir. 16,5mn TL'lik vergi gideri sonrası şirketin 3.çeyrek ana ortaklık net dönem karı 58,5mn TL olmuştur. Üçüncü çeyrekteki kar rakamıyla birlikte Şirketin Ocak-Eylül dönemi ana ortaklık net dönem karı bir önceki yılın aynı dönemine göre %54,6 oranında artarak 136,1mn TL'ye ulaşmıştır.

Otokar, Iveco Bus otobüslerini Sakarya'da üretecek - Otomobil Haberleri

#OTKAR Otokar, Afrika ülkesi ile 4x4 Taktik Tekerlekli Zırhlı araçlar ile bu araçların yedek parça ve eğitim hizmetleri satışını kapsayan, yaklaşık 25 Milyon USD bedelli yeni bir ihracat sözleşmesi imzalamıştır. Teslimatların bu yıl içerisinde başlayarak 6 ay içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.#MGROS Migros'un 7 adet Migros ve 4 adet Migros Jet formatında toplam 11 satış mağazası Ekim ayı içerisinde hizmete açılmıştır. 31 Ekim 2020 itibariyle Şirketin mağaza sayısı, yurt içinde 2.267 ve yurt dışında ise iştirakleri vasıtasıyla 36 olmak üzere toplam 2.303'tür.#DIRIT Diriteks Yönetim Kurulu, sermaye piyasası kurulu tavsiyeleri doğrultusunda iptal edilmiş olan bedelli sermaye artışı sonrası şirket borç yapılandırmalarını ve faaliyetlerini tekrardan başlatmak için 4.000.000 TL tahsisli bedelli sermaye artırma kararı almıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
TELİF HAKKI;

Sitemizde yer alan resimler google servisinden temin edilmektedir tüm hakları kendilerine aittir.Sitemizde bulunan videolar fragman niteliği taşımaktadır bu sebeple hiç bir yasal işleme tabi tutulamaz.Sitemizdeki filmler/videolar/Canlı TV Kanalları kesinlikle sunucularımız da barındırılmaz. Büyük video sitelerinden vk.com , youtube.com, dailymotion.com, facebook.com gibi sayfalardan alınmaktadır bu sebeple hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz! Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını düşünen hak sahipleri bilgi[at]memursite.com adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde mücbir sebep olmazsa en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17