Binance üzerinde bitcoin btc xrp ada eos eth shib wink xlm bnb link uni ltc usdt doge dot sol vet ass trx btt fil neo xmr xtz atom avax cake rune dash chz sushi paribu btcturk bitcin bitexen
Yukarı Çık Çapası Kodu
Son Dakika

#BIST Günün Önemli Şirket Haberleri #AEFES #ASUZU #BIOEN #CRDFA #EPLAS #GLYHO #IEYHO #INFO #LUKSK #PEKGY #SELEC #TUKAS #VAKBN #HDFGS #NTHOL #VKGYO #VKGYO

Yazı Boyutunu Büyütüp-Küçültme +Aa-
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
#ANELE ANEL ELEKTRİK - Anel Enerji Elektrik’in tasfiye işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.

#AEFES ANADOLU EFES - Şirket tarafından yurtdışında ihraç edilecek, 7 yıl vadeli 500 milyon dolarlık borçlanma aracı ihracına ilişkin Yüklenim Sözleşmesi’nin imzalandığı açıklandı.#ASUZU ANADOLU ISUZU - Şirketin Sesli Uyarı Sistemi Voice Tesid’den Yenilikçilik Ödülünü aldığı medyada yer aldı.

#BIOEN BIOTREND ÇEVRE VE ENERJİ -
- Şirketin bağlı ortaklığı MD Biyokütle’nin işletmecisi olduğu Aksaray Çöp Gaz için 1 adet 1,414 MWe kurulu güçte motor ünitesinin kısmi kabulünün gerçekleştirildiği açıklandı.
- Şirketin bağlı ortaklığı Doğu Star’ın işletmecisi olduğu Malatya 2 Çöp Gaz Elektrik Üretim Tesisi için 1 adet 1,414 MWe kurulu güçte motor ünitesinin kısmi kabulünü gerçekleştirildiği açıklandı.#BMSCH BMS ÇELİK HASIR - Şirkete ait İzmir Aliağa’daki 40.000 m²’lik arsanın 2.500 m²’lik kapalı alanın 7.500 m²’sinin daha kapatılarak 10.000 m²’lik kapalı alana dönüştürülmesi planlanlandığı açıklandı.#BJKAS BEŞİKTAŞ - UEFA tarafından vadesi geçmiş borçlar nedeniyle şirketin önümüzdeki sezon elde edeceği gelirlere %15’lik kesinti uygulayacağının açıklanmasının ardından, şirketin CAS’a başvuruda bulunması ve kararın yeniden gözden geçirilmesi talebinde bulunması sonrasında, UEFA’yı haklı bulan CAS’ın, şirketin yaptığı itirazı reddettiği açıklandı.#CRDFA CREDITWEST FAKTORİNG - 5,61 TL’den yapılan ayrılma hakkı teklifinin tamamlanarak, 298.580 adet pay için 1,67 milyon TL ödendiği açıklandı.#EPLAS EGEPLAST - Mevcut yatırım teşvik belgesinin, planlanan yatırımlar kapsamında 1,8 milyon euro ilave yatırım tutarı ile güncellenmesi amacıyla yapılan başvurunun Bakanlık tarafından onaylandığı açıklandı.#GLYHO GLOBAL YATIRIM HOLDİNG - 150 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.#IEYHO IŞIKLAR ENERJİ HOLDİNG - Şirketin dolaylı bağlı ortaklığı Çimtek Çimento’nun, Konya Çimento’dan 1. ve 2. Kömür Değirmeni Üniteleri Torbalı Filtreleri siparişini aldığı açıklandı.#INFO INFO YATIRIM - 91 gün vadeli 80 milyon TL tutarında bono ihracı kapsamında talepler bugün toplanacak.#ISBIR İŞBİR HOLDİNG - Şirketin bağlı ortaklığı İşbir Sünger’in Çankırı Korgun OSB’deki paket yay üretim tesisi yatırımınının tamamlanarak deneme üretimine başlandığı açıklandı.#KONTR KONTROLMATİK -
- Şirket ile Vertra Çelik arasında Vertra Demir Çelik Tesisi 420 kV 63Ka GIS Anahtar Teslim projesi kapsamında 6,3 milyon dolar tutarında sözleşme imzalandığı açıklandı.
- Kontrolmatik - Siterm iş ortaklığı olarak girilen Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021/200420 İKN'lu "50 T/H Yüksek Basınçlı Su Borulu Buhar Kazanı " ihalesinde verilen en iyi teklifin 35,7 milyon TL ile ortaklık tarafından verildiği açıklandı.#LUKSK LÜKS KADİFE - Şirketin yapılan makine parkı yatırımları kapsamında 155.000 euro bedelle 1 Adet Tumbler Kurutma Makinesi alınmasına karar verildiği açıklandı.#NUGYO NUROL GMYO - 400 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında yapılan başvurunun 330 milyon TL’ye revize edildiği açıklandı.#OYYAT OYAK YATIRIM - #ALBRK ile emir iletimine aracılık kapsamında entegrasyon çalışmalarının tamamlanarak emir iletimine aracılık hizmetlerinin online olarak sunulmaya başlandığı açıklandı.#PAPIL PAPILON SAVUNMA - 1 milyon CZK sermayeli PAPIL11 s.r.o. şirketinin Çekya’da kurulduğu açıklandı.#PEKGY PEKER GMYO - Şirketin iştiraki Oxo Investment’ın Neuss şehrinde yer alan 15.184 m 2 ’lik arsanın 13,7 milyon TL bedelle satın alınması ile ilgili sözleşme imzalandığı açıklandı.#SELEC SELÇUK ECZA - Şirketin son genel kurulunun iptaline ilişkin bir dava açıldığı yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.#TUKAS TUKAŞ - Şirketin Torbalı Fabrikası için alınan Yatırım Teşvik Belgesinin 72,9 milyon TL gerçekleşen yatırım tutarı üzerinden Bakanlıktan tamamlama vizesi alındığı açıklandı.#VAKBN VAKIFBANK - 133 gün vadeli 300 milyon TL tutarında bono ihracı için SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

HALKA ARZ#EDATA.HE E-DATA TEKNOLOJİ - Şirket payları Borsa’da satış yöntemi ile bugün ve yarın halka arz edilecek.#KTSKR.HE KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI - Şirket payları Borsa’da satış yöntemi ile 1 - 2 Temmuz’da halka arz edilecek.#VBTYZ.HE VBT YAZILIM - Şirket payları Borsa’da satış yöntemi ile bugün ve yarın halka arz edilecek. 

PAY ALIM/SATIM - SERMAYE/ORTAKLIK YAPISI DEĞİŞİM 

#AGYO ATAKULE GMYO - Şirket sermayesinin 231 milyon TL’den %14 oranında bedelli olarak 32,3 milyon TL nakden artışla 263,3 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında rüçhan haklarının kullandırılmasının ardından kalan 104.125 adet pay satılarak sermaye artırımı tamamlandı.

#AKSA AKSA - Emniyet Ticaret tarafından 15,30 - 15,45 TL fiyat aralığından 55.500 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %19,74’e yükseldi.

#ALMAD ALTINYAĞ MADENCİLİK - Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik tarafından 1,79 TL fiyattan 100.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %16,78’e yükseldi.

#ARENA ARENA BİLGİSAYAR - Şirket sermayesi 2 Temmuz’da 32 milyon TL’den %212,50 oranında bedelsiz olarak 68 milyon TL artışla 100 milyon TL’ye yükseltilecek.

#ENKAI ENKA İNŞAAT - Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sinan Tara tarafından 9,00 - 9,11 TL fiyat aralığından 771.179 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %0,31’e yükseldi.

#HDFGS HEDEF GİRİŞİM - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 300.000 adet pay 2,65 - 2,67 TL fiyat aralığından geri alındı.

#INFO İNFO YATIRIM - İdeal Data tarafından 4,29 TL fiyattan 10.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %0,42’ye yükseldi.

#MTRKS MATRİKS - Şirket sermayesinin 19,5 milyon TL’den %50 oranında bedelsiz olarak 9,8 milyon TL artışla 29,3 milyon TL’ye yükseltilmesi kararı Genel Kurul’da onaylandı.

#NTHOL NET HOLDİNG - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 200.000 adet pay 4,24 - 4,33 TL fiyat aralığından alınırken, bugüne kadar şirket sermayesinin %39,84’üne karşılık gelen 224.671.278 adet pay geri alındı.

#SKTAS SÖKTAŞ - Şirket sermayesinin 78,2 milyon TL’den %96,59 oranında bedelli olarak 75,6 milyon TL nakden artışla 153,8 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında SPK’ya başvuru yapıldı.

#VKGYO VAKIF GMYO / #VAKBN VAKIFBANK - VAKBN tarafından 1,59 TL fiyattan 32.384.294 adet VKGYO payı alınırken, VAKBN’nin VKGYO’daki payı %48,95’e yükseldi.

#VKGYO VAKIF GMYO - Şirket sermayesinin 500 milyon TL’den %100 oranında bedelli olarak 500 milyon TL nakden artışla 1 milyar TL’ye yükseltilmesi kapsamında rüçhan haklarının kullandırılmasının ardından kalan 37.524.950 adet pay satılarak sermaye artırımı tamamlandı.

İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17
TRT 1, Kanal D, Atv, Show TV, Star TV, Kanal 7, Tv 8, Fox TV ve online ücretli dizi ve film platformlarının Netflix, BluTV, puhutv, exxen, amazon prime, FOXPlay, beIN CONNECT, Filmbox Live, Mubi, D-Smart GO, Turkcell TV Plus, Tivibu, YouTube gibi sitelerin ücretli içeriklerini en sevdiğiniz dizileri, en beğendiğiniz filmleri ücretsiz olarak kendi sitelerinden izleyiniz.