Binance üzerinde bitcoin btc xrp ada eos eth shib wink xlm bnb link uni ltc usdt doge dot sol vet ass trx btt fil neo xmr xtz atom avax cake rune dash chz sushi paribu btcturk bitcin bitexen
Yukarı Çık Çapası Kodu
Son Dakika

Erasmus Öğrenim programı Dilekçe Örneği

Yazı Boyutunu Büyütüp-Küçültme +Aa-
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --

30 ECTS’den Az Ders Alma Durumu

(Çıktı almadan önce bu kısmı siliniz)

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
DIŞ İLİŞKİLER BİRİMİ
ERASMUS PROGRAM KOORDİNATÖRLÜĞÜ’NE


                                                                                                                  …… / …… / 201…


            Mustafa Kemal Üniversitesi ………………….….. Fakültesi / Enstitüsü / Yüksek Okulu, ………………… Bölümü, ………………… Numaralı, ……… Sınıf, lisans / yüksek lisans / doktora öğrencisiyim.
            Erasmus Öğrenim Programı kapsamında 201… / 201… akademi yılı ……………… yarıyılında …………………………’da bulunan ………………………………… Üniversitesinde öğrenim faaliyetinde bulunacağım.  Bir yarıyılda 30 ECTS’lik ders almam gerekmektedir. Karşı üniversiteye gittiğimde değişik nedenlerle 30 ECTS’den daha az kredilik ders aldığımda veya aldığım derslerin bir kısmından başarısız olduğumda Mustafa Kemal Üniversitesi’ne döndüğümde alttan ders alarak eksik kredilerimi tamamlayacağımı taahhüt ederim. Ayrıca, bir yarıyılda 30 ECTS’den fazla kredi ders aldığımda, fazladan aldığım derslerin döndükten sonra bölümüm tarafından sayılmayabileceğini kabul ediyorum. Bu konu hakkında Erasmus Program Koordinatörlüğü tarafından bilgilendirildim.
            Gereğinin yapılmasını arz ederim.


                                                                                              Ad Soyad:
                                                                                              İmza:Ev Adresi:
Telefon:
E-posta:


Programdan Hibesiz Olarak Yararlanma
(Çıktı almadan önce bu kısmı siliniz)

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
DIŞ İLİŞKİLER BİRİMİ
ERASMUS PROGRAM KOORDİNATÖRLÜĞÜ’NE


                                                                                                                  …… / …… / 201….


            Mustafa Kemal Üniversitesi ………………….….. Fakültesi / Enstitüsü / Yüksek Okulu, ………………… Bölümü, ………………… Numaralı, ……… Sınıfı, lisans / yüksek lisans / doktora öğrencisiyim.
            Erasmus Öğrenim Programı kapsamında 201… / 201… akademik yılında programdan yararlanmaya yedek listeden hak kazandım.  Bu haktan Hibesiz (Non-grant) olarak kendi masraflarımı kendim karşılayarak …………………….. yarıyılında yararlanmak istiyorum.
            Gereğinin yapılmasını arz ederim.


                                                                                              Ad Soyad:
                                                                                              İmza:


Ev Adresi:
Telefon:
E-posta:

Programdan Vazgeçme
(Çıktı almadan önce bu kısmı siliniz)

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
DIŞ İLİŞKİLER BİRİMİ
ERASMUS PROGRAM KOORDİNATÖRLÜĞÜ’NE


                                                                                                                  …… / …… / 201….


            Mustafa Kemal Üniversitesi ………………….….. Fakültesi / Enstitüsü / Yüksek Okulu, ………………… Bölümü, ………………… Numaralı, ……… Sınıf, lisans / Yüksek lisans / Doktora öğrencisiyim.
            201… / 201… döneminde Erasmus ÖğrenimProgramı’ndan yararlanmaya hak kazanmış olan öğrencilerden biriyim. ………………………………… sebepten dolayı programdan yararlanmaktan vazgeçiyorum.
            Gereğinin yapılmasını arz ederim.


                                                                                              Ad Soyad:
                                                                                              İmza:


Ev Adresi:
Telefon:
E-posta:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17
TRT 1, Kanal D, Atv, Show TV, Star TV, Kanal 7, Tv 8, Fox TV ve online ücretli dizi ve film platformlarının Netflix, BluTV, puhutv, exxen, amazon prime, FOXPlay, beIN CONNECT, Filmbox Live, Mubi, D-Smart GO, Turkcell TV Plus, Tivibu, YouTube gibi sitelerin ücretli içeriklerini en sevdiğiniz dizileri, en beğendiğiniz filmleri ücretsiz olarak kendi sitelerinden izleyiniz.