Binance üzerinde bitcoin btc xrp ada eos eth shib wink xlm bnb link uni ltc usdt doge dot sol vet ass trx btt fil neo xmr xtz atom avax cake rune dash chz sushi paribu btcturk bitcin bitexen
Son Dakika

#BIST Günün Önemli Şirket Haberleri #AGYO #BRLSM #BUCIM #DGKLB #EKGYO #ESCOM #ETILR #FENER #GESAN #HUBVC #IHGZT #KARYE #MMCAS #NTGAZ #OZRDN #RTLAB #ULUUN #VERUS #ZOREN #ORCAY #SNGYO

Yazı Boyutunu Büyütüp-Küçültme +Aa-
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
#AGYO ATAKULE GMYO – Borsa tarafından şirket paylarına 23 Eylül’e kadar açığa satış, kredili işlem yasağı, brüt takas ve emir değiştirme tedbirleri getirildi.

#BRLSM BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK – Şirket ile Aydınlı Hazır Giyim A.Ş arasında, Hadımköy Depo Mekanik Tesisat yapım işlerine ilişkin sözleşme imzalandığı, sözleşme bedelinin 27,5 milyon TL+ KDV olduğu açıklandı.

#BUCIM BURSA ÇİMENTO – Bursa Çimento’nun kayıtlı sermaye tavanının 500 milyon TL’den 2,5 milyar TL’ye yükseltilmesi için SPK’ya başvuru yaptığı açıklandı.#DGKLB DOĞTAŞ KELEBEK – Şirket ünvanının "Doğanlar Mobilya Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş” olarak değiştirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapıldığı açıklandı.#EKGYO EMLAK KONUT – Şirketin 1 yıl vadeli 430 milyon TL tutarında kredi sözleşmesi imzaladığı açıklandı.#ESCOM ESCORT BİLGİSAYAR – Şirket iştiraki  Alesta Elektronik A,Ş’nin sermaye piyasası kuruluna yaptığı "girişim sermayesi yatırım ortaklığı " dönüşüm başvurusunun olumsuz karşılandığı açıklandı.

Birleşim Mühendislik’ten 27.5 milyonluk yeni anlaşma


#ETILR ETİLER GIDA – 
- Şirket merkezinin Cevizli Mh. Yeşil Sk. Adakule Residence N4/88 Maltepe / İstanbul adresinden Aşık Veysel Mh. Süleyman Demirel Cd. N10 Esenyurt / İstanbul adresine 01.09.2021 tarihinde taşınmasına karar verildiği açıklandı.
- Şirketin Aşık Veysel Mh. Süleyman Demirel Cd. N10 Esenyurt / İstanbul adresinde 01.09.2021 tarihinden itibaren imalathane kurulmasına oy birliği ile karar verdiği açıklandı.
- Şirketin mamul ve hammadde depolama faaliyeti için Firuzköy Mahallesi Bağlariçi Caddesi N46/1 – 1 Avcılar / İstanbul adresinde şube depo işyeri açılmasına karar verdiği açıklandı.#FENER FENERBAHÇE – Kulübü n ,  3 Temmuz Kumpası sebebiyle uğramış olduğu her tür zararın tazmini için; Türkiye Futbol Federasyonu'na 250 Milyon Türk Lirası karşılığı tutarında tazminat davası açtığı açıklandı.


#GESAN GİRİŞİM ELEKTRİK – 
- Şirketin,  Sincan Cezaevi “güneş enerji santrali kurulumu yapım işi” için düzenlenen 35,2 milyon TL değerindeki ihaleye en iyi teklifi verdiği açıklandı.
- Şirket, Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. ve İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleştirilen, değeri 11,3 milyon dolar olan reaktif güç kompanzasyon merkezi kurumları ihalesini kazandığını açıkladı.


#HUBVC HUB GİRİŞİM – Şirket tarafından iştiraki Udentify Teknoloji A.Ş’de sahip olduğu 7363 adet payın Netcad Yazılım A.Ş’ye devredilmesine karar verildiği açıklandı.


#IHGZT İHLAS GAZETECİLİK – Sermaye artırımından elde edilen fonun 10  milyon TL’sinin menkul ve gayrimenkul yatırımlarında, 18,1 milyon TL’sinin tesis makine yatırımları ödemelerinde, 50,4 milyon TL’sinin stok alımlarında, 15,6 milyon TL’sinin finansal/finansman borçların ödenmesinde, 60 milyon TL’sinin finansman niteliğindeki işlemlerde, 1,8 milyon TL’sinin ise cari kamu ödemelerinde kullanıldığı açıklandı.


#KARYE KARTALYENİLENEBİLİR ENERJİ – Şirketin bağlı ortaklıkları olan KRT Enerji A.Ş, SZN Enerji A.Ş, Agrolive Attalos A.Ş, H1 Solar Enerji A.Ş, Gesin Elektrik A.Ş, H23 Solar Enerji A.Ş ile yine şirketin bağlı ortaklığı olan Alsun İşletme A.Ş arasında  Birleşme Sözleşmesi imzalanması sonucunda Alsun A.Ş’nin sermayesinin 36 milyon TL’ye ulaştığı açıklandı.

Birleşim Mühendislik borsaya hızlı giriş yaptı#MMCAS MMC SANAYİ – Şirketin Yönetim Kurulu üyesi Songül Bulkur’un Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa ettiği açıklandı.Şirketin Mecidiyeköy V.D tarafından tarh edilen 335 bin TL’lik vergi ziyaı cezasını yapılandırdığı açıklandı#NTGAZ NATURELGAZ – Halka arzdan elde edilen fonun yatırım harcamalarında, işletme sermayesinde kullanıldığı ve kalan kısmının halka arz izahnamesinde belirtildiği üzere çeşitli bankalarda mevduat olarak nemalandırıldığı açıklandı.#OZRDN ÖZERDEN PLASTİK – Özerden Plastik’in kayıtlı sermaye tavanının 30 milyon TL’den 100 milyon TL’ye yükseltildiği açıklandı.#RTLAB RTA LABORATUVARLARI – Şirket Tekirdağ Çorlu’da  10.459 m 2 arsa ile fabrika binasının KDV dahil 14,1 milyon TL bedelle satışı ile ilgili olarak karşı taraf ile Gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi akdedildiğini açıkladı.

117 şirkette pandemiden “V” çıkışı#TSPOR TRABZONSPOR – Sermaye artırımından elde edilen fonun 1,2  milyon TL’sinin halka arz maliyetlerinde, 201 milyon TL’sinin finansal borç ödemelerinde 59 milyon TL’sinin futbolcu ve teknik kadro prim ödemelerinde, 4,6 milyon TL’sinin vergi borçlarıınn ödenmesinde kullanıldığı açıklandı.#ULUUN ULUSOY UN – Şirketin TMO'nun yaptığı buğday unu ihalesinde vermiş olduğu 54,8 milyon TL değerindeki ihaleyi kazandığı açıklandı.#VERUS VERUSA HOLDİNG – Verusa Holding'in %100 oranında bağlı ortağı Standard Boksit İşletmeleri'nin Adana Tufanbeyli Boksit maden sahasında tonda 20,86 - 71,24 gram ağırlığında gümüş cevheri tespit edilmiştir. Rezervin işlenebilirliği ve miktarı için kapsamlı incelemeye ihtiyaç duyulduğu açıklandı.#ZOREN ZORLU ENERJİ – Şirketin 2 milyar TL ödenmiş sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 2,5 milyar TL’ye artırılmasında ihraç edilecek 500 milyon TL’lik kısmı için yeni pay alma hakkı kullanım süresinin 25.08.2021 tarihinde mesai saati bitiminden başlayarak 09.09.2021 tarihi mesai saati bitimine kadar uzatılması için SPK’ya başvurduğu açıklandı.

BIST'ten, bir şirkete ilave tedbir uygulama kararı

HALKA ARZ

#ORCAY.HE ORTAKÖY ÇAY SANAYİ – Şirket payları Borsa’da Satış yöntemiyle 26 – 27 Ağustos’ta halka arz edilecek.


PAY ALIM/SATIM - SERMAYE/ORTAKLIK YAPISI DEĞİŞİM

#GWIND GALATAWİND ENERJİ – Semih Can Zünbülova tarafından 4,02 TL fiyattan 40.200 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %0,001’e yükseldi.

#HDFGS HEDEF GİRİŞİM – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 100.000 adet pay 2,66 TL fiyattan geri alındı.

#INFO İNFO YATIRIM – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 32.101 adet pay 3,55 – 3,64 TL fiyat aralığından geri alındı.

#METUR METEMTUR – Şükrü Tuncer tarafından 3,78 – 3,86 TL fiyat aralığından 369.500 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %0’a geriledi.

#SKTAS SÖKTAŞ – Muharrem Hilmi Kayhan tarafından 2,33 – 2,35 TL fiyattan 18.232 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %7,14’e yükseldi.Eyüp Hilmi Kayhan tarafından 2,33 – 2,35 TL fiyat aralığından 20.000 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %9,03’e yükseldi.

#SNGYO SİNPAŞ GMYO – Şirket ortaklarından Şenay Çelik tarafından 3.000 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %0,0239’a geriledi.

#ULUUN ULUSOY UN – Şirket paylarının geri alınması kapsamında 30.000 adet pay 5,48 – 5,49 TL fiyat aralığından geri alındı.

İnfo Yatırım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17
TRT 1, Kanal D, Atv, Show TV, Star TV, Kanal 7, Tv 8, Fox TV ve online ücretli dizi ve film platformlarının Netflix, BluTV, puhutv, exxen, amazon prime, FOXPlay, beIN CONNECT, Filmbox Live, Mubi, D-Smart GO, Turkcell TV Plus, Tivibu, YouTube gibi sitelerin ücretli içeriklerini en sevdiğiniz dizileri, en beğendiğiniz filmleri ücretsiz olarak kendi sitelerinden izleyiniz.