Binance üzerinde bitcoin btc xrp ada eos eth shib wink xlm bnb link uni ltc usdt doge dot sol vet ass trx btt fil neo xmr xtz atom avax cake rune dash chz sushi paribu btcturk bitcin bitexen
Son Dakika

#BIST Günün Önemli Şirket Haberleri #AEFES #AKFGY #ARMDA #ARZUM #BERA #CCOLA #EMNIS #FENER #KRSTL #MERKO #MAALT #PETKM #SAFKR #SAYAS #ULUUN #YKBNK #ZOREN

Yazı Boyutunu Büyütüp-Küçültme +Aa-
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
#AEFES ANADOLU EFES - - Lüleburgaz’daki 132.957 m 2 ‘lik gayrimenkulün 60 milyon TL’ye satılmasına karar verilirken, satış sonucunda 54,8 milyon TL kar elde edileceği açıklandı. - 25 milyon dolar limitli Yönetici Sorumluluk Sigortası yaptırıldığı açıklandı.

#AKFGY AKFEN GMYO -
- Aralık ayında kira gelirleri Euro bazında %42,1 azalışla 0,69 milyon Euro’ya, TL bazında ise %16,1 azalışla 6,3 milyon TL’ye geriledi. 2020 yılında ise kira gelirleri Euro bazında %54,6 azalışla 7,8 milyon Euro’ya, TL bazında ise %42,7 oranında azalışla 62,3 milyon TL’ye geriledi.
- 2021 yılı Şirket portföyünde bulunan oteller için değerleme hizmeti alınacak değerleme şirketinin Net Kurumsal ve Şirket portföyünde 2021 yılı içerisinde alınabilecek ve değerleme gerektirecek varlıklar için değerleme hizmeti alınacak değerleme şirketlerinin Net Kurumsal ve TSKB Gayrimenkul Değerleme olarak belirlenmesine karar verildiği açıklandı.#ARMDA ARMADA BİLGİSAYAR - Şirketin Honeywell Elevate 2021 etkinliğinde "Yılın Distribütörü" ödülünü kazandığı açıklandı.

#ARZUM ARZUM - 24 Aralık - 22 Ocak arasında Şirket payların fiyatının halka arz fiyatının altına düşmemesi sebebiyle, aracı kurumu tarafından fiyat istikrarını sağlayıcı işlemlerin gerçekleştirilmediği açıklandı.#BERA BERA HOLDİNG - Şirket iştiraki Konya Kağıt’ın halka arzı için aracı kurum ile Halka Arza Aracılık Sözleşmesi imzalandığı açıklandı.

#CCOLA COCA COLA - Saha Kurumsal ile Kurumsal Yönetim Derecelendirme Sözleşmesi’nin yenilendiği açıklandı.#EMNIS EMİNİŞ AMBALAJ - Kısa çalışma ödeneği ve benzeri desteklere başvurulduğu haberlerinin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.#FENER FENERBAHÇE - Futbolcu Mesut Özil'in transferi kapsamında önceki kulübü Arsenal ve futbolcunun kendisiyle anlaşma sağlandığı açıklandı.

#GSRAY GALATASARAY -
- Futbolcu Henry Onyekuru’nun kiralanması konusunda futbolcu ve kulübüyle görüşmelere başlandığı açıklandı.
- Futbolcu Halil İbrahim Dervişoğlu'nun kiralanması konusunda futbolcu ve kulübüyle görüşmelere başlandığı açıklandı.

#KRSTL KRİSTAL KOLA - Sakarya Sapanca’daki tesisler için planlanan yatırımların Yatırım Teşvik Belgesine bağlanması amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na Yatırım Teşvik Belgesi için başvurusunda bulunulduğu açıklandı.#MERKO MERKO GIDA - Sermaye artımından elde edilecek fonun kullanımına ilişkin raporda belirtilen tesis ve altyapı yatırımlarıyla ilgili olarak Yatırım Teşvik Belgesi alınması için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na başvuru yapılmasına yönelik alınan karar kapsamında işlemlerin başlatıldığı açıklandı.

#MAALT MARMARİS ALTINYUNUS - Yargı ve imar izin süreçlerindeki gelişmeler ve yatırım ile ilgili fizibilite çalışmaları kapsamında Divan Talya Otelimizin yeniden yapımı için çalışmaların başlatılmasına karar verilirken, Divan Talya Oteli’nin yeniden yapımı için 50 milyon dolar tutara kadar yatırım yapılmasına karar verildiği açıklandı.#PETKM PETKİM - Vergi İdaresi tarafından, 2014 yılında PyGas kullanımımıza ilişkin olarak yapılan bir inceleme üzerine 66 milyon TL Özel Tüketim Vergisi ve 99 milyon TL vergi ziyaı cezasının Şirkete tebliğ edilmesi kapsamında söz konusu ihtilafta taraflar arasında uzlaşma sağlanamadığından yargı yoluna gidilmesi sonrası, belirtilen vergi aslı ve vergi ziyaı cezaları ile ilgili olarak, İzmir 2. Vergi Mahkemesi tarafından görülmekte olan 8,6 milyon TL vergi aslı ve 12,9 milyon TL vergi ziyaı cezası tutarındaki kısmına ilişkin 3 davanın Şirket lehine kabulüne ve dava konusu cezalı tarhiyatın kaldırılmasına karar verildiği açıklanması kapsamında, karar aleyhine davalı İdare'nin istinaf yoluna başvurma hakkının saklı olduğu açıklandı.

#SAFKR SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK - Şirket bağlı ortaklığı Teksav Teknoloji’nin, Pakistan Hava Kuvvetleri’nin 8 adet hava alanı/helikopter pistinin aydınlatma malzemeleri ve bunların montajı ihalesine 10,2 Milyon dolarık teklif verdiği açıklandı. Şirketin, Minibüs, Midibüs , Otobüs ve Trolleybus üretimleri yapan Yurtdışı Lokasyonlu Uluslararası ticari araç üreticisi firma ile Yolcu Salonu İklimlendirme Sistemleri ve Sürücü Kabin Klimalarının satın almalarını kapsayan, 1,1 milyon euro bedelli sözleşme imzalandığı, teslimatların 2021 yılı içinde tamamlanmasının ön görüldüğü açıklandı.#SAYAS SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ - Pandemi nedeniyle yaşanan işgücü kaybı nedeniyle üretim ve sevkiyat programlarında yapılan güncellemeler kapsamında Fas'ta mukim müşteri Afriquia SMDC'ye olan teslimatların 2021 yılının ilk çeyreğinde tamamlanmasının öngörüldüğü açıklandı.#ULUUN ULUSOY UN - Şirketin %100 bağlı ortaklığı Rolweg S.A, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin yapmış olduğu Buğday İthalatı ihalesinde vermiş olduğu teklif ile 13,7 milyon dolar değerinde ihaleyi kazandığı açıklandı.#YKBNK YAPI KREDİ BANKASI -
- 89 gün vadeli 576,5 milyon TL ve 93 gün vadeli 92,8 milyon TL tutarlarında bono ihraç edildi.
- 10 yıl vadeli 500 milyon dolar tutarında tahvil ihraç edildi.#ZOREN ZORLU ENERJİ - Şirket kayıtlı sermaye tavanının 3 milyar TL’den 6 milyar TL’ye yükseltilmesi kapsamında SPK’ya başvuru yapıldı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17
TRT 1, Kanal D, Atv, Show TV, Star TV, Kanal 7, Tv 8, Fox TV ve online ücretli dizi ve film platformlarının Netflix, BluTV, puhutv, exxen, amazon prime, FOXPlay, beIN CONNECT, Filmbox Live, Mubi, D-Smart GO, Turkcell TV Plus, Tivibu, YouTube gibi sitelerin ücretli içeriklerini en sevdiğiniz dizileri, en beğendiğiniz filmleri ücretsiz olarak kendi sitelerinden izleyiniz.