Binance üzerinde bitcoin btc xrp ada eos eth shib wink xlm bnb link uni ltc usdt doge dot sol vet ass trx btt fil neo xmr xtz atom avax cake rune dash chz sushi paribu btcturk bitcin bitexen
Son Dakika

Pi-Coin (Pi Network) Bedava Coin Kazandırıyor #BTC #ETH #XRP #NEO #ADA #LINK #LTC #BNB #USDT

Yazı Boyutunu Büyütüp-Küçültme +Aa-
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
Pi Network bir mobil uygulamadır. Bu uygulama üzerinden günde sadece 1 kez giriş yaparak mining işlemi yapılıyor. Bir referans kodu ile kayıt olarak sisteme giriş yapıyorsunuz. Size ait oluşan kod ile gelen her arkadaşınız 1 pi kazandırıyor. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız aktif şekilde mining yaptıkça sizin pi kazım katsayınız da artıyor. 24 saatte bir uygulamaya girmeniz kazım işleminin devam etmesi için yeterli.
Pi Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/06pi linkini takip edin ve davetiye kodu olarak yasal davet kodu: 06pi kodunu kullanın.

Yada google play veya ios uygulamalrından programı indirip yasal davet kodu olan: 06pi kodunu girmeniz gerekecek. Aksi taktirde program kurulumu tamamlanmayacaktır.

Son günlerde arzın kullanıcı sayısıyla endeksli olduğu coinler sık sık karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında en çok umut vereni Pi Coin. Çünkü daha şimdiden Pi Coin karşılığı alışverişler ve takaslar yapılmaya başlandı bile. Yani henüz coin piyasaya bile açılmadan belli bir talebi ve değeri var. (http://pikonomi.com/ sitesinde henüz daha Pi Coin piyasaya sürülmemesine rağmen insanlar ellerinde tuttukları coinlerle alışveriş yapabiliyorlar. Bundan ayrı olarak 800 Pi Coine laptop satın alanlar gördü bu gözler. Forumda tanıştığım bir eleman bana kanıtlarıyla elindeki 1120 küsür Pi Coini 160 usd'ye sattığını gösterdi)

İşte işin umut veren kısmı da burada. Çünkü Bitcoin de 2011'de aynı bu şekilde musluklar ile dağıtılmıştı. (Hem de bizzat bitcoinin yaratıcıları tarafından) Ve insanlar sadece captcha çözerek elde ettikleri Bitcoinler ile takas yoluyla basit, küçük alışverişler yapmışlardı. Bu kulağa ilginç gelebilir ama şunu unutmayalım bitcoini bugünlere getiren süreç bu ufak takaslarla başladı. Ve paraya değerini veren tek şey talep. Topluluklar talep ettiği sürece her şey değerli olabilir.

yasal davet kodu olan: 06pi


tabii ki Pi Coin 30.000 dolar, 40.000 dolar olacak demiyoruz. Ama belli talebi olacağı daha şimdiden kuşkusuz gözüküyor. Arzı yüksek olacağı için muhtemelen fiyatı 1 ila 7 dolar arasında değişebilir. Yani elinizde ne kadar çok pi tutarsanız ileride o kadar işinize yarar. (Örneğin elinizde 1000 Pi Coin tuttuğunuzu varsayarsak ileride 1 dolar olması halinde 1000 dolarınız, 7 dolar olması halinde 7000 dolarınız olacaktır. Hiç kötü bir rakam değil. Bunu öngören insanlar zaten 100 küsür dolara satın alıyorlar binlerce pi coini. Sazan değil bu insanlar:) )


Programı İndirme LİNKİ: https://minepi.com/06pi 

yasal davet kodu olan: 06pi


Peki nasıl Pi Coin kazanacağız?


Madenciliği yapılan diğer çoğu kripto parada olduğu gibi Pi’de de yarılanma (halving) söz konusu. Yarılanma tetikleyicisi ise üye sayısı. Mevcut üye sayısı 10 sayısının her yeni kuvvetine ulaştığında (yüz bin, bir milyon, on milyon…) mobil madencilerin temel kazım hızları (pioneer + contributor) yarıya iniyor. Böylece zaman içinde Pi’nin nadir elde edilen bir dijital varlık olarak değerini koruması ve arttırması öngörülüyor.

Uygulama, kazımı başlattığımız andan itibaren bize 24 saatlik periyotlar halinde, her saniye Pi kazandırıyor. Üç adet 24 saatlik kazım periyodunu tamamladığımızda katkıcı rolüne kavuşuyor ve güvenlik çemberi kurabiliyoruz. Güvenlik çemberine istediğimiz kadar üye ekleyebiliyor fakat bunların yalnızca 5 tanesinden faydalanabiliyoruz. Çemberdeki her üye temel kazım hızımızı ve dolayısıyla toplam kazım hızımızı %20 artırıyor (5 üye ile %100+ kadar)

Bu işin en kolay kısmı zaten. Google play'den "Pi Network" uygulamasını telefonumuza kuruyoruz. Ardından telefon numaramız ile üye oluyoruz (Hali hazırda 10 milyon aktif kullanıcısı var zaten) Ve her gün bir kere tıklayarak robot olmadığımızı kanıtlıyoruz ( Size tanıdık geldi mi bilmiyorum:) ) Ve ardından oluşturduğumuz güvenlik çemberiyle kazancımızı arttırıyoruz. Ama şunu da unutmayın ki her köşe taşında (yani 10 milyon, 100 milyon kullanıcı vs.) günlük getirisi katlanarak azalıyor. Ne kadar erken harekete geçerseniz o kadar çok biriktirirsiniz.

Programı İndirme LİNKİ: https://minepi.com/06pi 

yasal davet kodu olan: 06pi


Davet kodu olmadan üye olunmuyor. Benim davet kodumla üye olan herkesi güvenlik çemberime almakla beraber bütün sorularını da tek tek cevaplayacağım. (Güvenlik çemberinin kazancı katladığını yukarıda belirtmiştim. Yani avantajlı başlamış olacaksınız.) Ayrıca aktif kazım yaptığım için %25 bonusunuzu da her gün alacaksınız.

Arkadaşlar tek yapmaniz gereken 24 saatte bir uygulamaya girip bir tuşa basmak. Başka hiçbir zahmeti yok. Şu anda piyasada bulunmuyor. Ama tahmini olarak 2021 ortası veya sonu piyasaya girecek. Uygulamaya giriş yaparken sizden bir referans kodu isteyecektir. Oraya Priestios yazarsanız hem siz hem de ekip olarak biz kazanırız. Eğer referans kodunu yazmazsanız uygulamayı başlatamazsınız.

3 gün bu şekilde kazım yaptıktan sonra yeni aşamanın kilidi açılıyor. Bu aşama da 5 aktif mining yapan arkadaşınızı Güvenlik Çemberi adı verilen ağınıza ekliyorsunuz. Bu 5 kişi sizin katsayınızı daha da arttırıyor ve bu şekilde mining yapmaya devam ediyorsunuz.

Pi'nin şuan herhangi bir maddi değeri yok fakat girişimler devam ediyor. Yakın zamanda 10.000 Pi karşılığında pi.app domaini ve 1850 Pi karşılığında bir laptop satıldı. Pazar oluşturulmaya yavaş yavaş başlandı. Fakat dediğim gibi şuanlık herhangi bir borsa karşılığı yok. Tıpkı bitcoinin ilk zamanları gibi fakat Pi daha farklı bir yol ile ve daha hızlı bir şekilde ilerliyor.

İleride ne olacak elbette bilemeyiz fakat bu tür coinlere ilgisi olan, takip eden arkadaşlarımız inceleyebilir. Üye sayısı arttıkça, rağbet arttıkça istenilen yere geleceğinden umutluyum.

Daha detaylı olarak Pi;

-Bu Pi "tam olarak" nedir?

Pi, Stellar platformu temel alınarak yaratılan yeni bir kripto varlık. Platform beta sürecinde topluluğa açılarak normalde Stellar platformunda madencilik imkanı bulunmamasına rağmen, sunduğu geliştirmeler ile madenciliği simüle ederek üretilen bu dijital varlığın, meritokrasi temelli bir dağıtım modeli ile paylaşımının yapılmasına olanak sağlıyor.

Madenciliği yapılan diğer çoğu kriptoparada olduğu gibi Pi’de de yarılanma (halving) söz konusu. Yarılanma tetikleyicisi ise üye sayısı. Mevcut üye sayısı 10 sayısının her yeni kuvvetine ulaştığında (yüz bin, bir milyon, on milyon…) mobil madencilerin temel kazım hızları (pioneer + contributor) yarıya iniyor. Böylece zaman içinde Pi’nin nadir elde edilen bir dijital varlık olarak değerini koruması ve arttırması öngörülüyor.

Uygulama, kazımı başlattığımız andan itibaren bize 24 saatlik periyotlar halinde, her saniye Pi kazandırıyor. Üç adet 24 saatlik kazım periyodunu tamamladığımızda katkıcı rolüne kavuşuyor ve güvenlik çemberi kurabiliyoruz. Güvenlik çemberine istediğimiz kadar üye ekleyebiliyor fakat bunların yalnızca 5 tanesinden faydalanabiliyoruz. Çemberdeki her üye temel kazım hızımızı ve dolayısıyla toplam kazım hızımızı %20 artırıyor (5 üye ile %100+ e kadar)

Konunun ana fikrinden uygulama detaylarına doğru sapmadan projenin amacı ile devam edelim:

Pi dünyanın en yaygın olarak kullanılan kriptoparasını üretmeyi ve bu kriptopara ile Pi Platformunda üyeler arası bir dijital pazar bünyesinde yapılan ürün/hizmet alışverişleri ile büyük ölçekli bir ekonomi yaratmayı hedefliyor. Bu ekonomi ayrıca akıllı kontrat desteği ve uygulama ana ekran bloğu sayesinde, üyeler ve platform dışından geliştiriciler tarafından merkeziyetsiz uygulamalar ve ana ekran ücretli tanıtımları ile desteklenecek.

Tüm bu aktiviteler zaman içerisinde serbest piyasa ekonomisi ile Pi’nin üyeleri arasında kabul gördüğü bir fiyat oluşumuna yön verecek. Ardından Pi kendi ana blokzincirine yerleşecek ve borsalarda listelenebilir hale gelecek. Tüm bu gelişim süreci sayesinde milyonlarca Pi kullanıcısının elinde, fiyatı konusunda kitlelerce uzlaşmaya varılmış bir kriptopara (PI) olacak ve bu da Pi’ye sahip olmak isteyen borsa kullanıcılarının Pi’yi değerinin altında satın alabilmesinin önüne geçecek.

Bir başka deyişle Pi’nin başarısı, topluluğun müşterek katkılarına, kullanımına ve benimsemesine bağlı. Pi ile bir değer üretmek topluluk olarak sizin elinizde. Pi’den fayda sağlayabilmek için tüm üyelerin odaklanması gereken şey; dijital pazar sürecine, Pi ekosistemine ve ekonomisine reel üretim veya tüketim ile nasıl katkıda bulunabilecekleri olmalıdır.

Programı İndirme LİNKİ: https://minepi.com/06pi 

yasal davet kodu olan: 06pi


-Borsaya ne zaman "düşer"?

- Öncelikle bu soruyu sorarken gösterdiğiniz yaratıcılıktan ötürü hepinizi tek tek kutlamak istiyorum. “Ne zaman çıkacak?, ne zaman borsaya düşecek?, ne zaman açıklanır?” gibi farklı kalıplarla geliyor karşımıza.

Pi’nin borsalarda listelenebilmesi için öncelikle kendi ana blokzincirine geçmesi gerekiyor (Mainnet). Fonksiyonu olmayan bir dijital varlığı farklı para birimleri karşısında işleme sokamazsınız.

Coinler kendi blokzincirlerinin birebir aynısı olarak fonksiyon gösteren kopya bir blokzincir üzerinde dahili olarak işlemlerini test eder. Bu Testnet olarak adlandırılır. Dolayısıyla Pi’nin tüm fonksiyonlarını test edebileceği bu süreci tamamlaması, platformun hatasız ve müdahalesiz bir şekilde çalıştığının ve çalışacağının ispatlanması gerekiyor.

Ancak bundan sonra Mainnet’e geçebiliriz ve ancak Mainnet’ten sonra borsalar bizi listelemeye karar verebilirler.

-Bu uygulama cihazımı madencilik yapmak için kullanıyor mu?

Hayır kullanmıyor.

Uygulamada arkaplanda dağıtımı yöneten mekanizma şu şekilde işliyor:

Her üye yıldırım ikonuna tıklayıp bir kazım periyodu başlattığında o kullanıcı adına Pi sunucularına “Aktif”, bu kazım periyodu bittiğinde ise “Pasif” mesajı işleniyor. Kullanıcı aktif göründüğü tüm zamanlar boyunca saatlik temel kazım hızı kadar Pi bakiyesine işleniyor. Bunun yanısıra o zamanlar boyunca aktif görünen her referansı için de temel kazım hızının %25’i kadar Pi bakiyesine işleniyor.

Eğer bir kazım periyodu devam ederken “Menu > Profile > Sign Out” yolu ile çıkış yaparsanız kazımınız yine sonlanıyor fakat bu sefer “Pasif” mesajı yerine “İptal” mesajı işleniyor ve en son “Aktif” konuma geçtiğiniz andan o ana kadar geçen sürede bakiyenizde biriken bütün Pi geçersiz sayılıyor ve bakiyenizden düşülüyor.

-KYC Nedir?

KYC – Know Your Customer yani Müşterini Tanı demektir. Kullanıcının gerçek bir kişi olduğunu, temel olarak fotoğrafı ve kimliği ile ispatladığı bir doğrulama yöntemidir. Farklı projelerin farklı ihtiyaçlarına çözüm üretmek üzere değişik uygulama yöntemleri olabilir. KYC’nin bu bölümde bizi ilgilendiren kısmı, KYC doğrulaması yapmayan üyeler tarafından üretilmiş tüm bakiyelerin silinecek olması.

Programı İndirme LİNKİ: https://minepi.com/06pi 

yasal davet kodu olan: 06pi


-Güvenlik Çemberi Nedir?

Güvenlik Çemberi Pi blokzincirinin ana yapılarından biridir ve kullandığımız SCP algoritmasının temelini oluşturur. SCP algoritması sistem üzerindeki nodeların (blokzinciri izleyen, onaylayan, kaydeden ve işleyen düğümler) kendi aralarında gruplar oluşturması yoluyla bir oybirliğine ulaşma yöntemidir.

Bir çember kurarak:
“Ben, bir Pi üyesi olarak, Pi blokzincirinde gerçekleşen işlemleri bu belirttiğim üyeler ile izleyip onaylayacağım.” demiş oluyoruz.
Bunu yaptığımız için de sistem bizi 5 kişiye kadar her kişi için %20, toplamda %100 ekstra kazım hızı ile ödüllendiriyor.

-Uygulamayı açık tutmam gerekiyor mu?

Hayır gerekmiyor.

Yıldırım ikonuna basıp kazım periyodunuzu başlattıktan sonra uygulamayı da, interneti de, telefonu da kapatsanız, Pi kazanmaya devam edersiniz.

Üstte de bahsettiğimiz gibi siz Pi’yi üretmiyor, sizin için önceden üretilmiş kısmını zaman içinde katkılarınız doğrultusunda biriktiriyorsunuz.

Güvenlik Çemberine Üye Ekleme Rehberi


Güvenlik çemberi, Pi blokzinciri üzerinde gerçekleşen işlemleri izleyip onaylamaya aday kişilerin bir listesidir. 3 adet kazım periyodunu tamamlayıp Contributor (katkıcı) olmaya hak kazanmış her üye, kendi güvendiği diğer üyelerden oluşan bir liste hazırlar ve bu listeyi ağa bildirir.
Pi Network mobil uygulaması, madenciliği simüle eden bir faucet gibi çalışmaktadır. Mobil madencilik terimi de buradan gelmektedir. Üyelerin, platforma yaptıkları katkılar doğrultusunda sistemin dijital parası ile ödüllendirdiği bu meritokrasi temelli dağıtım modelini desteklemek amacıyla, güvenlik çemberi kuran üyeler mobil madenciliğe aktif olarak devam ettiği tüm zamanlarda kazım hızında artış elde ederler.

Programı İndirme LİNKİ: https://minepi.com/06pi 

yasal davet kodu olan: 06pi


Bir güvenlik çemberi kurduğumuzda:
“Ben, bir katkıcı olarak, Pi blokzinciri üzerinde yapılacak işlemleri izlemek/onaylamak üzere, öncelikli olarak bu belirttiğim gruptaki kişileri seçiyorum.”
demiş oluyor ve bunu yaptığımız için 5 kişiye kadar ekstra Pi ile ödüllendiriliyoruz.
Çember üyeleri sponsorunuz, referanslarınız ve PI Network'e cep telefonu ile kayıt olmuş diğer üyelerden oluşabilir. Sponsorunuzu ve referanslarınızı çembere eklemek için uygulama ana ekranındaki yıldırım şeklinde kazım ikonuna tıkladıktan sonra eğer bu işlemi ilk defa yapıyorsanız "Become a Contributor" butonuna, önceden yaptıysanız bu butonun yerini alan "Edit Security Circle" butonuna tıklamanız ve ardından "Add an Existing Pi User" butonunu kullanmanız gerekiyor.

Diğer PI Network üyelerini eklemek için de bu üyelerin telefon numaralarının ÜLKE KODLARI İLE BİRLİKTE sizin telefon rehberinizde kayıtlı olması gerekiyor.

Yorumlar kısmından Güvenlik ağına eklemek için arayışta olan arkadaşlar ile PM yolu ile iletişime geçerek ağınızı genişletebilirsiniz.

Telefon numaralarını ÜLKE KODLARI İLE BİRLİKTE rehberinize kaydedip ardından PI uygulaması ana ekranında kalkan ikonu varsa kalkana, yoksa da önce yıldırım şeklindeki kazım ikonuna ve ardından "become a contributor" butonuna basıp
"+👥 Add from Contacts"
butonunu kullanarak PI güvenlik çemberinize ekleyebilirsiniz.


Programı İndirme LİNKİ: https://minepi.com/06pi 

yasal davet kodu olan: 06pi

2 yorum:

 1. Pi Network Avantajları ve Dezavantajları

  Pi network KYC yani alan kişi tanımı olarak yalnızca cep telefonunuzun doğrulanması ile madencilik yapabildiğiniz bir sistemdir. Sizden TC hüviyet numarası şeklinde hiç bir şahsi hüviyet bilgisi istenmez. Pi network borsa işlemlerinde henüz yer almadığından dijital cüzdan oluşturma gibi bir mecburiyet da yoktur. Yalnızca telefonunuzu bir ileti ile doğrulamanız isteniyor. İngiltere’ye bir kod numarası göndererek telefonunuzu güncelliyorsunuz. Bu ileti yalnızca 1 TL karşılığı gönderiliyor ve hiç bir kaybınız olmuyor. Cep telefonunuzdan 24 saatlik vakit dolduğunda size uyarma gelmesi unutmanızı engelliyor. Böylece her 24 saatte bir sisteminizi güncelleyerek picoin kazanmaya devam ediyorsunuz. Telefonunuzu yormadan, sürekli aleni kalma zorunluluğu olmadan, yalnızca güncellerken fazlaca az internet tüketen bir sistemdir. 30 Mb boyutu ile telefonunuzda yer kaplamaz. Telefonda kasma, yavaşlama şeklinde problemler oluşturmaz. Pi network price şu demek oluyor ki fiyat bilgisi nelerdir derseniz, henüz bir değeri yoktur. Picoin in tek dezavantajı hemen hemen işlem bulan bir sanal para olmaması ve borsada yer almıyor olmasıdır. 2021’de borsaya girmesi beklense de kati bir durum yoktur. Fakat yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey her gün sisteme girip bir tık atmak o kadar. Yani herhangi bir kaybınız ya da zararınız olmayacaktır. Bu nedenle denemeye değer bir sistem olduğu düşünülebilir. Kripto para piyasasına yeni bir coin ile giriş yapmak isteyenler için bir fırsat olabilir. Denemek isteyenler kullanıcı sayısı artmadan picoin madenciliği ile pi paralarını biriktirmeye başlayabilirler.

  Öncelikle sisteme üye olabilmeniz için bir Akıllı Telefonunuzun olması şart. Yoksa bu sistemden (henüz) yararlanamazsınız.
  iOS işlemcili Apple Telefonlarda, AppStore’dan “Pi Network” yazarak uygulamayı indirmelisiniz.
  Android işlemcili telefonlardan ise Play Store’dan “Pi Network” Uygulamasını indirmelisiniz.

  YanıtlaSil
 2. Pi şuan için herhangi bir borsa da değil. Lakin hedefleri sıradan bir kripto para olmak değil tamamen yeni para biri olmak.

  Önümüzde ki zamanlarda "mağaza" aşaması olacak. Planlarındaki kullanıcı sayısına ulaştıklarında KYC yani Kimlik Doğrulaması yaparak sahte hesapları eleyecekler. Mağazaza aşamasını tıpkı N11, gitti gidiyor, trendyol uygulaması gibi düşünebilirsiniz. Sadece Pi üyelerinden oluşacak.

  Buradaki ürünlere alıcılar ve satıcılar içerisinde Pi için bir değer biçilecek.

  Örnek;

  [ J7 prime ikinci el 650 TL diyelim. İkimiz satıcıyız. Ben satışa 650 PI olarak koyarsam 1 PI'ye 1TL değer biçerim. Sen ise 2 PI ile satıyorsun, 1 PI'ye 325 TL değer biçiyorsun. Diğer tarafta alıcı biriktirdiği PI'lerini en makul olana yani sana harcar. ]

  Kendi içimizde yaşayacağımız bu minik ekonomi ile PI bir değer alacak. Diğer kripto coinler gibi değerini girdiği borsa veya bir şahıs belirlemiyor.

  Tamamen biz belirleyeceğiz. Zaten sloganları "Önce Ekonomi, Sonra Borsa ! "

  Akabinde borsaya girme süreci başlayacaktır.

  14 Mart 2019 tarihinde başlayan bir proje olduğunu düşünürsek şahsi düşüncelerimizde önümüzde kademeli olarak gelişecek 1- 1.5 yıllık bir süreç var.

  KYC doğrulaması yapılmış onaylı sürekli aktif hesabımla birlikte kazıyalım birlikte kazanabiliriz arkadaşlar.

  YanıtlaSil


İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17
TRT 1, Kanal D, Atv, Show TV, Star TV, Kanal 7, Tv 8, Fox TV ve online ücretli dizi ve film platformlarının Netflix, BluTV, puhutv, exxen, amazon prime, FOXPlay, beIN CONNECT, Filmbox Live, Mubi, D-Smart GO, Turkcell TV Plus, Tivibu, YouTube gibi sitelerin ücretli içeriklerini en sevdiğiniz dizileri, en beğendiğiniz filmleri ücretsiz olarak kendi sitelerinden izleyiniz.