Binance üzerinde bitcoin btc xrp ada eos eth shib wink xlm bnb link uni ltc usdt doge dot sol vet ass trx btt fil neo xmr xtz atom avax cake rune dash chz sushi paribu btcturk bitcin bitexen
Yukarı Çık Çapası Kodu
Son Dakika

Günün önemli şirket haberleri #AHGAZ #ENERY #BRYAT #EDATA #EKGYO #GLRYH #IHLAS #IZMDC #LMKDC #PEGYO #TSPOR #YKBNK #EUHOL #EUYO #ETYAT

Yazı Boyutunu Büyütüp-Küçültme +Aa-
→ Reklamlar ←
→ Reklamlar ←
-- --
#AKFGY – Şirketin kira gelirlerinin Şubat ayında euro bazında %45, Ocak – Şubat döneminde %12 artış gösterdiği açıklandı.

#AKSEN – Rekabet Kurulu tarafından şirket bağlı ortaklığı Aksa Enerji Talimarjan’ın Gülsan Sentetik'in Gaziantep'te kurulu olan doğalgaz basit çevrim santrali tesisinde yer alan taşınır varlıklarının mülkiyetinin ve tam kontrolünün devralınması işlemine izin verdiği medyada yer aldı.

#AHGAZ #ENERY – Şirketin %51, ENERY’nin %49 pay sahibi olduğu A Doğal Gaz ve Elektrik’in İnegöl Gaz Dağıtım Sanayi, Armagaz Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım ve Çordaş Çorlu Doğalgaz Dağıtım tarafından yapılacak Doğal Gaz Dağıtım Şebekesinin Satış İhalelerine katılmak için EPDK’ya yapılan yeterlilik başvurusunun olumlu karşılandığı açıklandı.

#BRYAT – Şirketin 2019,2020,2021 dönemlerine ilişkin vergi incelemelerinin 1,5 milyon TL ödenmesi suretiyle sonuçlandığı açıklandı.

#DOKTA – Sermaye artırımından elde edilen fonun 19,9 milyon TL’sinin finansal borç ödemelerinde, 140,6 milyon TL’sinin işletme sermayesinde kullanıldığı açıklandı.

#DGNMO – Medyada yer alan satın alma haberlerinin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

#EDATA – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 100 milyon TL’den 500 milyon TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvurunun SPK tarafından onaylandığı açıklandı.

#EMKEL – Zeynep Ece Arabul tarafından 2.000.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

#EKGYO – Şirket ile THYAO arasında imzalanan 2018’deki sözleşme kapsamında ihale edilen İstanbul Arnavutköy Dursunköy 3. Etap 3. Kısım Konut, Ticaret ve Sosyal Donatı İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin sözleşmesinin yüklenici ile 2,2 milyar TL’ye imzalandığı açıklandı.

#EKGYO – Şirket ile THYAO arasında imzalanan 2018’deki sözleşme kapsamında ihale edilen İstanbul Arnavutköy Dursunköy 3. Etap 6. Kısım Konut, Ticaret ve Sosyal Donatı İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin sözleşmesinin yüklenici ile 2,7 milyar TL’ye imzalandığı açıklandı.

#ENTRA – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler 27 – 28 – 29 Mart’ta toplanacak.

#EMNIS – Konkordato projesi kapsamında yirmi sekizinci taksit ödemesinin yapıldığı açıklandı.

#ERCB – Şirketin %20 iştiraki Erciyas Vagon’un tam bölünme yöntemi ile yeni kurulan iki şirkete bölündüğü açıklandı.

#GEREL – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 400 milyon TL’den 3 milyar TL’ye yükseltilmesine karar verildiği açıklandı.

#GLRYH - A1 Portföy’ün unvanının Pardus Portföy olarak değiştirilmesi kapsamında ypaılan başvuru SPK tarafından olumlu karşılandı.

#GLRYH - İCG Finansal Danışmanlık’ın %10’unun 712,2 milyon TL’ye Murat Güler’e satılmasına karar verildiği açıklandı.

#INFO - 105 gün vadeli 450 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

#INDES - Lenovo Türkiye'nin ödül töreninde şirket ve %100 bağlı ortaklığı Neteks’in toplam üç ödül aldığı açıklandı.

#IHLAS - Şirket ve bağlı ortaklığı IHYAY ile A1 Portföy Expansion Funding Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve Re-Pie Portföy Smartgum Girişim Sermayesi Yatırım Fonu arasında Pay Devir ve Pay Sahipleri Sözleşmesi imzalandığı açıklandı.

#ISMEN - Şirketin %100 pay sahibi olduğu Levent Varlık Kiralama’nın sermayesinin artırılmasına sermaye artırım sürecine şirketin katılacağı açıklandı.

#ISBIR - Behçet Sadak tarafından 850.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

#IZMDC - Şirketin çelikhane yatırımı kapsamında makine ve ekipman montajlarının tamamlanarak soğuk testlere başlandığı açıklandı.

#KTSKR - Üreticilerin şirket fabrikasına teslim ettikleri 425.384 ton şeker pancarı bakiye bedelinin 470,9 milyon TL ödemesinin gerçekleştiği açıklandı.

#LMKDC - Aracı kurumu ile fiyat istikrarı sürecinin sona erdiği, fiyat istikrarına ilişkin işlem gerçekleşmediği açıklandı.

#KENT - VBTS kapsamında şirket paylarına 24 Nisan’a kadar emir paketi tedbiri getirildi.

#MARTI - Şirket kayıtlı sermaye tavanının 600 milyon TL’den 3 milyar TL’ye yükseltilmesine karar verildiği açıklandı.

#MEGMT - Şirktin yurt dışı yerleşik bir müşteri ile 2024 yılı sonuna kadar 900 ton satış yapılması konusunda anlaşma sağlandığı açıklandı.

#QNBFB - Yurt dışında 367 gün vadeli 10 milyon dolar tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.

#PAPIL - VBTS kapsamında şirket paylarına 24 Nisan’a kadar brüt takas tedbiri getirilirken, açığa satış ve kredili işlem yasağı da 24 Nisan’a kadar uzatıldı.

#PEGYO - Behçet Sadak tarafından 4.988.590 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

#PEGYO - Sevda Çelebi tarafından 392.160 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

#PEKGY - VBTS kapsamında şirket paylarına 24 Nisan’a kadar kredili işlem yasağı getirildi.

#PETKM - Behçet Sadak tarafından 59.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.

#PENTA - Şirketin Huawei'nin SMB kategorisindeki eKit ürünlerinin Türkiye'deki tek yetkili dağıtıcısı olduğu açıklandı.

#SUNTK - Resmi Gazete ‘de yayımlanan kararla şirkete Dış Ticaret Sermaye Şirketi statüsü verildiği açıklandı.

#SMRTG - Şirketin Ziraat Bankası tarafından gerçekleşen ihale bedeli 1,1 milyar TL olan Lisanssız GES ihalesine verdiği teklifin en iyi teklif olduğu açıklandı.

#TSPOR - Şirket kayıtlı sermaye tavanının 2,5 milyar TL’den 10 milyar TL’ye yükseltilmesi kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.

#TEKTU - Medyada yer alan şirketin konkordato ilan edeceği haberlerinin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

#YKBNK - Yurt dışında 94 gün vadeli 20 milyon euro tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.

#YKBNK - Yurt dışında 94 gün vadeli 30 milyon euro tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.

#YKBNK - Yurt dışında 367 gün vadeli 11,2 milyon dolar tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.

PAY ALIM / SATIM

#BURCE - Kamil Resa Alsaran tarafından 2.655 adet pay satılırken, şirket sermayesindeki payı %4,97’ye geriledi.

#CEMAS - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 7.920.000 adet pay 4,93 - 5,10 TL fiyat aralığından geri alındı.

#EUHOL #EUYO - EUYO tarafından 3,47 - 3,48 TL fiyat aralığından 100.000 adet EUHOL payı alınırken, EUYO’nun EUHOL’deki payı %0,47’ye yükseldi.

EUHOL #ETYAT - ETYAT tarafından 3,47 - 3,48 TL fiyat aralığından 100.000 adet EUHOL payı alınırken, ETYAT’ın EUHOL’deki payı %0,47’ye yükseldi.

EUHOL #EUKYO - EUKYO tarafından 3,48 TL fiyattan 100.000 adet EUHOL payı alınırken, EUKYO’nun EUHOL’deki payı %0,47’ye yükseldi.

#IEYHO - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 9.250.000 adet pay 4,93 - 5,41 TL fiyat aralığından geri alındı.

#KCAER - Hakan Kocaer tarafından 12.500.000 adet pay 49,71 TL fiyattan yabancı kurumsal yatırımcıya satılırken, şirket sermayesindeki payı %74,20’ye geriledi.

#LOGO - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 300.000 adet pay 80,55 - 82,75 TL fiyat aralığından geri alındı.

#MPARK - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 26.000 adet pay 189,70 - 193,90 TL fiyat aralığından geri alındı.

#PEKGY - Şirket paylarının geri alınması kapsamında 500.000 adet pay 15,68 TL fiyattan geri alındı.

#SAHOL - Dilek Sabancı tarafından 81,95 TL fiyattan 2.168.932 adet pay özel bir fona satılırken, şirket sermayesindeki payı sıfırlandı.

#TRILC - A1 Portföy tarafından 5.537.610 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %8,30’a yükseldi.

SERMAYE ARTIRIM

#MRGYO - Şirket sermayesi bugün 330 milyon TL’den %14 oranında bedelsiz olarak 46,2 milyon TL artışla 376,2 milyon TL’ye yükseltilecek olup, düzeltilmiş pay fiyatı 4,8772 TL’ye denk gelmekte.

Kaynak: İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


İnd | Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Yandex Memurlar Kamu personeli memur adayları sağlık personeli meb personeli memur alımı kamu personeli alımı KPSS ve sınav haberleri Memurlar Haber sitesi Memur alımı, memur maaşları, memurlar için haberler, öğretmen haberleri, öğretmen atamaları, memur zamları, 4c, 4b, iş ilanları, memur ilanları, kpss haberleri Memur Site'de
Bedava MP3 Download, MP3 indir, Ücretsiz MP3, Dangerous MP3, Dangerous MP3Yerli ve yabancı hd film izle, Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri ile en güncel filmleri 1080p kelimeleriyle sitemize gelenler için uyarıdır. Sitemizde hiçbir MP3 ve Türkçe Dublaj Full HD ve Türkçe Altyazılı 1080p İzle Tek Parca 4k 1080p Full HD filmi seyret Full Film bulunmamaktadır! Sadece bazı sitelerden dış bağlantı alınarak tanıtım amaçlı bir kaç şarkı bulunabilir. Lütfen sanata ve sanatçıya saygı için korsan müziğe hayır! Internetten mp3 yüklemek yerine onların kaset ve cd'lerini alarak destek olalım.
Günümüzün en büyük hobilerinden birisi hiç kuşkusuz TV izlemektir. Canlı TV sitemiz TV izlemeyi siz kullanıcılarına kolaylaştırmak için kurulan bir platformdur. Sitemizde tüm kanalları kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.
aktüel, ürünler, kataloğu, broşürü, insert, indirim, kampanya, promosyon, a101, bim, şok, market,aktuel katalogu
YASAL UYARI;

Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum,analiz ve tavsiyeler, yorum,analiz ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun ve doğru sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.memursite.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
Sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen Kullanıcılar ve Üyelere aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
Memursite.com haber, yorum ve reklam için - İletişim: reklam@memursite.com
OcakŞubatMartNisanMayıs Haziran Temmuz Ağustos EylülEkimKasım AralıkPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCumaCumartesiPazar  2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55. 56. 57. 58. 59. 60. 61. 62. 63. 64. 65. 66. 67. 68. 69. 70. 71. 72. 73. 74. 75. 76. 77. 78. 79. 80. 81. 82. 83. 84. 85. 86. 87. 88. 89. 90. 91. 92. 93. Maps1*Maps2*Maps3*Maps4*Maps5*Maps6*Maps7*Maps8*Maps9*Maps10*Maps11*Maps12*Maps13*Maps14*Maps15*Maps16*Maps17
TRT 1, Kanal D, Atv, Show TV, Star TV, Kanal 7, Tv 8, Fox TV ve online ücretli dizi ve film platformlarının Netflix, BluTV, puhutv, exxen, amazon prime, FOXPlay, beIN CONNECT, Filmbox Live, Mubi, D-Smart GO, Turkcell TV Plus, Tivibu, YouTube gibi sitelerin ücretli içeriklerini en sevdiğiniz dizileri, en beğendiğiniz filmleri ücretsiz olarak kendi sitelerinden izleyiniz.